Dodaj do ulubionych

Lekcja dla Lisy

23.10.21, 19:35
... o amerykanskiej "demokracji" oczywiscie.

Wydaje sie, ze naprawde nie ma sensu patrzec na kraj pelen ludzi pracy, ktorzy walcza o przetrwanie… i zadecydowac, ze wazniejsze jest zachowanie niskich stawek podatkowych dla miliarderow i korporacji niz dokonywanie znaczacych inwestycji w nasze rodziny.

Tak by sie wydawalo mnie ... i prawdopodobnie Lisie.
Tak jednak nie jest.
Amerykanska konserwa z reguly ma w glebokim powazaniu ludzi pracy ... tzw "centrysci" wsrod demokratow nie sa inni. Jednym slowem ... this game is rigged!
Obserwuj wątek
    • monalisa2016 Re: Lekcja dla Lisy 24.10.21, 00:50
      elka-sulzerowa2 napisała:

> Lekcja dla Lisy

Elka jakich lekcji chcialbys mi udzielac z twoim kudelmudel w glowie podszytym nienawiscia do Trumpa ale miloscia do Nancy i calej szajki zebranej wokolo niej? Przeciez jest to najwieksza zakala Stanow, powiedz kiedy wreszcie ustapi z stanowiska i zostanie wraz z jej rodzinka rozliczona za Insidergeschäfte / insider trades? Prezydenci FED'ow Dallasu i Bostonu musieli ustapic, a Nancy i Jerome to swiete osoby? Kto nastepny za wykorzystywanie politycznych stanowisk do powiekszenia wlasnych i rodzinnych sakiewek?
      Skad przyszedl korupcyjny chaos ktory w ostatnich latach opanowal caly swiat? Na pewno nie za czasow Donalda tylko duzo wczesniej!!!
    • monalisa2016 Re: Lekcja dla Lisy 24.10.21, 01:09
      Elka zanim przyjdzie ci chec udzielac innym lekcji, radze zapoznac sie:

- z historia powstania FED i tu gleboko sie zastanowic komu i czemu to sluzylo
      - zniesieniu parytetu zlota i tu gleboko sie zastanowic komu i czemu to sluzylo
      - zlikwidowaniu tak zwanego Glass-Steagall Act i jego skutki, TJA. sad

Jak sie z ta garstka (ta garstka jest duzzzo wieksza, ale mimo tego) punktow zapoznasz i je gruntownie przeanalizujesz moze potem przystapimy do udzielenia sobie lekcji. Jak na razie widze ze jestes nader komunistka ktora by chciala pauszal zabierac innym bo sa bogaci wrzucajac wszystkich do jednego worka po to by sama miala wygodne zycie.smile
    • monalisa2016 Re: Lekcja dla Lisy 24.10.21, 22:53
      Elka mam nadzieje ze jestes mocna w j. rosyjskim, ja niestety w tym jezyku niepismienna smile ale polegam na dyskusji ktora utworzono na pewnym portalu z tym wideo, je ci wlasnie zadedykuje w zwiazku z wieloma twoimi postami z bolszewicka ideologia. smile Tak, Putin ma racje podkreslali rozmowcy to co sie dzieje za wilka woda obecnie za czasow soltysa i jego moralnego wsparcia przez bylego jego szefa & Co, oraz w naszej brukseelsko-strasburskiej centrali to przypomina postepowania za czasow W. Lenina, L. Trockiego, Y. M. Sverdlov'a, ....

www.youtube.com/watch?v=45gV_0owJ20

Mam nadzieje ze Szwajcar albo TranslatedPress De ktorzy zajmuje sie tlumaczeniem ciekawych przemowien czy wystapen rosyjskojezycznych czy ... niedlugo nam przetlumacza.
      • elka-sulzerowa2 Re: Lekcja dla Lisy 24.10.21, 23:27
        monalisa2016 napisał(a):

> Elka mam nadzieje ze jestes mocna w j. rosyjskim, ja niestety w tym jezyku niep
        > ismienna smile ale polegam na dyskusji ktora utworzono na pewnym portalu z tym wi
        > deo, je ci wlasnie zadedykuje w zwiazku z wieloma twoimi postami z bolszewicka
        > ideologia. smile Tak, Putin ma racje podkreslali rozmowcy to co sie dzieje za wil
        > ka woda obecnie za czasow soltysa i jego moralnego wsparcia przez bylego jego s
        > zefa & Co, oraz w naszej brukseelsko-strasburskiej centrali to przypomina poste
        > powania za czasow W. Lenina, L. Trockiego, Y. M. Sverdlov'a, ....
        >
        > www.youtube.com/watch?v=45gV_0owJ20
        >
        > Mam nadzieje ze Szwajcar albo TranslatedPress De ktorzy zajmuje sie tlumaczenie
        > m ciekawych przemowien czy wystapen rosyjskojezycznych czy ... niedlugo nam prz
        > etlumacza.
        >

Czy aby tylko za czasow "soltysa" ... droga Liso?
        Czasy Tru.pa ... jak i czasy przed Tru.pem sie u ciebie nie licza?
        • elka-sulzerowa2 Re: A najciekawsza lekcja, droga Liso 24.10.21, 23:36
          ... to to ze "deep state" wyplynal na szerokie wody dzieki Trumpowi wlasnie. No i co ty na to, droga Liso?

Przed Tru.pia administracja mozna bylo sie napatoczyc na nieprzychylne "deep state" glosy. Dzieki Tru.powi i jego polglowkom ... te glosy zanikly!
          Tak trzymac!
          Ameryka potrzebuje polglowkow by "deep state" mogl przetrwac! !
        • monalisa2016 Re: Lekcja dla Lisy 25.10.21, 00:22

> Czy aby tylko za czasow "soltysa" ... droga Liso?
          > Czasy Tru.pa ... jak i czasy przed Tru.pem sie u ciebie nie licza?

Naturalnie ze nie Elka, Trump byl po to by obudzic narody i przygotowac je do czasu jaki dla nich planuja politruki z wiadomej grupy, a teraz dalej wracam do ogladania "Behind the Matrix " wersji niemieckiej. Ten film mi mowi z serca co myslalam od poczatku od zeslania na narody swiata tej PLANdemii.

Jestem wierzaca osoba ale nie popieram "panstwa wytykanskiego" ot tak cos bla naszego Boavista smile

www.youtube.com/watch?v=7KfuRW1c5Mk
          • monalisa2016 Re: Lekcja dla Lisy 25.10.21, 00:31
            monalisa2016 napisał(a):

>
            > Naturalnie ze nie Elka, Trump byl po to by obudzic narody i przygotowac je do c
            > zasu jaki dla nas planuja politruki z wiadomej grupy, a teraz dalej wracam do
            > ogladania "Behind the Matrix " wersji niemieckiej. Ten film mi mowi z serca co
            > myslalam od poczatku od zeslania na narody swiata tej PLANdemii.
            >
            > Jestem wierzaca osoba ale nie popieram "panstwa wytykanskiego" ot tak cos bla n
            > aszego Boavista smile
            >
            > www.youtube.com/watch?v=7KfuRW1c5Mk
          • elka-sulzerowa2 Re: Lekcja dla Lisy 25.10.21, 00:34
            monalisa2016 napisał(a):

> elka-sulzerowa2 napisała:
            >
            >
            > > Czy aby tylko za czasow "soltysa" ... droga Liso?
            > > Czasy Tru.pa ... jak i czasy przed Tru.pem sie u ciebie nie licza?
            >
            >
            > Naturalnie ze nie Elka, Trump byl po to by obudzic narody i przygotowac je do c
            > zasu jaki dla nich planuja politruki z wiadomej grupy, a teraz dalej wracam do
            > ogladania "Behind the Matrix " wersji niemieckiej. Ten film mi mowi z serca co
            > myslalam od poczatku od zeslania na narody swiata tej PLANdemii.
            >
            > Jestem wierzaca osoba ale nie popieram "panstwa wytykanskiego" ot tak cos bla n
            > aszego Boavista smile
            >
            > www.youtube.com/watch?v=7KfuRW1c5Mk

Plandemia wyraznie wyglada na twor ... "wiadomej grupy". Gratuluje towarzystwa.
            • monalisa2016 Re: Lekcja dla Lisy 25.10.21, 00:58

> Plandemia wyraznie wyglada na twor ... "wiadomej grupy". Gratuluje towarzystwa.
              >

Polacy stworzyli tez juz swoja dochodzeniowa grupe, znaczy do polskiego spoleczenstwa zaczelo cosniecos juz docierac ale do Elki jeszcze nie. smile

www.youtube.com/c/JanekPospieszalskiWARTO/videos
              Nie wszystkie widea z posiedzen dotycza tego problemu ale od pewnego punktu.
      • mlody774 Re: Lekcja dla Lisy 24.10.21, 23:30
        A tu są następne przykłady jak funkcjonuje administracja sołtysa(niestety po angielsku):
        www.youtube.com/watch?v=ZBlksv-LPiQ&t=9s
        www.youtube.com/watch?v=uOrwI84ZpYo
        I w następnym widać wyraźnie jak kłamią, przekręcają, nie odpowiadają na pytania nie przestrzegają prawa federalnych do ktorych są zobowiązani przestrzegać itd.:
        www.youtube.com/watch?v=uX87VTeidcs

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka