Dodaj do ulubionych

aspiryna zmniejsza ryzyko zakazenia COVIDEM

14.10.21, 12:19
citizenfreepress.com/breaking/researchers-aspirin-substantially-lowers-risk-of-covid/
Aspiryna dostępna bez recepty może chronić płuca pacjentów z Covid i zminimalizować potrzebę wentylacji mechanicznej, zgodnie z nowymi badaniami z George Washington University .Zespół zbadał ponad 400 pacjentów ze szpitali w całych Stanach Zjednoczonych, którzy przyjmują aspirynę niezwiązaną z chorobą COVID i stwierdził, że leczenie zmniejszyło ryzyko kilku parametrów o prawie połowę: osiągnięcie wentylacji mechanicznej o 44%, przyjęć na OIT o 43%, a ogólna śmiertelność wewnątrzszpitalna o 47%.„Kiedy dowiedzieliśmy się o związku między zakrzepami krwi a COVID, wiedzieliśmy, że aspiryna – stosowana w zapobieganiu udarowi i zawałowi serca – może być ważna dla pacjentów” – powiedział dr Jonathan Chow z zespołu badawczego. „Nasze badania wykazały związek między niską dawką aspiryny a zmniejszoną ciężkością i śmiercią”.Niska dawka aspiryny jest powszechnym lekiem dla każdego, kto cierpi na problemy z krzepnięciem krwi lub jest zagrożony udarem, w tym większości osób, które przeszły atak serca lub zawał mięśnia sercowego. Chociaż koronawirus wpływa na układ oddechowy, wiąże się z krzepnięciem małych naczyń krwionośnych, powodując drobne blokady w układzie krwionośnym płuc, co prowadzi do ARDS – zespołu ostrej niewydolności oddechowej.Izraelscy naukowcy osiągnęli podobne wyniki we wstępnym badaniu w Centrum Medycznym Barzilai w marcu. Oprócz wpływu na skrzepy krwi odkryli, że aspiryna przynosi korzyści immunologiczne, a grupa przyjmująca ją jest o 29% mniej podatna na zakażenie wirusem.

Obserwuj wątek
  • boavista4 Re: Lekarz ICU opisuje koszmary poszczepiennych 14.10.21, 12:27   Dr Patricia Lee, lekarz OIOM-u z siedzibą w Kalifornii, wystosowała szokujący list do Food and Drug Administration oraz Centers for Disease Control and Prevention, twierdząc, że zaobserwowała więcej urazów poszczepiennych po kontrowersyjnych szczepionkach COVID-19 niż w ostatnie 20 lat pracował jako lekarz.
   W liście opisuje obserwację „całkowicie zdrowych osób cierpiących na poważne, często śmiertelne obrażenia”, zauważyli jej prawnicy w kolejnym e-mailu. Należą do nich „poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, powodujące porażenie czterokończynowe, zapalenie płuc wywołane przez Pneumocystis, niewydolność wielonarządową, zakrzepicę zatok żylnych mózgu , poporodowy wstrząs krwotoczny i klin septyczny oraz rozsianą wiremię CMV i CMV”.

   Dr Patricia Lee, lekarz oddziału intensywnej terapii z Kalifornii, wystosowała 28 września list do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) i Centrum Kontroli Chorób (CDC), w którym wyjaśnia, że ​​obserwuje więcej urazów związanych ze szczepionką niż ona sama. kiedykolwiek przez ostatnie 20 lat pracował w branży medycznej.

   W liście dr Lee wskazuje, że chociaż jest „w pełni zaszczepiona na Covid-19”, jej „osobiste doświadczenie w tym roku w leczeniu pacjentów na ruchliwym OIOM-ie nie jest zgodne z twierdzeniami federalnych organów ds. zdrowia dotyczących bezpieczeństwa Covid-19”. 19 szczepionek.”

   Dr Lee jest licencjonowanym lekarzem w Kalifornii i uzyskała stopień naukowy na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Odbyła szkolenie podyplomowe na Uniwersytecie Georgetown i „szpitale przy Harvardzie” i jest lekarzem „od ponad 20 lat”. Zauważa jednak, że w całym swoim doświadczeniu medycznym „aż do tego roku nie była świadkiem tylu urazów związanych ze szczepionką”.

   W swoim liście zauważyła, że ​​czuje się „z bólem przyznając się do tego”, ale była „zmuszona sumieniem do podania faktów”, gdy obserwowała je podczas pracy na OIOM-ie.

   Następnie wymienia garść „ilustracyjnych przykładów obrażeń związanych ze szczepionką Covid-19, które zaobserwowałem na własnej skórze”. Zauważyła, że ​​„z mojego osądu klinicznego wynika, że ​​każdy z tych urazów był spowodowany szczepionką Covid-19, ponieważ nie było innego wiarygodnego wytłumaczenia tych urazów poza faktem, że pacjenci zostali niedawno zaszczepieni”.

   www.cracknewz.com/2021/10/icu-doctor-describes-nightmarish-covid.html
  • boavista4 Re: grzyby dobre na depresje! 14.10.21, 12:32
   Badanie wykazało, że jedzenie grzybów może pomóc zmniejszyć ryzyko wystąpienia depresji .

   Eksperci z Penn State College of Medicine przeanalizowali dane dotyczące diety i zdrowia psychicznego ponad 24 000 dorosłych.

   Ich dziesięcioletnie badania wykazały, że ochotnicy, którzy unikali grzybów, byli bardziej narażeni na rozwój depresji.

   Naczelny autor, dr Joshua Muscat, dodał: „Badania uzupełniają rosnącą listę możliwych korzyści zdrowotnych wynikających ze spożywania grzybów”.

   Naukowcy uważają, że za tym efektem może być przeciwzapalny aminokwas wytwarzany przez grzyby.

   www.womensystems.com/2021/10/eating-mushrooms-could-lower-your-risk.html

   • mlody774 Re: grzyby dobre na depresje! 14.10.21, 14:46
    Ci lewaccy profesorowie zawsze muszą coś pokręcić. Aspiryna(ta dla dorosłych 325mg i więcej dziennie) czyści żyły i ułatwia oddychanie bo krew lepiej w nich płynie oczywiście. Rozrzedza krew przyprawa zwana goździkiem (po angielsku: Clove) na której są oparte leki rozrzedzające krew. Aspirynę bierze sie po jedzeniu a jak ktoś jeszcze czuje mdłości itp. po jej zjedzeniu, to musi zacząć leczyć żołądek, bo z pewnością się tam coś buduje(wrzody). Żołądek leczy się woda kiszona od kapusty(jedna szklanka na dzień), nie przegotowana i MSM(1000mg +/dzień) przez dwa tygodnie.
     • mlody774 Re: grzyby dobre na depresje! 14.10.21, 15:48
      Tak wiem. Oni się tak zgadzają. Hahaha A zwróciłeś uwagę, ze jak są jakie nowe NIBYŚ odkrycia to izraelscy naukowcy tez nad tym pracowali i coś tam wiedza. Jak ze szczepionka np. na Covid w zeszłym roku było. Ale nie słychać juz o ich błędach medycznych z przymusowymi szczepionkami i ilości chorych z powodu tego. Przy okazji dlaczego jest ukrywane w czym dobra jest Aspiryna? O tuz są powszechnie sprzedawane DROGIE tabletki na cholesterol, które maja czyścic żyły z rzekomo szkodliwego cholesterolu, wiec trzeba ukryć wiedze o Aspirynie. Pytanie dla innych bo ty Boa na pewno wiesz, z czego robi się Aspirynę i może od kiedy jest juz znanym lekiem, choć nie pod nazwa Aspiryny?
       • mlody774 Re: grzyby dobre na depresje! 14.10.21, 16:29
        Ja wiem, ze pochodzi z białej kory brzozy. Z proszkowana kora do leczenia problemów sercowych/krążenia była używana juz w starożytnym Egipcie. Aspiryna to zagęszczona forma wyciągu z tej kory białej brzozy. Z tego drzewa można tez używać liście i inne jego części. Dalej w książce: "Brzoza Ratuje w Chorobie" autor Zbigniew T. Nowak. rozprowadzana miedzy innymi: www.tradovium.pl
          • mlody774 Re: grzyby dobre na depresje! 15.10.21, 12:17
           I dobrze ze bierzesz Aspirynę. Lekarze straszą Aspiryna i jej pochodnymi, ze niby może powodować krwawienie żołądka. Jak się ma w nim wrzody to to jest możliwe. Jak leczyć wrzody lub ich początek budowania się, pisałem wyżej. Zeby pokazać czym medycyna się interesuje. Był MD Lekarz na radio gdzie podał właśnie w/w sposub leczenia żołądka. Jest to sposub sprawdzony długoletnim doświadczeniem ale FDA zabroniło mu go podawać, bo oni maj inne sposoby leczeni juz zatwierdzone(które nie bardzo lecza, ale dla nich to jest nieważne) i na dodatek odebrali mu prawo wykonywania zawodu(jak zignorował FDA). Fajnie co? Wierz medyka, oni na pewno będą leczyć cokolwiek lub kogo kol wiek. Hahahaha
  • mlody774 Re: aspiryna zmniejsza ryzyko zakazenia COVIDEM 18.10.21, 21:30
   A tu odsłona głupoty bajdenistow co wierzą we wszytko co on powie. Każde prawo federalne(pochodzące z US Kongres/Prezydenta) musi być wpisane do Federalnej Rejestracji. A tu okazuje się ze rzekome prawo ze firmy muszą zmuszać/wymagać swoich pracowników (jeżeli zatrudniaj więcej niż 100 pracowników) do szczepień w ogóle nie istniej. Jest to wymysł mediów i sprzedawczyków tylko(coś jak kto wygrał zafałszowane wybory 2020): www.youtube.com/watch?v=pf-KMblIALA

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka