Dodaj do ulubionych

Certyfikat CO2 i handel emisjami

02.12.21, 19:26
Bardzo dużo kontrowersji wzbudza ocieplenie klimatu zwłaszcza w sytuacji srogich zim panujących na Zachodzie.
Aby zahamować niekontrolowane ocieplenie naszego globu oraz topnienie lodów w Arktyce i Antarktydzie wielcy tego świata powołali do życia nowe zobowiązania wobec największych gospodarek na świecie.
Ograniczenie emisji spalin mające wpływ na zmiany klimatu,na dziurę ozonową oraz na kieszenie zwykłego robotnika.
UE kolejny raz pokazała iż eurodeputowani nie mają kresu twórczości swoich decyzji powołując dokument o nazwie Certyfikat CO2 dotyczący ilości emisji surowców energetycznych.
Zielony Ład sygnowany przez całą mafijną strukturę tak unijnych instytucji jak również narodowych dygnitarzy na najwyższych stanowiskach pozwoli w sposób łagodny i płynny przejść z paliw kopalnianych na źródła o czystej energii,czyli energię wiatrową,fotowoltaniczną oraz wodną.
Nie dziwi więc fakt uruchomienia kolejnego procesu handlu emisjami CO2,z czym wiążą się spekulacje na rynkach paliw oraz wysoka inflacja.
Musi zawsze być jakiś sposób na tworzenie nieograniczonych fortun i władzy nad światem.

Polska w ostatnim czasie sprzedała na aukcji emisje CO2 po kursie 76,38 euro .
Zaoferowano na aukcji 2 066 500 uprawnień.

Link do źródła
handel-emisjami-co2.cire.pl/
Obserwuj wątek
  • berek_p Re: Certyfikat CO2 i handel emisjami 25.12.21, 19:28
   Dalszy ciąg walki o podwyższenie cen na emisje CO2 na kolejne branże.
   Będzie drogo,szaro i buro.Czas aby UE podzieliła los ZSRR.
   Cytat
   "Główną areną walki o klimat stała się obecnie Europa. Komisja Europejska pod kierownictwem Ursuli von der Leyen chce za pomocą programu 'Fit for 55' uczynić z Europy awangardę. Do 2030 roku emisja CO2 ma zmniejszyć się o 55 proc. Tylko wtedy, gdy to się uda, a Europa pozostanie zamożna, znajdą się naśladowcy. Tylko w tym przypadku istnieje szansa na powstrzymanie ocieplenia Ziemi" - pisze Konrad Schuller w najnowszym wydaniu "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung".
   "Nie ma w tym nic dziwnego. Ten, kto chce chronić klimat, musi doprowadzić do podrożenia emisji CO2. Tylko wtedy, gdy zatruwanie atmosfery przestanie być darmowe, właściciele fabryk, mieszkań czy samochodów przestaną traktować powietrze jak dzikie wysypisko" – tłumaczy Schuller. Temu celowi służy europejski handel emisjami. Dotychczas uprawnienia do emisji dotyczyły przemysłu i energetyki. Komisja chce teraz rozszerzyć handel emisjami na komunikację i ogrzewanie.

   Więcej informacji pod linkiem

   wiadomosci.wp.pl/zagraniczne-media-pisza-o-dzikim-ataku-morawieckiego-na-handel-emisjami-6719237099694944a

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka