Dodaj do ulubionych

Gott stehe uns bei

06.12.21, 15:29

Gott stehe uns bei!!!
Obserwuj wątek
    • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 06.12.21, 17:43
     mlody774 napisał:

     > Na dodatek niewygodnych się usuwa:
     > DR. ANDREAS NOACK DIES AFTER BEING BRUTALLY ATTACKED
     >
     > www.fromrome.info/2021/12/03/dr-andreas-noack-dies-after-being-brutally-attacked/


     Powiem szczerze ze malo wiem na ten temat, sa wiadomosci na ten temat w necie ale trudno je zweryfikowac.
     • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 06.12.21, 19:08
      Francuzi (Le Liberation) pisza na ten temat, w artykule jest wideo ktore nie jest mi obce, po prostu ogladalam je w czasie aresztowania go na wizji.

      www.liberation.fr/checknews/que-sait-on-de-la-mort-du-chimiste-antivax-andreas-noack-20211206_33ZTX7KY3RHTLMAYOXDZ5B4X3Y/
  • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 06.12.21, 17:00
   Gabinet grozy został już ogłoszony, Lauterbach zostaje ministrem zdrowia. Niemcy są skończone.
   Ratuj się, jeśli jeszcze możesz.

   www.bild.de/politik/inland/politik-inland/ampel-kabinett-komplett-diese-17-namen-muessen-sie-sich-jetzt-merken-78457994.bild.html
   • mlody774 Re: Gott stehe uns bei 06.12.21, 19:14
    To, które kraje w Europie poza Polka i Węgrami oczywiście, nie muszą się szczepić, aby tam można było wyemigrować? Oczywiście wynajmować mieszkanie tylko, bo pamiętacie ta przepowiednie Niemca jasnowidza, chyba z przed 5lat, żeby nie kupować nieruchomości bo świat się bardzo wyludni i będzie można sobie wybrać puste domy czy pola.
    • mlody774 Re: Gott stehe uns bei 06.12.21, 19:40
     W Stanach jeszcze są miejsca gdzie można się schować, ale nie wiadomo jak długo. Cały północny wschód(z którego uciekłem jakiś czas temu), Kalifornia i inne, juz dostają na głowę i wprowadzają restrykcje i przymus do szczepień. Chcą nawet zlikwidować Norymberg Kode z prawodawstwa, aby można było legalnie truć i zabijać ludzi medycznie bez ich wiedzy(nie informować ich co jest w szczepionce). Szkoda, ze ludzie skazani na procesie w Norymberg juz nie żyją bo można by ich uwolnić i dać im rządową prace. Przy okazji pan K niedawno powiedział, ze jak by Niemcy wygrały to tamte obozy, świat nazywał by je sanatoriami wypoczynkowymi dla pewnych ludzi. Chodziło mu o to, ze nie dowiemy się prawdy dopóki Trump lub mu podobni nie zdobędą władzy w Stanach(czego Elka się obawia).
     • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 06.12.21, 20:52
      W Europie mowiac szczerze nie ma pewnego miejsca gdzie mozna by bylo sie spokojnie bez strachu osiedlic. Protesty siegaja od Australii, Japnii przez nawet niektore panstwa Kaukazu i Europe az do Kanady przez Stany. smile

      Deepstate: Rothschild, Rockefellers, Bilderberg-Gruppe i Davos (Chiny) opanowaly caly swiat. Na innym watku zacytowalam czesci artykulow z francuskiego medium "Liberation" jak ustawiano od lat miernych ale wiernych systemowi ludzi.
     • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 07.12.21, 00:19
      Ta pani dobrze wie czego sie dupuscila w ramch swojego stanowiska w unii, przez to opozycji udostepnila umowe w wiekszosci z zaczernionymi pasazami, stronami, czego sie unijna dama boi ze teraz siega po to by zignorowac Kodeks Norymberski?


      Ekstra wrzucilam artykul na automatycznego tlumacza by byl zrozumialy o czym Mlody774 piszesz, link i tlumaczenie:

      Link:

      www.thegatewaypundit.com/2021/12/heels-austria-germany-locking-unvaccinated-eu-leader-calls-throwing-nuremberg-code-favor-forced-vaccinating-dissenters/
      Automatyczne tlumaczenie:

      "Po tym jak Austria i Niemcy zamykają nieszczepionych, lider UE wzywa do odrzucenia Kodeksu Norymberskiego na rzecz przymusowych szczepień wszystkich niezrzeszonych

      W środę Ursula Van Der Leyen - szefowa Komisji Europejskiej (UE) - powiedziała prasie, że chciałaby, aby wieloletni Kodeks Norymberski został całkowicie zignorowany na rzecz pozwolenia krajom na przymusowe szczepienia każdego, kto odmawia przyjęcia eksperymentalnej szczepionki.

      Jej niepokojące komentarze pojawiają się zaledwie kilka dni po tym, jak Niemcy poszły w ślady Austrii, nakazując autorytarne zamknięcie tylko nieszczepionych.

      Oprócz tego, że w pełni popiera segregacyjne zamknięcie, von der Leyen powiedziała, że to "zrozumiałe i właściwe" dla krajów UE, aby omówić obowiązkowe szczepienia COVID z powodu nowego wariantu Omicron, który został już wykryty w 12 krajach UE.

      "Kraje Unii Europejskiej powinny rozważyć obowiązkowe szczepienia w celu zwalczania wirusa Covid i wariantu Omicron, powiedziała szefowa jej Komisji.

      Ursula von der Leyen powiedziała, że szczepionki będą miały kluczowe znaczenie w walce z "wysoce zakaźnym" nowym wariantem

      Jak możemy zachęcać i potencjalnie myśleć o obowiązkowych szczepieniach w Unii Europejskiej? To wymaga dyskusji. Wymaga to wspólnego podejścia, ale jest to dyskusja, która moim zdaniem musi być prowadzona."

      Zmuszanie jednostek do przyjmowania tej eksperymentalnej i potencjalnie niebezpiecznej szczepionki wbrew ich woli byłoby bezpośrednim naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, który został ustanowiony w 1947 roku w bezpośrednim następstwie przerażających eksperymentów medycznych i okrucieństw w zakresie praw człowieka dokonywanych przez nazistów podczas Holokaustu.

      Przepisy te wyraźnie stwierdzają, że "dobrowolna zgoda człowieka jest ABSOLUTNIE NIEZBĘDNA", co oznacza, że jednostka jest w stanie "korzystać z wolnej władzy wyboru, BEZ interwencji jakiegokolwiek elementu siły, oszustwa, podstępu, przymusu, wymuszenia lub innych ukrytych form przymusu" - a la odebranie ci prawa do pracy, jeśli nie jesteś zaszczepiony.

      Główną przyczyną powstania kodeksu było obrzydliwe przeprowadzanie przez nazistów eksperymentów medycznych na obiektach bez ich zgody. Procedury te, zazwyczaj wykonywane pod dowództwem wysokich rangą urzędników, takich jak dr Josef Mengele, należały do najgorszych i najbardziej obłąkanych, jakie kiedykolwiek udokumentowano. Od tego czasu w krajach zachodnich, które uznają ustawy norymberskie, pełna i aktywna zgoda na każdą procedurę medyczną jest wymagana przez prawo.
      Jedynym sposobem, aby kraje UE mogły uciec od przymusowych szczepień na tego łagodnego wirusa, co jest wyjątkowo nieetycznym i potwornym naruszeniem praw człowieka, jest zlikwidowanie ustaw norymberskich lub całkowite ich zignorowanie.

      Jak sarkastycznie zauważa szanowany profesor, dr Jordan Peterson: "Hej, to tylko kodeks norymberski. Tylko to, czego nauczyliśmy się z nazistowskich okrucieństw, nie tylko tych, które były medyczne."
      • monalisa2016 Mlody posluchaj sobie 07.12.21, 01:16
       Poszukaj sobie te wideo albo posluchaj sobie je w tym linku skoro mast dostep do tego kanalu.

       ussanews.com/huge-fox-new-sidelines-lara-logan-attacked-fauci-because-of-her-nazi-doctor-comparison/

       Nie jest to dla mnie nowosc poniewaz wiedzielismy od pierwszego dnia o tym od kompetentnych ludzi z Poludniowej Afryki. Znaczy w Stanach odkrywaja to publicznie w TV i robia nacisk na slynnego "naukowca"smile
     • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 08.12.21, 16:53
      mlody774 napisał:

      > Chcą nawet zlikwidować Norymberg Kode z prawodawstwa, (...)

      Warto zwrocic uwage na ten dokument.

      stateofthenation.co/wp-content/uploads/2021/03/Covid-Lawsuit-Filed-in-Canada.pdf
      • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 08.12.21, 23:34
       monalisa2016 napisał(a):

       > mlody774 napisał:
       >
       > > Chcą nawet zlikwidować Norymberg Kode z prawodawstwa, (...)
       >
       > Warto zwrocic uwage na ten dokument.
       >
       > stateofthenation.co/wp-content/uploads/2021/03/Covid-Lawsuit-Filed-in-Canada.pdf
       >
       >

       twitter.com/KreplewiczRoman/status/1468097231089774594?t=r7HO92otZLKJTTgv7MbJCQ&s=19
  • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 06.12.21, 23:04
   Mam nadzieję że podpisanie tak zwanej "Quirinalsvertrag / Traktat Kwirynalski" przez Macrona und Draghigo by unicestwić zamiary Scholza (SPD) i Lindnera (FDP) ujęte w partyjnych programach o wielkim zjednoczonym eurpejskim państwie przyśpieszą obecnie rospad unii.
   Macron zauważył że Scholz ma zamiar mianować Annalenę Baerbock (die Grüne) na stanowisko ministra spraw zagranicznych. Ona jest nie tylko zwolenniczką energii bezemisyjnej, ale także agentką wpływu na NATO. Zdecydowanie popiera zasadę przystąpienia Ukrainy do NATO i Unii Europejskiej. Jest ona też przeciwna Rosji, dlatego sprzeciwia się gazociągowi NS2 i promuje projekt terminali gazowych do importu gazu LNG ze Stanów za pomocą tankowców, pomimo horendalnie wygórowanej ceny. Określa Chiny jako "systemowego rywala" i wspiera chinskie ruchy secesjonistyczne, od Tajwanu, przez Tybet, po Ujgurów przeciwstawiając się secesji Krymu. Macron "synalek" który siedział długo na i w kieszeni mama Angela obserwując do czego to wszystko zmierza nagle przypomiał sobie w przeciwności do Angeli że istnieje jeszcze francuskie państwo, francuska kultura, francuska flaga która już tak blakła że o mało nie przyjęła jednolitego koloru jednej wspólnej flagi z Brukseli.smile Syjamscy blzniacy (Angela i Emmanuel) zaczeli się rozdzielać tak daleko że Francja zaczęła szukać sobie nowego partnera co za bardzo nie pasuje do polityki przyszłych zwodzicieli Scholza (SPD) i Lindnera (FDP) a tym blask jak i skuteczność rządzenia Ursuli von der Leyen przestała już funkcjonować.
   • mlody774 Re: Gott stehe uns bei 07.12.21, 13:35
    A tu mamy nowe obozy koncentracyjne w Niemczech i Australii. Ale jak widać na zdjęciu, miedzy barakami są jeszcze drzewa, bo nie zostały zjedzone w celach odżywczych przez pacjentów. Wiec są to wieloosobowe sanatoria dla wymagających specjalnej uwagi. Oczywiście tylko dla zabicia czasu, będą oni mogli pracować, bez zapłaty bo naprawdę nie jest to żadna przemysłowa działalność poza głównie 5 pierwiastkowy hotelarstwem z naturalnym odżywianiem, pod nadzorem życzliwych i gotowych do pomocy pracowników z SS czyli z Social Serwis.
    www.lifesitenews.com/news/dozens-dragged-to-covid-quarantine-camps-in-germany-australia/
    • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 07.12.21, 13:52
     Co za bzdury mlody, skad wytrzasneli te zdjecie? Jesli chodzi o Australie to wiemy o tym od ludzi tam mieszkajacych ale o Niemczech? Naracja c-swirusa juz upada nawet i w Austrii, skad wytrzasna ludzi do biur, fabryk, szpitali, domow opieki, ... itd. To nie jest takie proste jak czlowiek sie zastanowi, nie wszyscy poddadza sie strachowi jak i ich naracji. Od poczatku ten hombuk byl mi podejrzanym, od poczatku w to nie wierzylam male mimo tego w pierwszych dniach zachowalam srodki ostroznosci, a pozniej calkowicie je zaniechalam. Czym bardziej trabili strachem na prawo i lewo tym bardziej ich naracja przekonywala do ich klamstwa ale sa jeszcze ludzie zapatrzeni telewizornie i wychodza z domu z maska na ustach ale takich jest coraz mniej.
     • mlody774 Re: Gott stehe uns bei 07.12.21, 18:46
      On straszą a my w druga stronę. Te obozy są jak najbardziej możliwe. Odgłosy o nich dochodzą ze Stanów, Kanady itd. No i sołtys ma jakieś nowe dzisiejsze postanowienia, żeby uratować kraj od okropnego wariantu. Ja przygotowuje się do samowystarczalnego życie. Ale puki co to mój gubernator zakazuje zmuszania i Floryda robi to samo w mojej okolicy. Zamierzam ich przeczekać, bo wiecznie ci szczepionkowi wariaci nie będą mieli głosu. Juz na dzisiaj jestem wygrany o co najmniej 22 miesiące życia w porównaniu do juz zaszczepionych jak wzięli ten preparat na początku 2020. Hahaha.
      • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 07.12.21, 19:31
       Austria juz luzuje chce rozmawiac z niezaszczepionymi po fali ogromnych demonstracji ale Austriacy im nie wierza chca dalej protestowac az ustapia z stolkow niewybrani namiestnicy. W Niemczech obradowali dzis w parlamencie nad zaostrzeniem albo nad nowym sanitarnym rozporzadzeniem, zobaczymy jak beda glosowac nad ustawa w piatek.
        • mlody774 Re: Gott stehe uns bei 07.12.21, 22:57
         Masz racje reporter jest dobry. A z tym protestami to jednak będzie trzeba zmienić zdanie o nich, bo w końcu zaczęły mieć efekty na biurokratach i politykach. Maja racje, ze nie wierzą tym biurokrata co zawinili. Jak raz okłamali, to dlaczego naród miałby im wierzyć? Tylko tak dalej dla Europy. U nas zaczynają działać sady jak wiesz, pod naciskiem społeczeństwa i blokują nielegalne zarządzenia sołtysa o oboszczenieniach. Tak ze świadomość szybko wzrasta, ze to jest normalne oszustwo. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
         • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 08.12.21, 00:51
          Obowiązkowe szczepienia Bidena zostały prawnie zablokowane we wszystkich 50 stanach!
          Skoro to prawda to totalny bojkot Joe.

          Czy możemy to zrobić również w Europie? Jak i kto?

          -------------------

          Hochkaräter für Trump

          Poseł Devin Nunes opuszcza stanowisko w Kongresie USA. Zostaje nowym dyrektorem zarządzającym firmy medialnej Donalda Trumpa.
          W styczniu Trump chce wystartować z nieocenzurowaną platformą medialną Truthsocial.com, a teraz zatrudnia w swojej firmie najwyższej klasy ekspertów oraz zgromadził moc pieniędzy.
          • mlody774 Re: Gott stehe uns bei 08.12.21, 02:28
           Elka rozpisywała(korporacyjne media) się jak Trump juz miał bankrutować z jego nie zależnymi mediami a tu okazuje się, ze za iwestowal on 1 bilion a warte juz są 4 bilony. To wszytko jak jeszcze nie zostały one ukończone i nie są gotowe jeszcze do pracy. Ale FCC juz szuka jakiegoś haczyka, bo rzada dokumentów jak te media są organizowane itd. Lewactwo to przedewszystkim medziarstwo. Bo jak to może być, ze mogą w Stanach istnieć nie lewackie media?
          • mlody774 Re: Gott stehe uns bei 08.12.21, 14:22
           A tu mamy o obozach dla Australijczykow. Wcale nie muszą być chorzy, bo wystarczy, ze byli blisko zekomo chorego na grypę sezonowa(za kaszlał lub nawet psiknol). Nie muszą tez mieć pozytywnych testów na koronę lub ten nowy wariant aby być tam umieszczeni. Czyli wystarczy podejrzenie i juz zamykają na 2 tygodnie. Najlepsze, ze jak się ktoś narazi obozowym SS (social serwis) to maja na tyle władzy, ze mogą: przedłożyć pobyt , nałożyć kare pieniężną i skazać na odsiadkę w wiezieniu. Pseudo władze(nikt na to coś nie glosował) przychodzi do domu podejrzanego grupowo z policja i od razu traktują jak jakiegoś gangstera, który zamordował przynajmniej 10 osób i może być uzbrojony w kraju który nie pozwala obywatela mieć tej broni, czyli jej nie maja: www.republicbroadcastingarchives.org/the-national-intel-report-with-john-stadtmiller-december-7-2021-hour-1/

           Kiedyś na początku, w porównaniu z tym co działo się później w obozach, traktowano więźniów łagodnie:: www.youtube.com/watch?v=9__qAEHhsCQ
           • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 08.12.21, 14:51
            Australijski poseł George Christensen wysłał S.O.S. światu, ostrzegając, że polityka Corony coraz bardziej przypomina reżim totalitarny. Christine Anderson, polityk AfD i eurodeputowana, odpowiedziała na wezwanie o pomoc i zadeklarowała pełną solidarność z Australijczykami.

            „Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby świat dowiedział się, że wasza niegdyś wolna i liberalna demokracja przekształciła się w totalitarny reżim, który depcze prawa człowieka, wolności obywatelskie i rządy prawa” – powiedział Anderson.

            Australijska strategia No-COVID jest jedną z brutalniejszch polityk na świecie. Dzięki obozom kwarantanny, obowiązkowym szczepieniom i innym ograniczeniom Australia chce ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Niemiecka polityk jest jednak zdania, że ​​w tej polityce nie chodzi o przełamanie czwartej fali, ale o przełamanie ludzi. „W żadnym momencie historii ci ludzie, którzy zmuszali innych do poddania się, nie byli dobrymi ludźmi”.

            Australijski polityk George Christensen jest znanym krytykiem środków Corona. Christensen, który przechodzi na emeryturę w następnych wyborach, głośno i często wypowiadał się przeciwko pandemii kontroli, blokadom i szczepieniom. Został ostro skrytykowany za porównanie środków Corony z despotycznym reżimem nazistowskich Niemiec. Niektórzy koledzy domagali się, by został za to skazany.
   • mlody774 Re: Gott stehe uns bei 10.12.21, 01:11
    A tu jest jak elity bankowe/masońskie uzurpują sobie Prawo Boskie dla siebie, celem manipulowania naszych genów. Dalej jest wyjaśnione według ich chorych umysłów dlaczego wszyscy maja być zaszczepieni i niema znaczenia, czy szczepionka broni przed wirusem czy nie. Nie jest tez ważne czy szczepionka jest szkodliwa czy nie. Takze nie jest ważne ilu ludzi w męczarniach umrze, ważnym jest tylko ich plan kontrolowani ludzkość na całym świecie:
    republicbroadcasting.org/news/jacob-rothschild-equality-is-the-end-game/
   • monalisa2016 Re: Senat zagłosował przeciw Joe / szczepienia 10.12.21, 13:27
    Dziś Bundestag (Ampel-Koalition: SPD, Grüne i FDP) przegłosował pierwszą po przejęciu rządu ustawę o ochronie przed infekcjami.

    Pracownicy klinik, domów opieki lub gabinetów lekarskich muszą do połowy marca '22 udowodnić pełną ochronę poprzez się zaszczepienie szczepionką przeciw c-swirusowi lub zaświadczeniem bycia uzdrowionym (przejściem choroby).
    Wyjątki dotyczą tylko osób, które nie mogą zostać zaszczepione z powodów medycznych.

    Już mamy kłopoty z obsadą personalną klinik, domów opieki lub gabinetów lekarskich, zobaczymy jak będą przedstawiać się sprawy w nadchodzącym czasie.
    Tja, od dłuższego czasu mamy wielką likwidację łóżek szpitalnych z powodu braku personelu.
    • monalisa2016 W Polsce tez juz wyskakuja z skory, ... 10.12.21, 18:57
     W Polsce tez juz wyskakuja z skory, z obelgami by zmusic nieposluszne spoleczenstwo do eliksiru .... No, no jak nie da sie zaszczepic odpowiednia ilosc cichej premi nie bedzie od tych ktorzy na zyciu ludzi zarobia miliardy a moze biliony.

     Cytat:

     "Szokujące słowa członka Rady Medycznej o niezaszczepionych na COVID

     Rozwrzeszczana, bezmyślna, egoistyczna tłuszcza niezaszczepionych osób wypiera z miejsc publicznych, z komunikacji, a także z łóżek szpitalnych osoby, które się zaszczepiły – uważa Konstanty Szułdrzyński, członek Rady Medycznej ds. COVID-19 przy premierze.
     Jednym z wątków rozmowy Onetu z dr. Szułdrzyńskim była kwestia tzw. antyszczepionkowców, jak pogardliwie określani są przez część promotorów i entuzjastów covidowej segregacji ludzie, którzy są za szczepieniami, ale przeciwko przymusowi szczepień na COVID-19.

     Szokujące słowa członka Rady Medycznej ds. COVID-19 (...)"

     dorzeczy.pl/obserwator-mediow/237865/covid-czlonek-rady-medycznej-o-niezaszczepionych-tluszcza.html
     Brak slow, gonic ta tluszcze obrazajaca bezpodstawnie spoleczenstwa.
  • monalisa2016 Re: Gott stehe uns bei 11.12.21, 23:17
   Pierwszym panstwem ktore zmusilo sluzby medyczne do przyjecia eliksiru c-swirusa byly Wlochy, potem Francja, Austria a teraz Niemcy. No coz z jakim efektem w Wloszech bo przeciez jest wiadome ze niezaszczepiene sluzby medyczne musialy pozegnac sie z praca, a teraz (cytat) "Italien schlägt wegen fehlenden Gesundheitspersonals Alarm. Nun sollen ungeimpfte Ärzte zurückgeholt werden. / Włochy biją na alarm w związku z brakiem pracowników służby zdrowia. Teraz nieszczepieni lekarze mają zostać sprowadzeni z powrotem."

   Wiecej dokladnosci w linku. smile
   www.oe24.at/welt/italien-ungeimpfte-aerzte-sollen-zurueckkehren/502802049

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka