Dodaj do ulubionych

Metody detoks od tlenku grafenu (szczepionki)

27.10.21, 03:55
Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”
Tlenek grafenu to jeden z najbardziej toksycznych składników „szczepionek covidowych.

Ten artykuł:
>ambassadorlove.wordpress.com/2021/08/24/graphene-oxide-detox-protocols-for-the-vaxxed-and-unvaxxed
prezentuje wszystkie znane bezpieczne i skuteczne metody detoksykacji, które osoby zatrute toksycznym tlenkiem grafenu w wyniku tzw. „szczepień” mogą wykorzystać do oczyszczenia organizmu

Opisane poniżej metody detoksykacji NIE są oczywiście gwarantowane i zaleca się skonsultowanie się z lekarzem, jednak poniższe metody NIE są szkodliwe, ponieważ większość z nich to naturalne sposoby spożywania różnych rodzajów żywności, które mogą, ale nie muszą okazać się efektywnymi.

PROTOKÓŁ ZELENKI

Dr Vladimir (Zev) Zelenko jest certyfikowanym lekarzem rodzinnym. Jako pierwszy w Ameryce (marzec 2020 r.) wynalazł skuteczne leczenie Covid-19, czyli „szczepionki”, która de facto jest tym środkiem, który powoduje chorobę klasyfikowana następnie jako „infekcja covidowa”.

Nominowany do Nagrody Nobla dr Zelenko został ocenzurowany i usunięty z wielkiej technologii za udostępnienie formuły ratującej życie i potwierdzenie, że Covid-19 jest „bronią biologiczną masowego ludobójstwa”.

Protokół dr Zelenki zawiera iwermektynę, hydroksychlorochinę (HCQ), cynk, witaminę D3 i kwercetynę. Zobacz Protokół dr Zelenki tutaj:
>metanutrients.com/2021/08/06/dr-zelenkos-protocol
drnowopolskiblog.neon24.pl/post/164074,metody-detoks-od-tlenku-grafenu-zawartego-w-szczepionkach
Obserwuj wątek
  • elka-sulzerowa2 Re: Metody detoks od tlenku grafenu (szczepionki) 27.10.21, 13:18
   Ziutek, a gdzie ta Dr.Love ten specyfik w jakiejkolwiek szczepionce znalazla, to jedno?
   Czy Dr. Love aby jest isoba, ktora nad jakakolwiek szczepionka pracowala?
   Jak myslisz ile tego specyfiku trzeba by uzyc w 1/2 ml szczepionki by ci zaszkodzic?
   Dla porownania, czy ty wiesz ile toxycznych substancji spozywasz w kazdej szklance pitnej wody?

   Zadajesz sobie kiedykolwiek takie pytania?

   No i troche wiecej dystansu do wynurzen czubow nie majacych absolutnie nic wspolnego z biochemia naprawde nikomu nie zaszkodzi.

   www.reuters.com/article/factcheck-graphene-lipidvaccines-idUSL1N2PI2XH
  • mlody774 Re: Metody detoks od tlenku grafenu (szczepionki) 27.10.21, 14:08
   Boa, dzięki za linki. Ja się nie szczepie ale zawsze jest ktoś komu się to może przydać. Dobre wiadomości i najważniejsze, ze są oparte na ostatnich badaniach. Wyobraź sobie(na pewno nie możesz pojąć), ze są medycy, którzy nawet nie wiedza do czego służy witamina C a ona była wynaleziona około IIWS. Wiec co takie zatwardziale stare umysły medyczne mogą wiedzieć o współczesnym zdrowiu człowieka lub jego organizmie?
      • monalisa2016 Re: Metody detoks od tlenku grafenu (szczepionki) 27.10.21, 18:24
       Młody774 to są dwie różne firmy ale współpracujące z sobą, na giełdzie jak i w nazwie produktu czy w nazwie firmy wystepują osobno. Faktem jest, że wartości na giełdzie wszystkich tego rodzaju firm lecą na łeb na szyję na dół, u nas takie krótkie wzloty określa się mianem "Eintagsfliege" (Jętka jednodniówka)
        • monalisa2016 Re: Metody detoks od tlenku grafenu (szczepionki) 27.10.21, 20:55
         Technika projektu "RNA, RNS, mRNA" byla duzo wczesniej znana, chyba w latach '90 opracowana przez czterech miedzynarodowych naukowcow do walki z rakiem. Sorry dokladnej daty, nazwisk naukowcow nie bede szukac. Chyba w roku 2017 irlandzki naukowiec (Pierre Meulien) wraz francuskim (nazwiska nie pamietam) wszczeli doswiadczenia ich na myszach, z jakim efektem nie musze pisac. To ze przypisywanie sukcesu tym firmom a szczegolnie temu o ktorym na FS pial ochoczo polski francuz jest wrecz niezbyt moralne, poniewaz byl produkt w prawdzie gotowy. Chyba od roku 2017 robili doswiadczenia nie na myszachi, a w roku 2020 wdrozono go w zycie jako awaryjnie dopuszczony, czyli robi sie teraz doswiadczenia na ludziach. Dokladniej, covid wynaleziono dla szczepionek, taka jest prawda, kto potrafil sie zaglebic w wiadomosci ten rozumie jak robi sie w bambuko ludzi.
         • monalisa2016 Re: Metody detoks od tlenku grafenu (szczepionki) 27.10.21, 21:09
          monalisa2016 poprawia:

          > Technika projektu "RNA, RNS, mRNA" byla duzo wczesniej znana, chyba w latach '60 opracowana przez czterech miedzynarodowych naukowcow do walki z rakiem. Sorry dokladnej daty, nazwisk naukowcow nie bede szukac. poszukalam moje notatki: mRNA został po raz pierwszy opisany w 1961 roku przez Sydneya Brennera, François Jacoba i Matthew Meselsona jako nośnik informacji do biosyntezy białka.
          Chyba w roku 2017 irlandzki naukowiec (Pierre Meulien) wraz francuskim Frédéric Martinon wszczeli doswiadczenia na myszach, z jakim efektem nie musze pisac. Przypisywanie sukcesu tym firmom, a szczegolnie temu o ktorym na FS pial ochoczo polski francuz jest wrecz niezbyt moralne, poniewaz produkt byl w prawdzie gotowy. Chyba od roku 2017 wszczeto robic doswiadczenia na myszach, a w roku 2020 wdrozono produkt w zycie jako awaryjnie dopuszczony, czyli robi sie teraz doswiadczenia na ludziach. Dokladniej, covid wynaleziono dla szczepionek, taka jest prawda, kto potrafil sie zaglebic w literature ten rozumie jak robi sie ludzi w bambuko.
          • monalisa2016 Re: Metody detoks od tlenku grafenu (szczepionki) 27.10.21, 21:17
           Dodam do powyzszego postu, z jakim efektem, artykul o tym mowi:

           Cytat: "RAPIDE STEIGENDE TODESFÄLLE 2021: WAS, BITTE, IST HIER LOS? / GWAŁTOWNY WZROST LICZBY ZGONÓW W 2021 ROKU: CO, PROSZĘ POWIEDZIEĆ, DZIEJE SIĘ W TEJ SPRAWIE?"


           ansage.org/rapide-steigende-todesfaelle-2021-was-bitte-ist-hier-los/

           Ta sprawa nie dotyczy tylko Niemiec.sad
    • boavista4 Re: Metody detoks od tlenku grafenu (szczepionki) 27.10.21, 16:57
     Bloomberg właśnie zwrócił uwagę na niezwykłą zmianę: hospitalizacje dzieci w USA (już niezwykle rzadkie w porównaniu z dorosłych) gwałtownie spadły wraz z ponownym otwarciem szkół.

     To nie były tylko psy i małpy – NIH Fauci sfinansował również eksperymenty medyczne na sierotach z AIDS w Nowym Jorku. www.thegatewaypundit.com/2021/10/wasnt-just-beagles-monkeys-faucis-nih-also-funded-medical-experiments-aids-orphans-ny-city/

     izraelscy lekarze, naukowcy informują FDA o „poważnych obawach” dotyczących wiarygodności i legalności oficjalnych danych dotyczących izraelskich szczepionek COVID

     Legenda boksu Floyd Mayweather opublikował wideo wspierające Kyrie Irving, która sprzeciwia się przymusowym szczepieniom przeciwko COVID. Irving został wykluczony z jakichkolwiek działań zespołowych z Netami na początku tego miesiąca, dopóki nie uzyska uprawnień do gry we wszystkich grach po otrzymaniu szczepionki na COVID.

     Światowa Organizacja Zdrowia zaproponowała 26 naukowcom powołanie nowej grupy do zbadania pochodzenia pandemii Covid-19, a także przyszłych wybuchów epidemii. Niestety, jak wynika z listu z US Right to Know, niektórzy z 26 zaproponowanych naukowców mają rażący konflikt interesów. Jeden naukowiec jest podwykonawcą wielomilionowego grantu NIH w 2020 r. dla EcoHealth Alliance.

     Jeśli SARS-CoV-2 zepsuł ci nerwy, mam dla ciebie złą wiadomość. Naukowcy już przygotowują bardziej zjadliwe i śmiercionośne wersje.

     W poście na Twitterze z 22 stycznia przedsiębiorca biotechnologiczny Yuri Deigin podkreślił badanie opublikowane na serwerze preprintu bioRxiv pod koniec grudnia 2020 r., mówiąc:

     „Ok, nagroda za najbardziej szalone i najniebezpieczniejsze badania nad zyskaniem funkcji trafia do włoskich wirusologów, którzy wzięli SARS[-CoV-]2 i pasażowali go in vitro w obecności przeciwciał neutralizujących. Szybko zmusił się do ucieczki i zmutował. Och za powieść, bardziej niebezpieczny SARS3!”

     banned.video/watch?id=617849e21085e517bb7409b8

     tp sa naglowki wiadomosci z dzisiejszej WRH

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka