Dodaj do ulubionych

Koniec Fauciego zbliza sie !

23.10.21, 00:42
To zeznanie wplątało dr Fauci w tak zbrodnię tak straszną, że przechodzi pojecie.

Robi sie gorąco wokół Dr Faucim a winna temu jest administracja Bidena.
Narodowy Instytut Zdrowia przyznał, że dr Fauci nie zeznawał zgodnie z prawdą przed Kongresem, gdy Fauci twierdził, że NIH nigdy nie finansował niebezpiecznych badań nad zdobywaniem funkcji w Instytucie Wirusologii Wuhan.
W nowym, bombowym liście NIH ujawnił, że Sojusz EcoHealth przesłał pieniądze amerykańskich podatników z NIH do Instytutu Wirusologii Wuhan na ryzykowne badania nad tym, jak uczynić koronawirusy nietoperzy bardziej zaraźliwymi.

Raport Krajowego Przeglądu :

Czołowy urzędnik NIH przyznał w środowym liście, że amerykańscy podatnicy finansowali badania nad koronawirusami nietoperzy w Wuhan i ujawnił, że EcoHealth Alliance, amerykańska organizacja non-profit, która przekazała pieniądze NIH do Instytutu Wirusologii Wuhan, nie była przejrzysta na temat pracę, którą wykonywała.

W liście do reprezentanta Republiki Jamesa Comera, Lawrence A. Tabak z NIH cytuje „ograniczony eksperyment”, który został przeprowadzony w celu sprawdzenia, czy „białka kolców z naturalnie występujących koronawirusów nietoperzy krążących w Chinach były zdolne do wiązania się z ludzkim receptorem ACE2 w model myszy.” Myszy laboratoryjne zakażone zmodyfikowanym wirusem nietoperzy „stawały się bardziej chore” niż te zakażone niezmodyfikowanym wirusem nietoperzy.

Dr Fauci zaprzeczył temu dokładnemu scenariuszowi pod przysięgą.

Obserwuj wątek
   • elka-sulzerowa2 Re: Koniec Fauciego zbliza sie ! 23.10.21, 02:10
    boavista4 napisał(a):

    > Link do powyższej informacji
    > patriotpulse.net/this-damaging-confession-implicated-dr-fauci-in-a-crime-so-terrible-it-will-make-you-sick/?utm_source=Jeeng

    Ziutek ... Dr. Fauci ... sam niczego mie finansuje!
    Fauci jest tylko jednym z trybow w amerykanskiej przestepczej machinie.
    Jak by nie bylo funusze na badania byly uciete za Obamy w 2014 r. Stabily geniusz nastal i fundusze odblokowal. Co mial z tym wspolnego Biden? Wiesz cos na ten temat?
    • boavista4 Francuska Cassandra skazana za “antysemityzm” 23.10.21, 22:45
     33 letnia Cassandre Fristot nie przepowiadała przyszłości. 7 sierpnia brała udział w demonstracji przeciwko przepustkom covidowym, niosąc plakat z nazwiskami osób, które określiła mianem “zdrajców”. Transparent został zauważony przez środowiska specjalizujące się w “mowie nienawiści” i biegłych w stygmatyzowaniu swoich przeciwników politycznych. Francuzka została oskarżona o antysemityzm, a konkretnie o podżeganie do nienawiści rasowej. Na plakacie były wymienione osoby publiczne różnej narodowości, w tym żydowskiej, zaangażowane w pandemię na poziomie kreacji i zarządzania. Listę otwierało nazwisko Rotschild, a prócz tego byli m.in. Attali, Soros i Schwab.


     www.ekspedyt.org/2021/10/21/francuska-cassandra-skazana-za-antysemityzm/
    • monalisa2016 Re: Koniec Fauciego zbliza sie ! 24.10.21, 01:19
     elka-sulzerowa2 napisała:

     >
     > Ziutek ... Dr. Fauci ... sam niczego mie finansuje!
     > Fauci jest tylko jednym z trybow w amerykanskiej przestepczej machinie.
     > Jak by nie bylo funusze na badania byly uciete za Obamy w 2014 r. Stabily geniu
     > sz nastal i fundusze odblokowal. Co mial z tym wspolnego Biden? Wiesz cos na te
     > n temat?


     Znowu manipulujesz, Elka?
  • monalisa2016 Re: Koniec Fauciego zbliza sie ! 24.10.21, 01:55
   "U.S. Virologe verklagt Gesundheitsbehörde / Amerykański wirusolog pozywa urząd ds. zdrowia"

   Angielskiej wersji szukac nie bede > POZNA GODZINA ale ten pan wyraznie mowi ze to co nazwywa sie pandemia corony nie istnieje, wirusolog mowi wyraznie ze taki wirus w rzeczywistosci nie istnieje, jak wimy z innych doniesien istnieje w komputerowych symulacjach w Wuhan, tja do przeprowadzenia oszustwem dla wiadomych celow komunistycznej plandemii (zobacz ksiazke pana Klausa Sch. z Davos), w wideo tego nie ma ale inny pisza o tym jak Xi rozkazuje juz swiatu.

   rumble.com/vfoadn-u.s.-virologe-verklagt-gesundheitsbehrde.html

   www.achgut.com/artikel/chinas_zensur_stoppt_lesungen_an_deutschen_universitaeten
   • monalisa2016 Re: Koniec Fauciego zbliza sie ! 24.10.21, 02:02
    Smialo dodam, do tego "Covidism isn't science - but a crime".

    A tu jak pan F. kamuflowal swoje zamiary dotowania wiadomej wlasnej inicjatywy w obcym panstwie a jak Elka manipuluje posadzajac o to Donalda.

    de.rt.com/nordamerika/126033-lugenkarussell-dr-fauci-us-institut/
    • boavista4 Re: Koniec Fauciego zbliza sie ! 24.10.21, 03:04
     oczywiście ze Fauci nie jest na szczycie tej przestępczej mafii, jest jednak na szczycie covidowych naukowców, jest współczesnym doktorem Mengele. Trump jest zapewne tym który nie chce słuchać rozkazów tej kliki, również nie może ich usunąć od pozycji przymusu. Jego bogactwo pozwala mu na niezależność, ale cóż znaczy posiadanie 6 miliardow dolarów, wobec 500 bilionów dolarów?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka