Dodaj do ulubionych

Kanclerz obowiazkowych szczepien

02.12.21, 20:00
Austriacki Kanclerz (Alexander Schallenberg / ÖVP) obowiazkowych szczepien pelniacy 56 dni urzad kanlerza poddaje sie do dymisji. Dzis rano ustapil z wszystkich politycznych urzedow byly kanlerz Sebastian Kurz wieczorem dowiedzielismy sie ze nastepna glowa z urzedu pada po masowych, wielotysiecznych demonstracjach w Austrii. Co dalej? Czy obchodzac wybory nasadza nastepnego namiestnika Karl Nehammer? Sadze ze telefoniczne lacza miedzy Bruksela, Berlinem, Paryzem a Wiedniem "grzeja sie do czerwonosc".
Obserwuj wątek
    • monalisa2016 Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 02.12.21, 21:24
      W Austrii idzie Schlag auf Schlag z dymisjami, minister finansow Gernot Blümel poddal sie dzis takze do dymisji.
      Co dalej Austria, skoro obejmie stanowisko kanclerza Karl Nehammer przy wczorajszym obieciem waznej w panstwie pozycji w Staatsschutz und Nachrichtendienst (Państwowa Służba Bezpieczeństwa i Wywiadu) przez Omar Haijawi-Pirchner traca czlowieka w zadumanie.

www.wochenblick.at/neo-staatsschutz-chef-omar-haijawi-bekaempft-corona-gegner/
      noe.orf.at/stories/3132013/
      www.youtube.com/watch?v=ZAhposD5bQ8
      Komentarz Gerald Grosz

www.youtube.com/watch?v=0QCrzYxBjm4

Kto nastepny?
        • monalisa2016 Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 03.12.21, 02:30
          GROSSER ZAPFENSTREICH FÜR DIE KANZLERIN / czyli militarne porzenanie kanclerza (po prostu nie mozna przetlumaczy tego by odbijalo to sens w innych jezykach /po prostu tradycja)
          Odchodzaca osoba wybrala sobie na porzegnanie utwory bylej awangartystki pochoadzacej z bylego DDR, corki znanego autora wielu ksiazek, Nina Hagen.

Tekst, tekst nie byl prezentowany ale oprawa muzyczna jego mimo to ma swoja wymowe smile

Du hast den farbfilm vergessen Nina Hagen - YouTube
          www.youtube.com/watch?v=EKe9ybFDQ1A
          Text
          Hoch stand der Sanddorn am Strand von Hiddensee
          Micha, mein Micha, und alles tat so weh
          Dass die Kaninchen scheu schauten aus dem Bau
          So laut entlud sich mein Leid in's Himmelblau
          So böse stampfte mein nackter Fuß den Sand
          Und schlug ich von meiner Schulter deine Hand
          Micha, mein Micha, und alles tat so weh
          Tu das noch einmal Micha, und ich geh
          Du hast den Farbfilm vergessen, mein Michael
          Nun glaubt uns kein Mensch, wie schön's hier war haha, haha
          Du hast den Farbfilm vergessen bei meiner Seel'
          Alles blau und weiß und grün und später nicht mehr wahr
          Nun sitz ich wieder bei dir und mir zu Haus
          Und such die Fotos für's Fotoalbum aus
          Ich im Bikini und ich am FKK
          Ich frech im Mini, Landschaft ist auch da, ja
          Aber, wie schrecklich, die Tränen kullern heiß
          Landschaft und Nina und alles nur schwarzweiß
          Micha, mein Micha, und alles tut so weh
          Tu das noch einmal Micha, und ich geh
          Du hast den Farbfilm vergessen, mein Michael
          Nun glaubt uns kein Mensch, wie schön's hier war haha, haha
          Du hast den Farbfilm vergessen
          Bei meiner Seel'

---------------------
        • monalisa2016 Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 04.12.21, 20:48
          berek_p napisał:

> Czy w Niemczech aby wejść do sklepu potrzebny passport covid ?

wszedzie oprocz sklepow sporzywczych obowiazuje 2 albo 3 g

3G-Regel – geimpft, genesen, getestet / Reguła 3G - zaszczepione, uzdrowiony (znaczy przeszles chorobe i wyzdrowiales), przetestowane

geimpft, genesen = znaczy trzy szczepienia nie starsze jak 6 miesiecy
          getestet = test nie moze byc starszy jak 24 godzin

A teraz sobie porownaj ktory swiat nazywa sie Swiatem Wolnym

Jarmarki Bożonarodzeniowe w Polsce, tym razem w Wroclawiu

www.youtube.com/watch?v=V2behkOWmtU

Jarmarki Bożonarodzeniowe poza Polska tym razem w Niemczech, w artylulach sa widea

www.sat1regional.de/2g-3g-maske-polizei-kontrolliert-einhaltung-der-corona-auflagen-in-hannover/
          www.butenunbinnen.de/videos/ordnungsamt-kontrollen-corona-regeln-100.html
          Czy w Niemczech, czy w Francji, czy w Niederlanden, czy Austrii, czy ..... (Szwecje i Finnalndie wyjmy z zachodu tam jest inaczej) wszedzie to samo, dyktatura!!!

Wiec berek, zacznij samodzielnnie myslec gdzie jest wieksza swoboda w krajach ktore udajac ze rzucaja migacz w lewo, a w rzeczywistosci skrecaja w prawo dla dobra i wolnosci narodu.

Jak przyjdzie dyktatorski przymus przyjecia pewnego preparatu przenosimy sie do Polski albo do Wegier.
          • berek_p Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 04.12.21, 20:58
            Zapytałem bowiem mam zamiar jechać do Niemiec lecz jak widzę do sklepu innego jak spożywczego nie wejdę.
            Od 5 grudnia są kolejne restrykcje.
            Czy bez testu można wjechać do Niemiec na kilka godzin ?
            Ja wiem że Niemcy obecnie idą drogą gorszą od 3 Rzeszy.
            Niestety wśród starszego pokolenia szczepionki są nie tylko akceptowalne czy także zachwalane.
            • monalisa2016 Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 04.12.21, 21:07
              Berek z Francji sadze ze mozsesz przyjechac ale np. z Polski po tym jak prezydent Duda powiedzial ze w Polsce nie bedzie przymusowego przyjmowania preparatu zaraz nalozono na ludzi przyjezdzajacych z Polski dwutygodniowa kwarantane. Co bylo z najnowszy mutacja z poludniowej Afryki? Ano jak odmowiono zakupu wiadomych preparatow wynalezionio nowa mutacje, wstrzymano loty i tak dalej. Chyba domyslisz sie o co chodzi. smile

Takich migawek, albo sprawozdan z wielu miast w Europie nie zobaczych w twojej telewizji. W Wiedniu / Wien byla potezna (miliony ludzi) demonstracja.

tube.klardenken.tv/videos/watch/f3e7c859-7ff1-4aa0-b979-1a55aaaace62
              • berek_p Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 04.12.21, 21:44
                Oczywiście że jest to sytuacja natury politycznej i stoją za tym inne siły.Jak wszyscy wiemy, wyznaczono odpowiedniego kandydata na kanclerza Niemiec aby bez przeszkód kontynuowano linię sprawowania władzy przez Merkel.Tutaj nie może być nawet chwilowego przypadku.
                W Rosji niestety jest podobnie,na siłę zmusza się ludzi do zaszczepienia się.
                W Austrii postanowiono zbyt daleko wyjść do przodu,czego wynikiem są protesty w tym małym kraju.
                Mnie bardziej interesuje czy bez dokumentu szczepienia tzw paszportu wejdę do sklepu innego aniżeli spożywczego.
                Jak rozumiem na wejściu jest kontrola każdego klienta ?
                • monalisa2016 Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 04.12.21, 22:13
                  Berek wiec przestan tak pisac jak napisales "Ja wiem że Niemcy obecnie idą drogą gorszą od 3 Rzeszy." Ani wtedy, ani teraz nie mozna bylo okreslac cale spoleczenstwo tak jak napisales, tak samo wtedy jak i teraz jest to pewna grupa ludzi, latami dopasowywana, latami obstawiano stanowiska takimi by pograzyc i zniewolic spoleczentwa na calym swiecie, a kto sie wylamuje z ich dyktatu jest ukarany. Narody sie budza a klika jest nerwowa, niesamowicie nerowa, jak dlugo? Nie wiem ale sadze po jej, znaczy kliki zachowaniu ze ich koniec sie zbliza.

Czy wejdziesz do sklepu tego ci nie powiem, wszystko zalezy od regionu jak i poslusznosci sklepow. Bylam w tygodniu w wiekszym miescie i widzialam jak stali przed niektorymi sklepami jacys porzadkowi i sprawdzali QR-Cody na handy/komorce z osobistymi dowodami.
                  Jak osobiscie bojkotuje takie sklepy.
                  • berek_p Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 04.12.21, 22:44
                    Oczywiście że jest to wina większej części społeczeństwa która dała się przekupić w dany sposób czy nawet przekonać pewnymi obietnicami.
                    A ułatwia zadanie bierna grupa społeczeństwa która przeważa w danym kraju.
                    W ten sposób założono w Polsce solidarność aby móc dokonać przewrotu w kraju i zmienić ustrój w państwie.
                    Podobnie było z upadkiem NRD,ZSRR i bloku wschodniego aż po wojnę w Jugosławii.
                    Nie inaczej jest na Ukrainie,obietnice otwarcia na zachód pogrążyły ten kraj w wojnie domowej.
                    • monalisa2016 Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 04.12.21, 23:03
                      W Polsce cwicza juz demokracje oddolna na wzor szwajcarskiej. Jeszcze nie obejrzalam calosci ten odcinek z wojskowymi Polakami, od czasu w wideo ca. 02:36:56.

odysee.com/@Corona-Investigative-Committee:5/Session-81-en:9

Ta kobieta w bialej bluzce i naprzeciw jej siedzacy facet to jurysci/adwokaci ktorzy zalozyli pozaparlamentarne dochodzenie tego oszustwa. W Polsce dziala juz cos podobnego.

tu w j. angielskim:

odysee.com/@Corona-Investigative-Committee:5/Session-81-en:9
                          • monalisa2016 Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 05.12.21, 01:52
                            Berek, wiem, wiem, mam przeciez pokrewienstwo w Francji i wiem czym sa na codzien karmieni wiec widze po tobie ze nie roznisz sie wiele od nich, mimo tego mam wzglad na takimi.smile Klapki na oczach bez samodzielnej mysli byle do przodu obojetnie jakim ich kosztem, a przeciez nasze zdrowie, nasza wolnosc powinna grac przednia role jak jakiekolwiek niewolnictwo. I tu trzymak kciuki za polska madrosc mimo roznej mentalnosci jak i pojmowania rzeczy. Widze ze zacmilo ci mozg do ostatecznosci i ze nie dorosles do wysokosci zadania by postawic sie dzisiejszym wyzwaniom naprzeciw. Jak zwykle obraz kolabotaryjnej Francji w historii i w dzisiejszych czasach. smile, smile
                            • berek_p Re: Kanclerz obowiazkowych szczepien 05.12.21, 03:22
                              Mona,przestań już upijać się bowiem kompletnie nad sobą nie panujesz.
                              Kto i czym mnie czy nas karmi ?
                              My nawet nie mamy czasu oglądać telewizji smile
                              Nie jesteśmy szczepieni.
                              Dla pewności pytamy czy wejdziemy do galerii bez paszportu czy testu pcr.
                              Nie od nas zależy styl rządów w tej Sowieckiej Unii. wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka