Dodaj do ulubionych

po szczepieniu - zawaly serca

14.10.21, 00:12
Wzrost zawałów serca w wyniku szczepień )

Tajemniczym nazwali szkoccy eksperci ds. zdrowia radykalny wzrost liczby tzw. ataków N-STEMI (zawałów serca bez uniesienia odcinka ST, czyli ataków serca bez typowych objawów zawału w EKG) w Szkocji.

Znany lekarz dr Peter McCullough nie przebiera w słowach: ostrzega przed pandemią ataków serca spowodowanych anty-covidowymi działaniami i kontrowersyjnymi szczepieniami.

W Golden Jubilee National Hospital w Clydebank w zachodniej Szkocji odnotowano nagły 25-procentowy wzrost liczby ataków serca typu N-STEMI w okresie letnim. Liczba dostępnych łóżek kardiologicznych w szpitalu musiała zostać zwiększona o 44 procent.

Zawał serca typu N-STEMI jest spowodowany częściowym zatkaniem tętnic, które przerywa dopływ krwi do serca. Chociaż uszkodzenia tkanek są zazwyczaj mniejsze niż w przypadku zwykłego zawału serca, konsekwencje mogą być równie śmiertelne.

Dla McCullougha jednak przyczyny są jasne: ‚Ograniczanie kontaktów społecznych i pozbawianie ludzi środków do życia powoduje poważne skutki uboczne’ – ostrzegał 6 października za pośrednictwem Telegramu. Lekarze w Szkocji podejrzewają również, że po prawie dwóch latach blokad ludzie popadli w siedzący tryb życia i nie byli w stanie poradzić sobie z nowymi stresami wywołanymi przez anty-covidowe środki zapobiegawcze.

Ponadto zaistniały obawy dotyczące izolacji: wielu pacjentów mogło zignorować objawy ataku serca, ponieważ nie chcieli jechać do szpitala, gdzie mogliby się zarazić, a następnie zostać rozdzieleni z rodziną.

Kolejnym ważnym aspektem są szczepienia przeciw covidowi. Dla McCullough jasny jest związek między zwiększoną zawałów serca i szczepionek. Pisze on:

Lekarze nie wspomnieli o roli szczepionek covid-19 w tym medycznym upadku. Szczepionki te powodują wykrywalne zakrzepy krwi i obciążają układ sercowo-naczyniowy zaszczepionych pacjentów. Według badań białko spike SARS-CoV-2 zaburza funkcję pericytów ludzkiego serca i przyczynia się do chorób mikronaczyniowych poprzez sygnalizację za pośrednictwem receptora CD147.

McCullough informuje, że zdrowie w obszarze sercowo-naczyniowym uległo znacznemu pogorszeniu na całym świecie: ‚Zwiększona ilość pacjentów z zawałem serca doprowadziła do braku łóżek szpitalnych i długich opóźnień w izbach przyjęć’, wyjaśnia. Te nowe, wywołane szczepionkami problemy zdrowia publicznego zagrażają opiece nad pacjentami w nagłych wypadkach.

Coraz więcej pacjentów potrzebuje operacji naczyniowych i tzw. stentów, aby utrzymać przepływ krwi do serca. Tak więc zamknięcie ludności i leczenie jej zastrzykami z białka kolczastego, które aktywuje krzepnięcie krwi, ma poważne (a w jego oczach nawet zamierzone) konsekwencje.

>report24.news/renommierter-mediziner-warnt-pandemie-der-herzinfarkte-dank-impfungen-und-massnahmen/
Obserwuj wątek
  • boavista4 Re: Abp. Vigano 14.10.21, 00:33
   Abp Viganò: „pandemiczny Sanhedryn” buduje labirynt kłamstw w sprawie COVID

   Musimy wydostać się z tego labiryntu, drodzy przyjaciele. Ale nie możemy się z niego wydostać po prostu protestując przeciwko zielonej przepustce, która jest tylko najnowszym narzędziem represji, i z pewnością nie ostatnim. Oczywiście: Zielona przepustka jest aberracją prawną, nienawistnym szantażem, wyłącznie pretekstem do tego całego alarmu pandemicznego. Ale gdyby również wycofać zieloną przepustkę, pozostałby absurd śmiertelnego wirusa, który przecież można wyleczyć, a który nie spowodował więcej zgonów niż te z ostatnich kilku lat. Pozostałby absurd noszenia masek, które nie tylko są bezużyteczne – co przyznają sami „eksperci” – ale które wręcz przeciwnie, powodują poważne choroby płuc i patologie mózgu. Pozostałby absurd uznawania „szczepionki” za lek, który nie służy do nabywania odporności i który okazuje się mieć tak poważne skutki uboczne, by w ciągu zaledwie kilku miesięcy od podania przekroczyć liczbę zgonów spowodowanych wszystkimi szczepionkami w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Pozostanie absurd nakłaniania nas do przyjęcia eksperymentalnego leku, który działa na nasze DNA, czyniąc z nas organizmy zmodyfikowane genetycznie; absurd stosowania się do wskazówek i zaleceń, które wydają się być napisane przez czarowników, a nie przez sumiennych lekarzy, biorąc pod uwagę serię kontr-zaleceń, które obecnie stały się żałosne.

   www.bibula.com/?p=128417

   • mlody774 Re: Abp. Vigano 14.10.21, 01:01
    Ja tam jestem spokojny po zapewnieniach naszej forumowej specjalistki, ze szczepionki covidoe nie powodują zmian genetycznych i jest np. normalnym u niemowlaka jak ma 4 rece itd.
    republicbroadcasting.org/news/babies-born-after-vax-compilation/
    • mlody774 Re: Abp. Vigano 14.10.21, 01:04
     Normalnym tez jest jak dziewczynce po obowiązkowym PCR teście zaczęła krwawic z prawego oka:
     republicbroadcasting.org/news/five-year-old-girl-left-bleeding-from-the-eye-after-being-forced-to-take-covid-19-pcr-test-to-return-to-school-hospital-says-this-is-normal/
     • boavista4 Re: Abp. Vigano 14.10.21, 02:31
      teraz juz rozumie ze po zaczepieniu Elka ma 4 ręce, pracuje na ICU, czyta ostatnie nauki Sanhedrynu, pisze na Forum Igora i żegluje od wulkanu do huraganu! A krew jej kapie wg recepty Trumpa, dlatego tak go nie znosi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka