Dodaj do ulubionych

Blogoslawienstwo Covida!

30.10.21, 19:24
Elon Musk staje się pierwszą osobą KIEDYKOLWIEK, która jest warta ponad 300 miliardów dolarów dzięki skokowi akcji Tesli – gdy Microsoft odzyskuje tytuł najcenniejszej firmy na świecie po spadku akcji Apple

Elon Musk stał się pierwszą osobą, która przekroczyła próg 300 miliardów dolarów wartości netto – po tym, jak jego fortuna wzrosła o 10 miliardów dolarów dziennie dzięki skokowi akcji Tesli, dzień przed odzyskaniem przez Microsoft tytułu najcenniejszej firmy na świecie.

Wartość netto Muska osiągnęła w czwartek 302 miliardy dolarów, według Bloomberg Billionaires Index.

Wzrost o 10 miliardów dolarów był spowodowany wzrostem akcji Tesli w czwartek, po tym, jak firma zajmująca się samochodami elektrycznymi zawarła ogromną umowę z Hertzem, aby gigant wynajmu kupił 100 000 swoich pojazdów.

Potentat jest teraz wart ponad 100 miliardów dolarów więcej niż drugi najbogatszy człowiek na ziemi, założyciel Amazona Jeff Bezos. Jego fortuna wynosi 199 miliardów dolarów.

A w piątek Microsoft odzyskał pozycję najcenniejszej firmy na świecie – z kapitalizacją rynkową 2,46 biliona dolarów – po spadku akcji Apple, który spowodował, że ogólna wartość producenta iPhone’a spadła o około cztery procent do 2,41 biliona dolarów.

Stało się to po tym, jak Apple spadł o prawie cztery procent po niższych niż oczekiwano przychodach w czwartym kwartale. Microsoft wspiął się o 1,1 procent, by wyprzedzić Apple po wyższych niż oczekiwano szacunkach przychodów przez jedenasty kwartał z rzędu.

www.yourdestinationnow.com/2021/10/elon-musk-becomes-first-person-ever-to.html
Obserwuj wątek
  • boavista4 Re: Blogoslawienstwo Covida! 30.10.21, 21:42
   Zaczynający się celebracją Wszystkich Świętych okres chrześcijańskich świąt, rozjusza i pobudza do agresji szatana i jego zauszników we „władzach” i niestety „hierarchów” KK z nimi otwarcie już współpracujących. Należy pamiętać, że od owocnego wykorzystania tego momentu zależy los całej Ludzkości.

   Ignacy Nowopolski
   drnowopolskiblog.neon24.pl/
   • boavista4 Re: Blogoslawienstwo Covida! 30.10.21, 21:46
    Władze nie wiedzą co się dzieje. 84 proc. zaszczepionych, a zakażenia biją rekordy.

    W środę w południowoazjatyckim mieście-państwie padł kolejny rekord – zachorowały 5324 osoby. Dzień wcześniej było ich ponad 2 tys. mniej (3277). Władze szukają przyczyny nagłego wzrostu infekcji SARS-CoV-2. [Może to zielone ludziki Putina? – admin]

    Agencja Reutera poinformowała, że w środę z powodu Covid-19 zmarło 10 osób. Środa była 38. dniem z rzędu, w którym w Singapurze odnotowano zgony z powodu Covid-19.

    Od początku pandemii zachorowało 184 419 osób, z czego 349 zmarło.

    Singapurskie oddziały intensywnej terapii są niemal w 80 proc. zapełnione – przebywają na nich obecnie 142 osoby. Fala zakażeń narasta, mimo że 84 proc. populacji jest w pełni zaszczepione, z czego 14 proc. otrzymało dawki przypominające.

    „Liczba zakażeń osiągnęła dzisiaj (w środę) wyjątkowo wysoki poziom, głównie z powodu wielu pozytywnych przypadków wykrytych w ciągu zaledwie kilku godzin po popołudniu przez laboratoria testujące” – przekazał singapurski resort zdrowia w oświadczeniu.

    „Ministerstwo zdrowia przygląda się temu niezwykłemu wzrostowi, do którego doszło w stosunkowo krótkim czasie i uważnie monitoruje tendencje na najbliższe dni” – dodano.

    Władze ds. zdrowia oznajmiły, że dostarczą więcej łóżek na oddziały intensywnej terapii. Dla pacjentów z Covid-19 przeznaczono 200 łóżek, w niedługim czasie może zostać dodane kolejne 100.

    W zeszłym tygodniu rząd singapurski przedłużył o kolejny miesiąc funkcjonowanie niektórych restrykcji, żeby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa i odciążyć placówki opieki zdrowotnej. Ograniczono społeczne interakcje w przestrzeni publicznej oraz przy spożywaniu posiłków na mieście do dwóch osób. (PAP)
    • boavista4 Re: Blogoslawienstwo Covida! 30.10.21, 21:51
     Były dyrektor CDC: Więcej niż 40% zmarłych w stanie Maryland to osoby w pełni zaszczepione.
     Media nie powiedzą tego wprost, agencje rządowe manipulują danymi aby ukryć prawdziwe fakty, ale rzeczywistość dla zaszczepionych jest brutalna.

     W wywiadzie dla stacji telewizyjnej FoxNews, były dyrektor amerykańskiej federalnej agencji „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (Centers for Disease Control and Prevention – CDC), przyznał że „więcej niż 40% osób zmarłych w stanie Maryland w ciągu ostatnich 6-8 tygodni to osoby w pełni zaszczepione„.

     Dane z tego stanu – prof. Redfield mieszka w Baltimore i przez niemal całą swoją karierę związany był z Uniwersytetem Maryland – pokrywają się z faktami obserwowanymi we wszystkich stanach oraz wszystkich państwach, w których przeprowadzono zmasowane wyszczepianie ludności groźnymi preparatami rozprowadzanymi jako „szczepionki przeciwko Covid-19”.

     Należy jednak zaznaczyć, że liczby te pochodzą z oficjalnych przekazów i są zamazane w wyniku zastosowania różnych standardów oraz niedoszacowane w wyniku politycznych manipulacji danymi. Ponadto, mówiąc o „ponad 40% osób w pełni zaszczepionych” nie uwzględnia się osób „częściowo zaszczepionych”, które przypisuje się do kolumn jako osoby… niezaszczepione.

     Prawda wygląda jednak jeszcze bardziej tragicznie – dla zaszczepionych – gdyż CDC uważa, że w ciągu 14 dni od wstrzyknięcia do organizmu preparatu, osoba zaszczepiona którąkolwiek z dawek, jest traktowana jako… niezaszczepiona. Tak więc jeśli osoba zaszczepiona umrze w ciągu 2 tygodni od przyjęcia preparatu, nie będzie uwzględniona w statystykach zmarłych osób jako zaszczepiona.

     Ponadto, wszelkie dane z podziałem na osoby zaszczepione i niezaszczepione, u których (fałszywe) testy PCR „wykrywają koronowirusa”, są całkowicie zafałszowane i zmanipulowane, gdyż CDC wprowadziła dwa różne testy dla tych grup: osoby zaszczepione testowane są przy pomocy testu PCR wyskalowanego na mniejszą czułość, zaś osoby zaszczepione traktowane są testami PCR z dotychczasową, zawyżoną CR. Powoduje to, iż wyniki dają dużo częściej wykazują rezultaty zupełnie losowe.

     Aby dopełnić całości należałoby dodać, że:

     1) Preparaty lansowane jako „szczepionka przeciw Covid-19” nie są szczepionkami, a więc nie można być zaszczepionym czymś, co nie jest szczepionką (można być odbiorcą preparatu poprzez proces jego wstrzyknięcia; można być poddanym iniekcji; można jedynie w popularnym – lecz nie medycznym – znaczeniu tego słowa być „zaszczepionym).

     marucha.wordpress.com/2021/10/28/byly-dyrektor-cdc-wiecej-niz-40-zmarlych-w-stanie-maryland-to-osoby-w-pelni-zaszczepione/
  • monalisa2016 Blogoslawienstwo Covida okazja do protestu 31.10.21, 02:00
   Blogoslawienstwo Covida okazja do powstawania song'ow-protestu, w wykonaniu zespolu "WIR / MY". Autor tekstu, muzyki jak i widea Mike Michaels (znany tez w Stanach) osobiscie przy gitarze.

   www.youtube.com/watch?v=yKSLoO2Usrw
   Text /tekst:

   Maskerade der Lüge / Maskarada kłamstw


   Jetzt ist die Zeit der Desillusion. Wir erkennen die, die über uns thronen. Für sie sind wir nur Mittel zum Zweck.
   Teraz jest czas rozczarowania. Rozpoznajemy tych, którzy górują nad nami. Dla nich jesteśmy tylko środkiem do celu.
   Wir sind für sie die Bauern im Feld. Kein bisschen mehr sind wir für sie wert. Für sie sind wir nur Mittel zum Zweck.
   Dla nich jesteśmy pionkami w polu. Ani trochę więcej nie jesteśmy dla nich warci. Dla nich jesteśmy tylko środkiem do celu.

   Die Wahrheit macht uns souverän, sie ist die Kraft, die uns am Leben erhält. Es ist so weit, jetzt kannst du es fühlen.
   Prawda czyni nas suwerennymi, jest siłą, która utrzymuje nas przy życiu. Nadszedł czas, teraz możesz to poczuć.

   Wir wollen die Maskerade der Lüge nicht mehr. In uns steigt die Wahrheit empor. Sie bringt für uns das Licht in die Welt.
   Nie chcemy już maskarady kłamstw. Prawda wznosi się w nas. Wnosi dla nas światło w świat.


   Tief in uns liegt die wirkliche Kraft, sie ist die Macht, die auch Wunder erschafft. Es ist so weit, wir können es jetzt fühlen.
   Głęboko w nas tkwi prawdziwa moc, to moc, która tworzy cuda. To jest tutaj, możemy to teraz poczuć.

   Die Wahrheit macht uns souverän, sie ist die Kraft, die uns am Leben erhält. Es ist so weit, jetzt kannst du es fühlen.
   Prawda czyni nas suwerennymi, jest siłą, która utrzymuje nas przy życiu. Nadszedł czas, teraz możesz to poczuć.
   Wir wollen die Maskerade der Lüge nicht mehr. In uns steigt die Wahrheit empor. Sie bringt für uns das Licht in die Welt.
   Nie chcemy już maskarady kłamstw. Prawda wznosi się w nas. Wnosi dla nas światło w świat.
   • boavista4 Re: Blogoslawienstwo Covida okazja do protestu 01.11.21, 23:08
    Sergio „Kun” Aguero, napastnik drużyny piłkarskiej Barcelony, zdiagnozowano arytmię serca po zemdleniu podczas sobotniego meczu z Alaves.

    33-letni Argentyńczyk został zbadany przez personel medyczny na stadionie, a następnie przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie wciąż czeka na dalsze badania.
      • boavista4 Re: Blogoslawienstwo Covida okazja do protestu 01.11.21, 23:29
       lesnows.home.blog/2021/09/17/the-conspiracy-theorists-were-right-it-is-a-poison-death-shot/

       Czy organy regulacyjne w FDA wiedziały, że wszystkie poprzednie szczepionki przeciwko koronawirusowi zawiodły w próbach na zwierzętach i że zaszczepione zwierzęta albo poważnie zachorowały, albo zmarły?

       Tak zrobili.

       Czy wiedzieli, że poprzednie szczepionki na koronawirusa miały tendencję do „wzmacniania infekcji” i „pogorszenia choroby”?

       Tak.

       Czy dr Anthony Fauci wiedział, że szczepionki na koronawirusa wielokrotnie zawiodły i zwiększyły ciężkość infekcji?

       Tak, zrobił.

       Czy firmy farmaceutyczne przeprowadziły jakiekolwiek próby na zwierzętach przed zatwierdzeniem przez FDA, które przekonałyby rozsądną osobę, że szczepionki są bezpieczne w stosowaniu na ludziach?

       Nie, nie.

       Czy ukończyli długoterminowe badania kliniczne, aby ustalić, czy szczepionki są bezpieczne?

       Nie, nie było długoterminowych badań klinicznych.
       • boavista4 Re: Blogoslawienstwo Covida okazja do protestu 02.11.21, 16:07
        „ Poopy Pants Sołtys ” ignoruje niebezpieczeństwo Covidpwego szczepienia, mówi: „ Bawiliśmy się windami ”
        Poopy = zasrany, Pants = spodnie

        W całym Rzymie krążą plotki, że spotkanie Soltysa z papieżem było niezwykle długie, ponieważ Biden miał mały „wypadek w łazience” w Watykanie i trzeba było się nim zająć przed jego wyjazdem ”. — i informuje, które wyjaśniają, dlaczego „ #PoopyPantsSoltys ” zyskuje teraz popularność na Twitterze .
        To nie cel czyni system opresyjnym; zawsze są to metody, za pomocą których dąży się do celu.

        Ilekroć rząd twierdzi, że interes ludzi leży na sercu, trzeba pomyśleć jeszcze raz.

        W całej historii ludzkości nigdy nie było elity politycznej szczerze zainteresowanej dobrem zwykłych ludzi.

        Co sprawia, że ​​ktoś z nas myśli, że teraz jest inaczej?
        • boavista4 Re: India i Pfizer 02.11.21, 16:40
         Bomba!: Telewizja indyjska ujawnia, w jaki sposób Pfizer zastrasza i szantażuje kraje w sprawie szczepionek COVIDa – „Zdesperowane kraje zmuszają do upokarzających ustępstw”

         www.thegatewaypundit.com/2021/11/explosive-revelation-indian-television-exposes-pfizer-bullies-blackmails-countries-covid-shots-video/
         Pfizer zastrzega sobie prawo do uciszania rządów — firma Pfizer ucisza rządy poprzez swoje kontrakty. Zmusiła kraje do nierozmawiania o umowach, które zawierają informacje o szczepionkach.
         Pfizer kontroluje dystrybucję szczepionek — Pfizer kontroluje darowizny szczepionek, a nie kraj, który je kupuje. Pfizer zdecyduje, dokąd trafią szczepionki.
         Firma Pfizer zabezpieczyła sobie „zrzeczenie się praw własności intelektualnej ” — jeśli firma Pfizer zostanie oskarżona o kradzież własności intelektualnej, rządy nie zapłacą firmie.
         Prywatni arbitrzy, a nie sądy publiczne, rozstrzygają spory potajemnie – W przypadku sporu rozstrzygają je prywatni arbitrzy, a nie sądy publiczne
         Pfizer może zająć się aktywami państwowymi — firma Pfizer może zająć się aktywami państwowymi, aby zapewnić sobie odszkodowanie.
         Pfizer podejmuje decyzje w sprawie kluczowych decyzji — firma Pfizer decyduje o harmonogramie dostawy i nie tylko.
   • elka-sulzerowa2 Re: Blogoslawienstwo Covida! 02.11.21, 20:18
    brat_kryzysa napisał:

    > Człowieku ogarnij się, to strasznie boli, życzę ci byś poznał ten ból a że usma
    > ni stworzyli to kurestwo to bomba im się należy
    >

    Prozne twe slowa, bracie. Kult ma swoje racje ... swoja pokretna rzeczywistosc, ktorej nikt inny nie doznaje ... co oczywiscie w umysle kultysty jest tylko dowodem spisku. No jak tu z kultysta dyskutowac?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka