Dodaj do ulubionych

Trump zdobywa demokratow!

05.12.21, 06:40
Blagojevich: „Demokratyczny establishment polityczny bardzo obawia się tego, co wiem i co mogę powiedzieć”

www.yourdestinationnow.com/2021/12/exclusive-blagojevich-democrat.html
Były demokratyczny gubernator Illinois, który stał się „trumpokratą”, Rod Blagojevich, powiedział, że wierzy, iż obecny gubernator JB Pritzker próbował trzymać go w więzieniu, ponieważ establishment demokratów „boi się tego, co wie” i „co [on] wkrótce powie”.

W uzyskanym nagraniu wideo Blagojevich, który był gubernatorem stanu Illinois w latach 2003-2009, można usłyszeć, jak opowiada o swoich stosunkach z obecnym gubernatorem, niektórych wydarzeniach poprzedzających jego pobyt w więzieniu federalnym oraz o swojej pozycji w partii, którą zostawił w tyle. .

Blagojevich, którego Chicago Magazine scharakteryzował jako „prawdziwą postać z kreskówek, najlepszy przykład bombastycznego, narcystycznego, przebiegłego polityka w kulturze popularnej od czasów fikcyjnego senatora Claghorna”, odsiedział 7,5 roku 14-letniego wyroku w federalnym więzieniu w Kolorado po tym, jak został oskarżony i oskarżony m.in. o próbę sprzedaży zwolnionego miejsca w Senacie byłego prezydenta Baracka Obamy, gdy był on gubernatorem.

„Oczarował wszystkich oprócz Zgromadzenia Ogólnego, które go oskarżyło, i ławy przysięgłych, która skazała go na jego federalnym procesie”, donosi Chicago Magazine .

Główne zarzuty związane z oskarżeniem zostały ostatecznie uchylone przez Siódmy Okręgowy Sąd Apelacyjny, chociaż jego wyrok pozostał szczególnie długi, a jego wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy przez Sąd Najwyższy został dwukrotnie odrzucony. Były prezydent Trump był jego ostatnią nadzieją i w wysoce kontrowersyjnym posunięciu Trump złagodził wyrok. Blagojevich wrócił do domu 18 lutego 2020 r. do żony i dzieci, a jego nadzorowane zwolnienie oficjalnie zakończyło się w czerwcu 2021 r.
Obserwuj wątek
  • mongolszuudan Re: Trump zdobywa demokratow! 05.12.21, 06:59
   Американцы со славянскими фамилиями сплошь и попадя сволота какая-то. Теодор Качински, Збигнев Бжезински, Моника Левински. Из пендосовских носителей польских фамилий разве что русский изобретатель Сикорский, а из южных славян серб Никола Тесла не гады, но и то последний мутный какой-то: то ли супер-гений, то ли супер-шарлатан.
   • mongolszuudan Re: Trump zdobywa demokratow! 05.12.21, 09:07
    Исключения, правда, есть. Вот профессор Веслав Биненда - это глыба. Человек безукоризненной научной репутации и специалист, каких в целом мире не найдешь.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka