Dodaj do ulubionych

Nasze Forum upada

26.10.21, 00:26
Ewa i Mona przestały pisać, , Igor podlizuje się żeglarce. i to ma być nasze Forum!
Obserwuj wątek
    • mlody774 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 01:40
      Problem w tym ze zaszczepieni powinni być oddzieleni od nie zaszczepionych. Te dwie grupy nigdy się nie dogadają. Nie zaszczepieni muszą być cierpliwi a wszytko się samo rozwiąże. Hahaha
      • boavista4 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 02:03
        jeżeli my jesteśmy skurwielami, to co ona jest? goralenfolk? Albo może Głupsi i Mądrzejsi nie należą do białej rasy? A co chłop z Biłgoraja ma wspólnego z Afryka? Zanim żeglarka powtórzy taki slogan, powinna wiedzieć: z prochu powstaliśmy i w proch się obrodzimy bez względu na to czy należymy do elity, czy nie. Bo tu chodzi o elitę, globalną elitę, która powinna pochodzić wprost od Mojżesza, a reszta to taki nawóz historii co się nadaje do szczepienia.
      • monalisa2016 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 02:03
        Mlody774 nie w tym problem polega, problem polega na wiedzy. Sa panstwa gdzie jednocza sie zaszczepieni i niezaszczepieni i wychodza z wielkimi protestami na ulice przeciw tyranii jaka nam chca na sile wprowadzic pewne grupy ludzi. Tu na forum jest odwrotnosc tego, za duzo mamy takich ktorzy przebywaja na Zachodzie ale mimo tego maja nostalgie do wiadomego systemu ktory nie zdal egzaminu nawet ani w Rosji. Pouczanie wrecz przypominanie ze ktos czegos nie zrozumial poprzes wytykanie wrecz zobowiazywanie do reakcji na czyjas jedna, jedynie sluszna mysl zniecheca do pisania na forum, nie dziwie sie Evie ze zrezygnowala z polemiki, z wiecznego unizania jej osoby. Co do mnie jestem twarda osoba z moimi stalymi pogladem bez jakiejkolwiek rozdwojonej jazni, ide przez zycie moja droga ktora uwazam za etyczna jak i wlasciwa, nie sycze do nikogo nienawisci ale staram sie delikatnie uzupelniac u niektorych braki swiadome a moze niesmiadome braki wiedzy > trudno jest to ocenic.
        • monalisa2016 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 02:13
          sorry za bledy w powyzszym poscie.

W zyciu trzeba wiedziec czego sie chce, co sie reprezentuje, jakie ma sie cele i jaka linia powinno sie isc w przyszlosc. Zick, zack to linia mieczakow niezdolnych do czegokolwiek.smile, smile
        • mlody774 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 02:34
          Rozumiem co masz na myśli ale na tym forum zaszczepieni(chyba wszyscy) są w jednej specyficznej grupie. Piszesz ze w innych krajach jest inaczej. Wiem ze to możliwe jest ale tutaj jeszcze tego nie mamy. Tu jest co administracja sołtysa robi. Ja twierdze ze wszyscy zaszczepieni godzą się z sołtysem, albo udają ze maja odmienne zdanie twierdząc ze: tak zawsze było, republikanie są tacy sami, wybory nie maja znaczenia itd. Znasz te wymówi. www.youtube.com/watch?v=KV9s8X1htMk
          • mlody774 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 03:07
            W zeszłym roku na wiosnę było w Polsce przyjęte pytanie: "juz się zaszczepiłeś?". Wtedy tylko uprzywilejowani dostawali szczepionkę bo ponoć było jej mało. Wiec ludzie cieszyli się, ze ja dostali jak kiedyś w PRL-u gdy udało się dostać papier toaletowy. Moze powinno się teraz tak samo, przed rozmowa pytać: "Czy juz jesteś zaszczepiony?" i położyć nacisk na nich. Nie się wykażą swoja "mądrości". Hahaha
            • mlody774 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 05:04
              Liza tu jest link omawiający sprawy o ktorych juz mówiłaś. O próbie zamordowania 90% ludzkości przy pomocy szczepionek. Ale chyba warto to przypomnieć, choćby dlatego ze wywiad jest z 2009 i prowadzony przez bardzo znana osobę. Podałem ten link juz na wątku USA wybory 2020, ale pewnie tam zginie. A tutaj ma szanse. Tak myślę. www.bitchute.com/video/O9IAIaPUzkLd/?list=notifications&randomize=false
    • monalisa2016 "Ich habe es satt..." / "Mam tego dosyć..." Cz. 1 26.10.21, 14:18
      Najpierw zacytuje orginalny artykul z linkiem do niego po to gdyby ktos mial ochote przetlumaczyc go na inne jezyki poniewaz tlumaczenie na j. polski nie ma takiej emocjonalnej wymowy jak wlasnie wyrazil ja autor.
      W drugim poscie zacytuje automatyczne jego tlumaczenie.

www.nnz-online.de/news/news_lang.php?ArtNr=299994
      "AUFGESCHNAPPT
      "Ich habe es satt..."
      Prof. Dr. Knut Löschke ist laut Wikipedia ein deutscher Chemiker und Unternehmer. Und er ist Sachse und schon das könnte ihn vielleicht verdächtig machen...

Der 71jährige hat eine interessante Biografie und war - jetzt wird er richtig verdächtig - Gutachter für die AfD-Bundestagsfraktion für die Enquete-Kommission "Künstliche Intelligenz – Gesellschaftliche Verantwortung und wirtschaftliche, soziale und ökologische Potenziale". Der Mann hat sich auf seiner Facebook-Seite mal richtig Luft gemacht. Darauf machte aktuell unter anderem der Herausgeber der Fachzeitschrift "Autohaus", Prof. Hannes Brachat aufmerksam.

Der kommentiert den Post folgendermaßen: "Wichtig, dass da einer den Mut hat, das offen auszusprechen, was viele Bürger in Wahrheit denken, aber sich nicht mehr zu sagen trauen. Auf die freie Meinungsäußerung. Sie bildet ein wichtiges Fundament unserer Demokratie!"

Ich habe es satt!"
      „Ich habe es satt, oder, um es noch klarer auszudrücken: ich habe die Schnauze voll vom permanenten und immer religiöser werdenden Klima-Geschwafel, von Energie-Wende-Phantasien, von Elektroauto-Anbetungen, von Gruselgeschichten über Weltuntergangs-Szenarien von Corona über Feuersbrünste bis Wetterkatastrophen. Ich kann die Leute nicht mehr ertragen, die das täglich in Mikrofone und Kameras schreien oder in Zeitungen drucken. Ich leide darunter miterleben zu müssen, wie aus der Naturwissenschaft eine Hure der Politik gemacht wird.

Ich habe es satt, mir von missbrauchten, pubertierenden Kindern vorschreiben zu lassen, wofür ich mich zu schämen habe. Ich habe es satt, mir von irgendwelchen Gestörten erklären zu lassen, dass ich Schuld habe an Allem und an Jedem – vor allem aber als Deutscher für das frühere, heutige und zukünftige Elend der ganzen Welt.

Ich habe es satt, dass mir religiöse und sexuelle Minderheiten, die ihre wohl verbrieften Minderheitenrechte mit pausenloser medialer Unterstützung schamlos ausnutzen, vorschreiben wollen, was ich tun und sagen darf und was nicht.

Ich habe es satt, wenn völlig Übergeschnappte meine deutsche Muttersprache verhunzen und mir glauben beibringen zu müssen, wie ich mainstream-gerecht zu schreiben und zu sprechen habe.

Ich habe es satt mitzuerleben, wie völlig Ungebildete, die in ihrem Leben nichts weiter geleistet haben, als das Tragen einer fremden Aktentasche, glauben Deutschland regieren zu können.

Ich kann es nicht mehr ertragen, wenn unter dem Vorwand einer „bunten Gesellschaft“ Recht und Sicherheit dahinschwinden und man abends aus dem Hauptbahnhof kommend, über Dreck, Schmutz, Obdachlose, Drogensüchtige und Beschaffungskriminelle steigen muss, vorbei an vollgekrakelten Wänden.

Ich möchte, dass in meinem Land die Menschen, gleich welchen Geschlechts, welcher Hautfarbe und gleich welcher Herkunft wertgeschätzt und unterstützt werden, die täglich mit ihrer fleißigen, produktiven und wertschöpfenden Arbeit den Reichtum der ganzen Gesellschaft hervorbringen: die Mitarbeiter in den Unternehmen, die Handwerker, die Freiberufler, die vielen engagierten und sozial handelnden Unternehmer der kleinen und mittständischen Wirtschaft.

Ich möchte, dass die Lehrer unserer Kinder, die Ärzte und Pfleger unserer Kranken und Hilfebedürftigen die Anerkennung, die Wertschätzung und die Unterstützung erhalten, die sie täglich verdienen. Ich möchte, dass sich die Jungen und Ungestümen in den wohlgesetzten Grenzen unseres Rechtsraumes austoben aber sich auch vor ihren Eltern und Großeltern, vor den Alten und Erfahrenen verneigen, weil sie die Erschaffer ihres Wohlstandes und ihrer Freiheit sind.“
      Prof. Dr. Knut Löschke
      • monalisa2016 "Ich habe es satt..." / "Mam tego dosyć..." Cz. 2 26.10.21, 14:20
        Tlumaczenie z linkiem do rginalnego artykulu.

www.nnz-online.de/news/news_lang.php?ArtNr=299994
        AKTUALIZACJA
        "Mam tego dosyć..."
        Prof. dr Knut Löschke jest niemieckim chemikiem i przedsiębiorcą, jak podaje Wikipedia. I jest Sasem i już samo to może uczynić go podejrzanym....

71-latek ma ciekawą biografię i był - teraz robi się naprawdę podejrzany - ekspertem grupy parlamentarnej AfD dla komisji Enquete "Sztuczna inteligencja - odpowiedzialność społeczna i potencjały ekonomiczne, społeczne i ekologiczne". Ten człowiek naprawdę się wyładował na swojej stronie na Facebooku. Zwrócił na to uwagę m.in. redaktor czasopisma branżowego "Autohaus", prof. Hannes Brachat.

Tak skomentował ten wpis: "To ważne, że ktoś ma odwagę otwarcie wyrazić to, co wielu obywateli naprawdę myśli, ale nie ma już odwagi powiedzieć. Za wolność słowa. Stanowi ona ważny fundament naszej demokracji!"

Mam tego dosyć!"
        "Mam dość, albo mówiąc jeszcze jaśniej: mam dość permanentnego i coraz bardziej religijnego klimatycznego bełkotu, fantazji o transformacji energetycznej, kultu samochodów elektrycznych, przerażających opowieści o scenariuszach zagłady od Corony przez pożary po katastrofy pogodowe. Nie mogę dłużej znieść ludzi, którzy wykrzykują to do mikrofonów i kamer lub drukują w gazetach każdego dnia. Cierpię z powodu konieczności bycia świadkiem tego, jak nauki przyrodnicze zamieniane są w polityczną dziwkę.

Jestem zmęczony tym, że maltretowane, dorastające dzieci mówią mi, czego mam się wstydzić. Jestem zmęczony tym, że jacyś obłąkani ludzie wmawiają mi, że jestem winny wszystkiemu i wszystkim - ale szczególnie jako Niemiec za przeszłe, obecne i przyszłe nieszczęścia całego świata.

Mam dość mniejszości religijnych i seksualnych, które bezwstydnie wykorzystują swoje dobrze zdefiniowane prawa mniejszościowe przy nieustannym wsparciu mediów, próbując mi mówić, co mogę, a czego nie mogę robić i mówić.

Mam dość ludzi, którym kompletnie odbiło, którzy niszczą mój niemiecki język ojczysty i myślą, że muszą mnie uczyć, jak pisać i mówić w sposób odpowiedni dla głównego nurtu.

Rzygać mi się chce, gdy widzę, jak kompletnie niewykształceni ludzie, którzy w życiu nie zrobili nic poza noszeniem zagranicznej teczki, myślą, że mogą rządzić Niemcami.

Nie mogę już dłużej wytrzymać, kiedy pod pretekstem "kolorowego społeczeństwa" znika sprawiedliwość i bezpieczeństwo i kiedy wieczorem, wychodząc z dworca głównego, trzeba stąpać po brudzie, brudzie, bezdomnych, narkomanach i prokuratorze, po zabazgranych murach.

Chcę, aby mój kraj doceniał i wspierał ludzi, bez względu na płeć, kolor skóry i pochodzenie, którzy każdego dnia swoją ciężką, produktywną i tworzącą wartość dodaną pracą wytwarzają bogactwo całego społeczeństwa: pracowników w firmach, rzemieślników, wolnych strzelców, wielu zaangażowanych i aktywnych społecznie przedsiębiorców w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Chcę, aby nauczyciele naszych dzieci, lekarze i pielęgniarki naszych chorych i potrzebujących otrzymywali uznanie, docenienie i wsparcie, na które zasługują każdego dnia. Chcę, żeby młodzi i żywiołowi mogli się wyładować w ustalonych granicach naszej przestrzeni prawnej, ale też żeby kłaniali się swoim rodzicom i dziadkom, starym i doświadczonym, bo to oni są twórcami ich dobrobytu i wolności."
        Prof. dr Knut Löschke

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
      • monalisa2016 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 17:37
        Ciekawe dwie blizniacze wieże zwane wieżami herkulesa (Torre de Hércules) z ciekawą fasadą w której zostały wbudowane litery tworzące pewny wyraz. Kto zgadnie albo się dopatrzy jaki? smile

arquitecturaviva.com/obras/torre-de-hercules-los-barrios-cadiz

Wieże zostały zbudowane w roku 2009 w miejscowości Los Barrios (region: Andaluzja) / Hiszpania.
              • monalisa2016 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 20:29
                swiblowo napisała:

> Patrze i... NIC!
                > Jakie? Human? Apocalypse? Virus? Cocaine? Coca-Cola?
                >

Nic z tych rzeczy, sadze ze dla ciebie te slowo jest nieznane ale dla frakcji zaoceanicznej owszem.
                Zobacz tu na tym zdjeciu jest widoczne, moze nie skoczy link na zdjecie nr. 3 wtedy musisz przesunac zdjecie do trzeciego.

www.rafaeldelahoz.com/project-plus-office-05.html
                  • monalisa2016 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 22:56
                    Nie bede czekac na amerykanska frakcje, rozumie dla Swiblowo jest to trudne, sadze ze nie zetknela sie jeszcze z tym slowem "Q-Anon" ale wyraznie sie widzi co na fasadzie w pewien sposob zakamuflowano. Posadzalo sie ze "Q-Anon" ma stycznosc z Trumpem, na te posadzenia nie moge odpowiedziec ale jak pomyslimy sobie ze ta budowla byla budowana w roku 2009, znaczy jej projekt powstal duzo wczesniej, a kiedy Trump doszedl do wladzy? Znaczy 2017 roku. "Q-Anon" i Hiszpania okolice Gibraltaru troche dziwne? Jak bylo glosno w necie na ten temat, troche sie zainteresowalam co to jest ale tajemniczy temat szybko mnie znudzil a z braku czasu ot tak od czasu do czasu sobie poczytalam co inni pisali o Dropach ktore konfrontowali z nastepujacymi po nich wydarzeniach. Wiem ze niektorzy do dzis to sledza, mnie to za bardzo nie interesowalo.
                    "Q-Anon" co to jest? Nie wiem.
    • rosjaiswiat1 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 20:09
      boavista4 napisał(a):

> Ewa i Mona przestały pisać, ,

Mona nadal pisze, a Ewa lubi czasami znikac.

>Igor podlizuje się żeglarce.

Ja sznuje Elke za jej intelekt, chcociaz nie zawsze zgadzam sie z nia. jesli uwazasz to za podlizywanie sie, to tylko zle swiadczy o tobie.

> i to ma być nasze Forum!

Nie chcialbym naoisac te slowa, ale sam zaczales. otoz, bardzo duzo zlego ty osobiscie wnosisz na forum, zakladajac mnostwo watkow, w ktorych niema tematu do dyskusji, a gdy nawet zakladasz watek, w ktorym dyskusja moglaby byc ciekawa, ty olewasz ten watek.
      Przykladem moze byc twoj watek o Polsce, w ktorym napisales, ze Polska jest lepsza od reszty swiata. Zadalem tam pytanie do ciebie, w czym ona jest lepsza. Liczyolem na ciekawa i ozywiona dyskusje z toba, ale niestety, takie tematy ciebie nie interesuja.
      Rowniez bardzo duzo twoich wpisow ocieraja sie o absurdy, to rowniez obniza poziom dyskusje.

Wiec pamietaj o tym, ze od kazdego od nas zalezy, jaki nasz forum jest. Jesli on upada, to znaczy i twoj w tym jest udzial.
      • boavista4 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 21:03
        drogi Igor, droga Mona,
        Ja lubię szczyptę humoru i muszę przyznać żeglarce ze trochę go ma, ale jej główna działalnością jest szerzenie żydokomuny, wirusa i wojna z Kościołem. Jezeli Kościół ma swoje grzechy — to wiadomo, bo jest ludzki, ale te grzechy są małym ułamkiem grzechów naszych polityczno — kulturowych wodzów. Nie jestem klerykałem, ale muszę stanąć w obronie Kościoła, bo kościołem jesteśmy my wierni, a nie księża. Katolickie Kościoły, szpitale, szkoły, instytucje, należą do nas, a nie do księży. Dlatego jeżeli karać, to karać indywidualnych przestępców, a nie instytucje. Tymczasem żydokomunie nie chodzi o przestępców, im chodzi o zupełne podporządkowanie Kościoła żydokomunie.
        Co do JP2,, kiedyś we Wiedniu, rozmawiałem z korespondentem RWE s.p. Wacławem Pomorskim. Zauważyłem ze Kardynał Wyszyński będzie niedługo mieć następcę, i pewnie nim będzie kardynał Karol Wojtyła.
        Nie daj Boże, powiedział Pomorski, Gdyby on został prymasem, polski Kościół byłby rozwalony.
        Prymasem został Kardynał Glemp, a niedługo potem Kardynał Wojtyła wybrany został papieżem. Jesteśmy wiec świadkami rozwalania Kościoła, ale nie z winy, tylko kleru, ale przede wszystkim światowej masonerii. Kościół ma tylko jedno wyjście — przyłączenie się do cerkwi Rosyjskiej, abo przeniesienia siedziby Papieży poza granice rządu globalnego.. Jak bieda to do Boga, i tak na pewno sie stanie. Kościół przejdzie w podziemie, nastąpi niezwykła tyrania, ale po tym upadku, ci co przetrwają, zrozumia ze nie można budować społeczeństwa w ciągu jednego pokolenia, ze są wartości transcendentalne, poza zasięgiem ludzkiego rozumu.

Mona, te wieże mieszkalne, wyglądają ładnie, ale to tylko pułapka i nowa ikona dla tłumów, Tłumy jednak tam nie będą mieć dostępu, a ikona nie przetrwa więcej niż `100 lat. . Architektura powinna mieć swoje ponadczasowe kryteria, Na pierwszym miejscu architektura bogata w sztukę powinna być trwała, ikonowa, wybijająca się w otoczeniu, Następnie, budynki dla celów kulturalnych, a już na ostatnim miejscu budynki mieszkalne, przemysłowe, i użyteczności publicznej. Tak było w średniowieczu, i tak powinno być dzis. Kapitalizm stworzył slumsy i wieżowce, mamy tego dość.
        • monalisa2016 Re: Nasze Forum upada 26.10.21, 21:37
          Boavista to nie sa wieze mieszkalne, to sa wieze biurowe. Zbudowane celowo z ciekawa oslona by oszczedzac energie z powodu klimatyzacji. Ale jaki napis na fasadzie odczytales? Przyjrzales sie jej dokladniej? smile
          • boavista4 Re: Nasze Forum upada 27.10.21, 00:23
            odczytałem , ale inaczej. Tam jest RANON , a to są miasteczka w Astori, imie męskie w hebrajskim itd. Ale jeżeli odczytujesz R jak Q, to znaczy "O" podskoczyłoby do góry i miałoby długą kreskę tak jak Q.
            Ta fasada jest tak abstrakcyjna ze na początku nie widziałem żadnych literek.
            Dalej o architekturze, wieżowce mogłyby by być pod ziemia, ponieważ widoki są bez znaczenia. Pracownicy urzędolą z daleko od okien, a szefowie większość czasu spędzają w restauracjach i salach konferencyjnych bez widoków, ich biurka przy oknach są puste, a dla nich widok nic nie znaczy. Podziemne wieżowce dawałyby możliwość utrzymania natury na powierzchni .
            • monalisa2016 Re: Nasze Forum upada 27.10.21, 01:42
              Przed literka "A" jest kwadrat z odpowiednim ogonkiem na dole, co wskazuje na litere "Q", reszte mozna odczytac golym okiem jako "Q-Anon", Anon bez spekulacji odczytuje sie wyraznie. Hiszpania i ten tajemniczy ruch spoleczny a moze nie spoleczny tylko polityczny, ciekawa sprawa.
              • mlody774 Re: Nasze Forum upada 27.10.21, 02:47
                Liza, Q czy Q-Anon jak podaj media. Ale masz racje ze jest to ciekawa tajna grupa. Dla mnie jedno literowa. Ciekawym jest ze juz według tego napisu to oni istnieją jeszcze przed Trump, kiedy właśnie od końca jego kadencji, media zaczęły używać ich nazwy i rozpowszechniać dezinformacje. Na pewno jest to dla nas pozytywna grupa(sadzać po ich czynach) i ma juz wiele osiągnięć na swoim koncie, zwróconym przeciw elita na cały świecie z kabaretu NWO.
        • rosjaiswiat1 A przeciez nie o to mnie chodzi 27.10.21, 22:16
          boavista4 napisał(a):

> Ja lubię szczyptę humoru i muszę przyznać żeglarce ze trochę go ma, ale jej g
          > łówna działalnością jest szerzenie żydokomuny,

Co do tego wszystkiego ma Elka?
          Ja napisalem cos konkretnego,a ty znow unbikasz konkretow, a piszesz o wszystkim, tylko nie o tym, o co ja ciebie pytam. Ty unikasz dyskusji merytorycznej, a przeciez na tym polega sens kazdego forum -dyskusja.
          I w watku o Chomskim ty unikasz konkretow, i w tym watku piszesz o wszystkim, tylko nie o tym, o czym sam chciales (tak sadze) pogadac - czyli co dzieje sie z forum.
                • elka-sulzerowa2 Re: A przeciez nie o to mnie chodzi 27.10.21, 23:43
                  monalisa2016 napisał(a):

> Pamietam te forum za lepszych czasow a co teraz sie z nim robi i kto jest za to
                  > odpowiedzialny? Bez przyczyny i nie po raz pierwszy powstal ten watek.
                  >

Lepszych czasow?
                  To znaczy jakich?
                  Moze kiedy neofaszysci mogli spokojnie deptac wszystkim po pietach?
                  • monalisa2016 Re: A przeciez nie o to mnie chodzi 27.10.21, 23:59
                    elka-sulzerowa2 napisała:

> monalisa2016 napisał(a):
                    >
                    > > Pamietam te forum za lepszych czasow a co teraz sie z nim robi i kto jest
                    > za to
                    > > odpowiedzialny? Bez przyczyny i nie po raz pierwszy powstal ten watek.
                    > >
                    >
                    > Lepszych czasow?
                    > To znaczy jakich?
                    > Moze kiedy neofaszysci mogli spokojnie deptac wszystkim po pietach?

Nie pamietam dokladnie kto zapytal sie Igora dlaczego Elka nie jest cenzurowana na tym forum, chyba to cos znaczy. Kobieto najpierw nauczy sie co znacza pewne okreslenia, potem pomysl i zastanow sie co ty wyprawiasz na tym (nie tylko tym > FS) forum. Wiedzy malo ale bys okladala wszystkich twoimi bez wiedzy epitetami.
                • boavista4 Re: A przeciez nie o to mnie chodzi 27.10.21, 23:49
                  Ka unikam obrażania , i nie wierzę w żadne pyskówki pozbawione sensu. Co do Chomskyiego, nie zgadzam się z nim w odniesieniu do Trumpa i Covida. koniec, kropka. Covid to przedłużenie 9/11 przy użyciu broni wirusologicznej. a dowody sa w przytoczonych przez mnie linkach i oraz widocznych dla każdego kłamstwach rozpowszechnianych przez media.. Kto poczuł ten wytoczył , kto powtórzył , ten się .... Jeżeli chcesz sie szczepić, albo popełnić samobójstwo, to twoja sprawa. Nie namawiaj innych.
                  • elka-sulzerowa2 Re: A przeciez nie o to mnie chodzi 27.10.21, 23:55
                    boavista4 napisał(a):

> Ka unikam obrażania , i nie wierzę w żadne pyskówki pozbawione sensu. Co do C
                    > homskyiego, nie zgadzam się z nim w odniesieniu do Trumpa i Covida. koniec, kro
                    > pka. Covid to przedłużenie 9/11 przy użyciu broni wirusologicznej. a dowody sa
                    > w przytoczonych przez mnie linkach i oraz widocznych dla każdego kłamstwach r
                    > ozpowszechnianych przez media.. Kto poczuł ten wytoczył , kto powtórzył , ten s
                    > ię .... Jeżeli chcesz sie szczepić, albo popełnić samobójstwo, to twoja sprawa.
                    > Nie namawiaj innych.

Drogi Xiutku, ty mozesz sobie wierzyc w zmartwychwstania czy niepokalane poczecia ... to twoja prywatna sprawa.... Ty nie mozesz jednak przymuszac innych do twoich zyczliwych wierzen.
                  • mlody774 Re: A przeciez nie o to mnie chodzi 28.10.21, 00:34
                    Boa, to jest spisek przeciw ludzkości. Oczywiście mamy jeszcze nienawiść pewnych ludzi do pewnych krajów. Ci spiskowcy się wspieraj. Nie wiesz czy pamiętasz jak kiedyś twierdzono ze pewna grupa ludzi wywołuje wojny. Wiec to jest ten sam element i maja w tym przyjemność.
                      • mlody774 Re: A przeciez nie o to mnie chodzi 28.10.21, 04:08
                        Właśnie, w tym jest ich metoda. Wszyscy maj być zdani na nich, pobieraj opiekę socjalna, wysłuchiwać ich brednie, które mamy traktować jak świętość, to ich opiekę medyczna mamy przyjmować, to ich mamy wybierać, to ich głupkowate rozwiązania gospodarcze mamy szanować itd.
                            • monalisa2016 Re: A przeciez nie o to mnie chodzi 29.10.21, 01:32
                              swiblowo napisała:

> Jak sie do tego maja podatki?
                              > Biora je od kazdego i nie czkaja. Placcie rowno wszyscy.
                              > A jak z wywiazywaniem sie z obowiazkow przez tzw. panstwo? Juz nie jest tak row
                              > no...
                              >
                              >

Nix da, po rowno jest w komunizmie i to nie zawsze, tam tez sa elty od elit. Wielki miedzynarodowy koncern przewaznie zaoceaniczny zarejstruje swoja dzialalnosc w odpowiednim kraju z odpowiednimi przywilejami i placi tam podadek rowny nie wielkiemu, nie malemu raczej sredniemu co do wielkosci rzemiesniczemu przedsiebiorstwu a na dodatek utowrzy pare fundacji dzialajacych w ramach opozycji z panstwa ktorego czerpie najwieksze korzysci i szafa gra, wszystko jest akceptowane i tolerowane a normalny podatnik zaglada w rure.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka