16.10.21, 01:16
dr Thomas Flanigan, napisał swój własny nekrolog przed czymś, co nazwał „szokującym i nieoczekiwanym, ale fantastycznym wyjściem”.

Przyczyna śmierci Flanigana 27 kwietnia nie została upubliczniona, ale oryginalny i niezwykle humorystyczny nekrolog, który napisał, trafił na pierwsze strony gazet i przyciągnął uwagę tych, którzy go znali i kochali, a także tych, którzy nigdy go nie spotkali.

„Tak, dołączyłem do takich postaci jak księżna Diana, John Belushi i Steve Irwin, łowca krokodyli, odchodząc, będąc wciąż na szczycie mojej gry jako kultowy superbohater, który wydawał się prawie zbyt piękny, aby mógł być prawdziwy” – zaczął swój obchód Flanigan.
Obserwuj wątek
    • boavista4 Re: nekrologi 16.10.21, 17:53
      On October 4, 2021, Pastor Gregory Paul Niver, 54, walked hand-in-hand with Jesus into the loving arms of our Heavenly Father.

Brian Goldner, dyrektor Hasbro z Hollywood Vision, umiera w wieku 58 lat
      Przekształcił tradycyjnego producenta zabawek i gier w firmę rozrywkową z własnym studiem telewizyjnym i filmowym.

David F. Kennedy, którego agencja reklamowa umieściła Nike na mapie, umiera w wieku 82 lat
      Zrywając z tradycją Madison Avenue, współtworzył Wieden+Kennedy w Portland w stanie Oregon, jedną z największych pozostałych niezależnych agencji.

Gary Paulsen, autor Przygód młodych dorosłych, umiera w wieku 82 lat
      Jego 200 książek, w tym „Hatchet” i „Dogsong”, zainspirowało pokolenia opowieściami o eksploracji, przetrwaniu i krwawej rzeczywistości świata przyrody.

Andrea Martin, autorka piosenek R&B, zmarła w wieku 49 lat
      Współtworzyła hity dla En Vogue, Toni Braxton i innych artystów w latach 90. i 2000., a także była piosenkarką, wydając album.

Violet Piercy, pionierski maratończyk'

Remedios Varo, hiszpański malarz magii, mistycyzmu i nauki

Hettie Anderson, modelka rzeźbiarzy, która uniknęła sławy

Кыргызская культура понесла тяжелую и невосполнимую утрату. После продолжительной болезни на 84-м году жизни скончался Жумаалы Момункулович Момункулов – заслуженный деятель культуры Кыргызстана, внесший большой вклад в развитие искусства и музейного дела страны.

Famous Soviet and Russian blues musician dies at 64

Умер экс-командующий войсками на Северном Кавказе Виктор Казанцев
      Казанцев руководил борьбой с боевиками в Чечне в 1999–2000 годах во время Второй чеченской. Бывший командующий Северо-Кавказским военным округом говорил, что штурм Грозного в декабре 1999-го — идея Казанцева

Died set designer Kirkorov and Pugacheva Boris Krasnov

Бывшая солистка группы Girls Aloud Сара Хардинг умерла от рака груди

Умер один из создателей термоядерной бомбы, академик Юрий Трутнев

• boavista4 Smierc jest nieunikniona, tak jak podatki! 16.10.21, 20:35
        Śmierć jest tak samo nieunikniona jak podatki. Odwiedzający Cmentarz Centralny w Wiedniu dociera do sedna relacji między mieszkańcami miasta i ich śmierci.

Ostateczne miejsce spoczynku nie jako bocznica, ale w pełni zintegrowane z życiem. Na cmentarzu centralnym znajdują się również miejsca spotkań, takie jak nowe muzeum pogrzebowe, w którym obecnie poświęcona jest specjalna wystawa z okazji 250. urodzin Ludwiga van Beethovena . To, czego brakuje na krótko przed Wszystkimi Świętymi i Halloween z powodu pandemii, to zwykłe tłumy gości z zagranicy. Z wyjątkiem Amerykanina z wiedeńskimi korzeniami, Jacka Curtina. Zauważył on: „ Myślę, że wiele osób boi się śmierci, ale jest to nieuniknione. Podobnie jak podatki. Dobrym pomysłem jest więc agresywne pokazywanie, że rzeczy się nie zmieniają. Niektóre rzeczy się zmieniły, ale nie wszystkie”.

świergot
        flipboard
        ikona poczty

ROZMIAR CZCIONKI
        AaAa
        Śmierć jest tak samo nieunikniona jak podatki. Odwiedzający Cmentarz Centralny w Wiedniu dociera do sedna relacji między mieszkańcami miasta i ich śmierci.

Ostateczne miejsce spoczynku nie jako bocznica, ale w pełni zintegrowane z życiem. Na cmentarzu centralnym znajdują się również miejsca spotkań, takie jak nowe muzeum pogrzebowe, w którym obecnie poświęcona jest specjalna wystawa z okazji 250. urodzin Ludwiga van Beethovena . To, czego brakuje na krótko przed Wszystkimi Świętymi i Halloween z powodu pandemii, to zwykłe tłumy gości z zagranicy. Z wyjątkiem Amerykanina z wiedeńskimi korzeniami, Jacka Curtina.

Powrót do Meksyku? Korona z piór Montezumy jest zbyt „delikatna” do transportu, mówi Wiedeń
        Zauważył: „ Myślę, że wiele osób boi się śmierci, ale jest to nieuniknione. Podobnie jak podatki. Dobrym pomysłem jest więc agresywne pokazywanie, że rzeczy się nie zmieniają. Niektóre rzeczy się zmieniły, ale nie wszystkie”.

REKLAMA

Urlopowiczka Julia Würzl profesjonalnie zajmuje się tematem śmierci: „Interesuje mnie, jak ludzie radzą sobie ze śmiercią na różne sposoby. W szczególności Wiedeń słynie z dostępu, ze względu na nasze chorobliwe maniery. Mam z tym wiele wspólnego Ze śmiercia widziałam, jak różni ludzie radzą sobie z nią bardzo różnie.

„Niewierzacy w kovida zabezpieczają nasze miejsca pracy”
        Przyciągają się tu nie tylko ciekawscy wczasowicze, ale także prawdziwi wiedeńczycy. Na przekąski kawowe, spacery, sporty rekreacyjne. Ornitolodzy i inni miłośnicy zwierząt również dostaną swoje pieniądze na przestronnym terenie.

ROZMIAR CZCIONKI
        AaAa

Ostateczne miejsce spoczynku nie jako bocznica, ale w pełni zintegrowane z życiem. Na cmentarzu centralnym znajdują się również miejsca spotkań, takie jak nowe muzeum pogrzebowe, w którym obecnie poświęcona jest specjalna wystawa z okazji 250. urodzin Ludwiga van Beethovena . To, czego brakuje na krótko przed Wszystkimi Świętymi i Halloween z powodu pandemii, to zwykłe tłumy gości z zagranicy. Z wyjątkiem Amerykanina z wiedeńskimi korzeniami, Jacka Curtina.

Powrót do Meksyku? Korona z piór Montezumy jest zbyt „delikatna” do transportu, mówi Wiedeń
        Zauważył: „ Myślę, że wiele osób boi się śmierci, ale jest to nieuniknione. Podobnie jak podatki. Dobrym pomysłem jest więc agresywne pokazywanie, że rzeczy się nie zmieniają. Niektóre rzeczy się zmieniły, ale nie wszystkie”.

REKLAMA

Urlopowiczka Julia Würzl profesjonalnie zajmuje się tematem śmierci: „Interesuje mnie, jak ludzie radzą sobie ze śmiercią na różne sposoby. W szczególności Wiedeń słynie z dostępu, ze względu na nasze chorobliwe maniery. Mam z tym wiele wspólnego Sama śmierć i widziałem, jak różni ludzie radzą sobie z nią bardzo różnie.

„Zaprzeczeni koroną zabezpieczają nasze miejsca pracy”
        Przyciągają się tu nie tylko ciekawscy wczasowicze, ale także prawdziwi wiedeńczycy. Na przekąski kawowe, spacery, sporty rekreacyjne. Ornitolodzy i inni miłośnicy zwierząt również dostaną swoje pieniądze na przestronnym terenie.

Wiedeński Kościół Wotywny: Bawoły w świętym miejscu
        Jeśli powinno być trochę dziwniej: Cmentarz centralny oferuje również nocne wycieczki z latarkami i gwarancją gęsiej skórki.

Oprócz specjalnej edycji Lego z kryptami, krematoriami i szkieletami, sklep muzealny uruchomił również specjalną wersję Corona. Ochrona ust i nosa w projekcie cmentarza. Wydrukowano z typowymi wiedeńskimi obelgami, takimi jak „antycovidowcy zabezpieczają nasze miejsca pracy”.

• boavista4 Re: Smierc jest nieunikniona, tak jak podatki! 16.10.21, 20:57
          Pan Heinz Werner Kleinfeld, który
          mieszkał w Kirchhain-Großseelheim, zmarł
          5 października 2021 r. w wieku 86 lat
          .

Pogrzeb odbędzie się w
          poniedziałek 18 października 2021 r. o godzinie 14.00
          w kaplicy cmentarnej w Kirchhain-Großseelheim, po
          czym nastąpi pogrzeb urnowy .
          • mongolszuudan Re: Bracie, zaczynam niepokoic sie... 17.10.21, 14:34
            Или ничего не значит.

Пока живем – давайте умирать
            И новых мертвых в кучи собирать.
            Ни тьмы, ни смерти нет на этом свете.
            И после нет. Лишь родина одна
            По-прежнему из всех щелей видна,
            И в ясный день ее легко заметить...

Но смерть свою, как землю наших тел,
            Вбираем мы по ломтику ржаному,
            И нужен только родины надел,
            И мертвому нужнее, чем живому.
            ...

В одной земле, в забвении неполном, Живут они, разделены травой.
            Так хорошо, что бесполезно помнить –
            Кто мертвый, кто живой
            • boavista4 Re: Bracie, zaczynam niepokoic sie... 17.10.21, 17:48
              Mongo, dziękuje za poezje, ona doprowadza mnie do płaczu i depresji, a to doskonale, bo jestem już taki
              Lata temu cieszyłem się ze Osama został zabity przez Obame. Pomyślałem, znaleźli drania , cala ludzkość odsapnie. Tymczasem teraz okazuje ze to nie był Osama, a wiec Obama ocyganił!

Kto został zabity w Abbottabad w maju 2011 roku? Osama bin Laden czy ktoś inny? Pentagon zarządził oczyszczenie „Tek śmierci” Osamy z Banku Danych.
              www.globalresearch.ca/pentagon-orders-purge-of-osama-bin-ladens-death-files-from-data-bank/5342055
              • mongolszuudan Re: Bracie, zaczynam niepokoic sie... 17.10.21, 18:58
                Во втором стихотворении я зря пропустил начало:

Где Авель понял: слово бесполезно,
                И Каин полз в порезах ножевых –
                Из той земли рождается железо
                И делит мир на мёртвых и живых.

В одной земле, в забвении неполном,
                Живут они, разделены травой.
                Так хорошо, что бесполезно помнить –
                Кто мертвый, кто живой.
                • mongolszuudan Re: Bracie, zaczynam niepokoic sie... 17.10.21, 19:07
                  А депрессии - это зря. Даже собственная смерть не стоит того, чтобы испортить настроение самому себе. А смерть совсем посторонних лиц у абсолютного большинства нормальных людей вызывает лишь подсознательную радость, которую те вынуждены подавлять. Ибо знают: нельзя радоваться ничьей смерти, это абсолютно неприемлимо в обществе. Но подсознанию их на это плевать: оно знает свое - он мертвый, а я жив. И это хорошо.
      • elka-sulzerowa2 Re: Bracie, zaczynam niepokoic sie... 19.10.21, 19:22
        rosjaiswiat1 napisał:

>
        > Czy wszystko z toba w porzadku? Skad takie zainteresowanie smiercia?
        >

A najdziwniejsze w tym, ze to rzekomo prawdziwy bozy kultysta prawi rozne smiertelne banaly ... nigdy nie majac do czynienia z umierajacymi na co dzien. No coz, ludzie sa czesto zalosni.
    • boavista4 Re: Porzeby na Bronxie 17.10.21, 11:39
      Kobieta z Bronxu uznana za winną używania nekrologów do wyszukiwania i włamywania się do domów, podczas gdy rodziny uczestniczyły w uroczystosciach pogrzebowych,
      14 października ława przysięgłych uznała 30-letnią Latonię Stewart za „winną włamania się do sześciu domów należących do niej rodzin, ponieważ brali udział w pogrzebach swoich bliskich w latach 2017-2018”, według Prokuratury Okręgowej w rejonie Westchester.
      www.breitbart.com/crime/2021/10/16/bronx-woman-found-guilty-of-using-obituaries-to-target-and-burglarize-homes-while-families-attended-wakes-funerals/
        • boavista4 Re: jak zarobic na tych co odeszli? 18.10.21, 02:09
          sadze ze domy pogrzebowe dobrze o tym wiedza. Pomyślcie jak można połączyć piękne z pożytecznym , można założyć grzebanie w morzu karaibskim, połączone z piękna stypa na jachcie, albo na plaży!
          Można również sprzedać części ciała za dobre pieniądze, o tym właśnie jest informacja:
          www.reuters.com/investigates/special-report/usa-bodies-export/
          MedCure sprzedaje lub wynajmuje rocznie około 10 000 części ciała od dawców z USA, wysyłając około 20% z nich za granicę, jak wynika z wewnętrznych danych korporacyjnych i manifestów. Z danych wynika, że ​​oprócz przesyłek masowych do Holandii, gdzie MedCure prowadzi centrum dystrybucji, firma z Oregonu eksportowała części karoserii do co najmniej 22 innych krajów samolotem lub ciężarówką.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ

Darowizny ciał, sprzedaż części: Często zadawane pytania

FBI przeprowadza naloty na brokera po raporcie Reutera

Kolorado zamyka dom pogrzebowy prowadzony przez pośrednika?

Wśród części: miednica i nogi na uniwersytet w Malezji; stopy do firm produkujących wyroby medyczne w Brazylii i Turcji; i trafia do szpitali w Słowenii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Popyt na części ciała z Ameryki — torsy, kolana i głowy — jest wysoki w krajach, w których tradycje religijne lub prawa zabraniają sekcji zmarłych. W przeciwieństwie do wielu rozwiniętych krajów, Stany Zjednoczone w dużej mierze nie regulują sprzedaży podarowanych części ciała, co pozwala przedsiębiorcom takim jak MedCure na szybkie rozszerzenie eksportu w ciągu ostatniej dekady.
      • elka-sulzerowa2 Re: Wszyscy zywi ... 19.10.21, 19:33
        Nie baczcie sie dzilic smutkiem z powodu zgonu waszych mniej lub bardziej bliskich. Jakis niekultowy ciul moze wykrasc dane i np. .... glosowac! ... na kogos "nieodpowiedniego" ... pod warunkiem, ze zna podpis nueboszczyka i jego numer "social security" karty ...

Nic tylko boki zrywac ... jak bozy kultysci daja sie robic w banie roznym ciulom. Niby panbog jest wszechmocny ale przed ciulami ich nie jest w stanie uchronic! To ci dopiero galimatias!
        • boavista4 Re: Wszyscy zywi ... 19.10.21, 20:35
          eluniu, przeciez sama soboe zaprzeczasz, wybory byly uczciewe i Soltys je wygral nawet bez swojej wiedzy. Poza tym temat jest smutny, nekrologi dotycza osob , ktre sa w zaswiatach, a chyba mie przypuszczasz ze soltys rozmawia ze swietym Piotrem.
          • boavista4 Re: co to bedzie?. 19.10.21, 20:58
            Ciemno wszędzie, głucho wszędzie,
            Co to będzie, co to będzie?

W jakiejkolwiek świata stronie:
            Czyli która w smole płonie,
            Czyli marznie na dnie rzeczki,
            Czyli dla dotkliwszej kary
            W surowym wszczepiona drewnie,
            Gdy ją w piecu gryzą żary,
            I piszczy, i płacze rzewnie;
            Każda spieszcie do gromady!
            Gromada niech się tu zbierze!

Ja to Józio Soltys, ja ten samy,
            A to siostra moja Kamala.
            My teraz w raju latamy,
            Tam nam lepiej niż u mamy.
            Patrz, jakie główki w promieniu,
            Ubiór z jutrzenki światełka,
            A na oboim ramieniu
            Jak u motylków skrzydełka.
            W raju wszystkiego dostatek,
            Co dzień to inna zabawka:
            Gdzie stąpim, wypływa trawka,
            Gdzie dotkniem, rozkwita kwiatek.
            Lecz choć wszystkiego dostatek,
            Dręczy nas nuda i trwoga.
            Ach, mamo, dla twoich dziatek
            Zamknięta do nieba droga!

Lecz choć wszystkiego dostatek,
            Dręczy ich nuda i trwoga.
            Ach, mamo, dla twoich dziatek
            Zamknięta do nieba droga

Czego potrzebujesz, duszeczko,
            Żeby się dostać do nieba?
            Czy prosisz o chwałę Boga?
            Czyli o przysmaczek słodki?
            Są tu pączki, ciasta, mleczko
            I owoce, i jagodki.
            Czego potrzebujesz, duszeczko;
            Żeby się dostać do nieba?

Czego chciałeś, macie obie.
            To szczepionkę, to szczepionkę,
            Teraz z Bogiem idźcie sobie.
            A kto prośby nie posłucha,
            W imię Ojca, Syna, Ducha.

Szarpia swiat zarloczne wirusy,
            A któż mu będzie obrońca?
            Nie masz, nie masz mękom końca!
            • mongolszuudan Re: co to bedzie?. 20.10.21, 04:11
              Wiem, dla mnie Sybir, powróz zgotowany,
              Jeśli przed wami nie uniżę czoła,
              Gdy duch mój krnąbrny karnie nie zawoła:
              "Nie Bóg mi panem, lecz wyście mi pany."

Lecz dajcie pokój, bo ze mnie nie będzie
              Sługa pokorny. Z ojców mych się rodzę,
              War krwi, nie hańbą, lecz, śmiercią ochłodzę
              I sześć stóp ziemi znajdę sobie wszędzie!

Tam dom mój ciasny, lecz pełen wolności,
              Lepszy niż zamki, w których królujecie!
              Żaden z was do mnie nie przyjdzie tam w gości,
              Pierwszy raz będę bez was na tym świecie!

Wolno wam mówić, żem dziwak, żem dumny,
              Prawda, trzymają się mnie dziwne smaki:
              Od słońca z wami wole ciemność trumny,
              Od twarzy waszych — szkieletów robaki!

Jest iskra we mnie, której nikt nie zdusi,
              Jest duma we mnie, której nikt nie skusi,
              By pokłon panom widomym oddała,
              Niechaj więc ginie, nie tknięta i cała!...

Gdybym was zdusić mógł w jednym objęciu
              I strącić wszystkich do jednej otchłani,
              Chciałbym po waszym zostać wpiekłowzięciu
              I żyć na ziemi — dla mej drogiej Pani!

Lecz Pani moja już na marach kona,
              Próchna światełkiem tli Jej oko śniade,
              Krucyfiks wzięła w ręce bardzo blade,
              A trzy sztylety tkwią w głębi Jej łona!...

Ja nad tym łonem, ja trzymam gromnicę,
              Ostatnim błyskiem oświecam Jej lice
              I liczę chwile, gdy umrze ma droga,
              I ja z Nią pójdę, gdzieś tam szukać Boga!...

Nie myślcie o mnie, proszę was, o wrogi!
              Daremna praca! Oszczędźcie jej sobie,
              Bo hańby nie chcę, a nie umiem trwogi!
              Na mnie pokusę trza wynaleźć w grobie!...

A gdy umarłych wy kusić zdołacie
              I podlić serca pod krzyżem cmentarzy,
              Wtedy dopiero w mej podziemnej chacie
              Ujrzycie podłość na mej trupiej twarzy!...

Na was więc czekam — tak — gdy serce pęknie,
              Ale nie wprzódy, bo z mlekiem wyssałem,
              Ze was nie cierpieć jest święcie i pięknie,
              I ta nienawiść mojem dobrem całem!...

Chyba ją sprzedam za polską koronę!
              Za nie innego, nawet za zasłonę,
              Co kryje posąg Boga nieznanego!
              Wszechwładzę Dobra i wszechwiedzę Złego!

Nie chciałbym zostać błękitów aniołem
              I skrzydłem światu panować z oddali,
              Gdybym miał wprzódy bić przed wami czołem,
              A wy nade mną z biczem pańskim stali!...

Tak żyłem, żyjąc — tak konając, zginę.
              Wiem, że ufacie w wielką przyszłość, w siłę —
              Niech i tak będzie — wam los, gdy przeminę,
              Da świat ten cały — mnie jedną mogiłę!...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka