Dodaj do ulubionych

Miasta Ameryki tez wygladaja jak Filadelfia

  • mlody774 Re: Miasta Ameryki tez wygladaja jak Filadelfia 21.10.21, 14:55
   Kensington Avenue w Filadelfia to teraz stolica narkotyków. Zjeżdżają się tu narkomani zwabieni możliwością ich używania na miejscu i łatwą możliwością kupienia narkotyków. Oczywiście jest to złe, ale zastanawiającym jest ze nie widać, żeby ich ktoś napadał. Nie rabuje się ich nie gwałci kobiet itd. Ten w/w film nie jest jedynym na YT i można je oglądać godzinami. Nie które są z wyjaśnieniem jakie narkotyki oni używają i ich reakcje na organizm ludzki.
   • eva15 Krajobrazy z 3. świata 21.10.21, 17:09
    j-k napisał:

    > wszystko sie dzieje na terenie publicznym na ulicach...
    >
    > w paru miejscach widac niewysokie ploty (1,5 m), a za nimi trawniki.
    >
    > nikt ich z namiotem nie przeskakuje.
    >
    > u nas by juz dawno bezdomni tam sie rozlozyli...


    Niekoniecznie, to zależy jak silnie policja pałuje w obronie bogatych. W USA pewnie silnie, więc nauczeni doświadczeniem już nie próbują.

    Soją drogą to są typowe dla 3. świata krajobrazy: ulica pełna brudu, nędzy i przegranych ludzi, za płotami w odgrodzeniu, ładne trawniki i domy. Jeszcze 25 - 30 lat temu USA wyglądały jak bogaty kraj, dziś już jak Górna Volta siedząca na atomie.
    • boavista4 Re: Krajobrazy z 3. świata 21.10.21, 18:31
     USA zawsze miały cos z tego, teraz to już nie cos, ale i San Francisco, LA, Chicago i wkrada się do bogatych dzielnic, Ameryka Południowa broni się przed tym, tworząc condominia. Religia upada i jej miejsce zabiera narkokultura sponsorowana przez media hollywoodzkie i neoliberalizm. Razem z covidem to narzędzia do obalenia porządku, do rewolucji. To nie przypadek, to strategia Sorosa , Gatesa i ich sponsorow.
     • mlody774 Re: Krajobrazy z 3. świata 21.10.21, 19:02
      Te ulice z 3 świata, te katastrofalne wyjście USA z Afganistanu, problemy z nielegalnymi z powodu otwartych granic, wynagradzanie bezrobotnych tak wysoko, ze nie opłaca się im pracować, przekupywanie glosujących dotacjami aby glosowali na dems. itd. Przekręcanie i eliminowanie religii chrześcijańskiej. To są planowane akcje przeciw temu krajowi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka