Dodaj do ulubionych

zeby ucieszyc Elke

    • boavista4 Re: zeby ucieszyc Elke 09.10.21, 21:19
     plan fałszywej pandemii był tak dobry, że aż za dobry – teraz Five Eyes mają się zająć śledztwem

     Jak to się działo, ze zaraz po wojnie, w bardzo schorowanej Polsce, zrujnowanej, zgruzowanej, kompletnie zniszczonej, gdzie ponad połowa ludności była bardzo schorowana, wycieńczona, niedożywiona, no i psychicznie i fizycznie mocno ‚nadwerężona’…

     W tej powojennej Polsce nie bylo lekarstw, antybiotyków wiele szpitali leżało w gruzach , wsie zdziesiątkowane, często zniszczone bombardowanem, wiele wsi spalonych…na wsi nie miał kto pracować, zwłaszcza w malych gospodarstwach w Galicji, na Podkarpaciu…nie było maszyn rolniczych i ciagle jeszcze używano kosy i sierpa.

     Co chwila była inna epidemia w Polsce: gruźlicy, i tzw. suchot, polio, ospy, odry, krzywicy, szkorbutu, świerzbu… A jednak…. śmiertelność w powojennej Polsce była dużo mniejsza niż ponad 70 lat po wojnie,

     Ludzie umierają na całym świecie: „Pomoc zagraniczna” na finansowanie 1,8 miliarda dawek szczepionek. Zachodnie rządy, miliarderzy i wielka farma przybywają na „ratunek biednych krajów”
     To diaboliczne: podtrzymywane jako humanitarne przedsięwzięcie ze strony zachodnich rządów, dostarczanie setek milionów dawek „zabójczej szczepionki” za pośrednictwem COVAX AMC firmy GAVI oznacza nową falę śmiertelności i zachorowalności związanych ze szczepionkami skierowaną przeciwko Trzeciemu Światu.

     Ten projekt jest połączony ze śmiertelnymi skutkami (częściowego) zamknięcia gospodarek narodowych krajów rozwijających się w połączeniu z inżynieryjnym chaosem społecznym zapoczątkowanym w marcu 2020 r., który już spowodował falę skrajnego ubóstwa, głodu i rozpaczy w całym Trzecim Świecie.

     To ludobójstwo przeprowadzane na poziomie Całej Planety.

     www.globalresearch.ca/foreign-aid-used-to-finance-1-8-billion-vaccine-doses-western-governments-billionaires-and-big-pharma-come-to-the-rescue-of-the-poor-countries/5757337
       • boavista4 Re: paryz to radosc 13.10.21, 18:58

        October 13, 2021

        Presidential Election Denier Begs Obama For Help As Biden Bleed Out Dooms Democrats

        Janet Yellen ze śmiechem twierdzi, że szpiegowanie wszystkich kont bankowych o wartości powyżej 600 USD to sposób na „pociągnięcie miliarderów do odpowiedzialności”

        Bombshell: pielęgniarki UNVaxxed FEMA zastępują pielęgniarki z Teksasu, które odmówiły Vaxx

        Rosnące przypadki Covid w Minnesocie powracają do poziomu sprzed szczepienia…

        Aktualizacja aktu oskarżenia z Durham… „Ogromna korupcja przeciwko Trumpowi”

        Pracownicy służby zdrowia odnotowują, że zostali wyrzuceni z systemu za krytyke szczepionki.

        Aktualności Zastanów się uważnie nad swoim paszportem COVID i statusem upoważnionego pracownika, zanim powiedzą Ci, że jest na to aplikacja
        Zastanów się uważnie nad swoim paszportem COVID i statusem upoważnionego pracownika, zanim powiedzą Ci, że jest na to aplikacja
        Ponieważ architekci Build Back Better Society pomagają ci w tworzeniu łatwiejszych sposobów na pokazanie twojego statusu zaszczepionego i podporządkowanego, być może rozsądnie jest zatrzymać się i pomyśleć o dyskusjach, które toczą się za nieprzezroczystymi szklanymi drzwiami.

        W tej chwili, kiedy to czytasz, pod pretekstem zwiększenia twojego bezpieczeństwa, rząd federalny USA prowadzi rozmowy z międzynarodowymi korporacjami i pracodawcami obywateli, aby stworzyć bardziej wydajny proces rejestracji przestrzegania przez ciebie szczepień.        Możesz znać ich rozmowę pod terminologią paszportu COVID . Obecnym celem jest stworzenie systemu, który pokaże status autoryzowanej pracy; które, jak wiesz, opiera się na twoim posłuszeństwie wobec obowiązkowej szczepionki.

        Testy beta są przeprowadzane w różnych krajach, z których każdy ma inną perspektywę i ograniczenia konstytucyjne oparte na nieznośnych archaicznych zasadach i prawach rządzących wolnością. Dla krajów zachodnich lub z braku lepszego słowa „demokratyczna” perspektywa, Australia jest liderem dzięki swojemu technologicznemu systemowi punktów kontrolnych szczepień i zarejestrowanemu stanowemu/krajowemu statusowi szczepień powiązanemu z Twoją identyfikacją rejestracyjną.

        Punkty kontrolne są zasadniczo bramami, w których kody QR są skanowane z telefonów komórkowych zaszczepionego obywatela. Tak, towarzysze, jest do tego aplikacja.

        Obecnie skany statusu szczepień są rejestrowane przez zadowolonych pracowników zgodności, witających przy wejściu do firmy lub miejsca. Rzeczywiście, system powitalny WalMart ma nowy gadżet do skanowania telefonu przed zezwoleniem na opiekę nad koszykiem.

        W restauracjach gospodarz lub hostessa ma podobny skaner zgodności, który sprawdza Cię przed zarezerwowaniem miejsca lub potwierdzeniem rezerwacji.        To proste i przyjemne. Wyciągasz kod QR na swój telefon komórkowy (tzw. przenośny transponder i urządzenie rejestrujące), korzystając z aplikacji rejestracyjnej, a Twój telefon jest skanowany, dostarczając odpowiedź zielonego czeku, aby potwierdzić poprawny status szczepienia i autoryzowany wpis.


        Rząd australijski zarówno na poziomie federalnym, jak i stanowym ściśle współpracuje z firmami Big Tech (pragnącymi kontraktu krajowego) w celu oceny najlepszego uniwersalnego procesu, który można wdrożyć w całym kraju.

        Jak zauważyło wszystkich sześciu Premierów w stanach poniżej, sprzęt (skanery) i oprogramowanie (rejestracja) są testowane w celu znalezienia najbardziej wszechstronnych/wygodnych przenośnych urządzeń, na których można się oprzeć. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych miasta takie jak Los Angeles i Nowy Jork czekają na zakończenie testów beta przed wdrożeniem własnej wersji tego samego procesu.

        W Europie testują również swoje punkty kontrolne szczepień i procesy rejestracji znane jako „zielona przepustka” UE.        „Zielona przepustka” to podobny system technologiczny, który zapewnia zaszczepionym i zarejestrowanym obywatelom dostęp do wszystkich miejsc i lokalizacji wcześniej zablokowanych podczas łagodzenia wirusa COVID-19. To, co 24 miesiące temu można by nazwać „teorią spiskową ogromnej prawicy”, jest obecnie w toku procesu paszportowego COVID.

        W listopadzie Stany Zjednoczone mają ponownie otworzyć swoje granice lądowe dla nieistotnych podróży, znosząc 19-miesięczny zakaz, który został wprowadzony na początku pandemii COVID-19, ogłosiła w środę administracja Bidena.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka