Dodaj do ulubionych

dobra wiadomosc dla Soltysa

19.10.21, 14:37
Bill Cassidy, amerykański senator i lekarz, powiedział, że wszyscy przywódcy federalnej władzy wykonawczej, ustawodawczej i sądowniczej powinni być poddawani testom poznawczym w miarę starzenia się, twierdząc, że powinni przejść tę ocenę przed „gwałtownym spadkiem” wieku 80 lat.

Niektórzy z najwyższych przywódców w amerykańskim rządzie są obecnie w podeszłym wieku – w tym przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi (81 lat), przywódca większości w Senacie Chuck Schumer (70 lat) i przywódca mniejszości w Senacie Mitch McConnell (79 lat).

Prezydent Joe Biden, który ma 78 lat, staje przed coraz częstszymi pytaniami konserwatystów dotyczącymi jego zdolności umysłowych do pełnienia funkcji na najwyższym stanowisku w rządzie.

www.yourdestinationnow.com/2021/10/republican-senator-and-physician-bill.html
Obserwuj wątek
    • mlody774 Re: dobra wiadomosc dla Soltysa 20.10.21, 03:29
      Z chwila odwołania sołtysa z jego VP (tak samo oszukiwała w 2020) prezydentem z urzędu zostaje mówca izby reprezentantów(Pelosi). Wiec do puki ta komunistka pełni swój urząd nie można sołtysa i VP odwołać aby nie pogorszyć sprawy. Ale rzeczywiście jest dobra wiadomość dla niego bo Pelosi deklaruje się ze ma zamiar odejść.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka