Dodaj do ulubionych

alarmujace wiadomosci na dzis

06.12.21, 15:41
Ogromne nowe badanie pokazuje zero zgonów z powodu COVID wśród zdrowych niemieckich dzieci

Trump Social Media Venture podnosi 1 miliard dolarów przy wycenie blisko 4 miliardów dolarów

Wywiad USA uważa, że ​​Chiny są gotowe do ustanowienia swojej pierwszej w historii stałej instalacji morskiej na Oceanie Atlantyckim. W niedzielę The Wall Street Journal ujawnił kluczowe ustalenia serii tajnych raportów wywiadowczych, które wskazują, że chińska armia przygotowuje obecność w głębokowodnym porcie w Gwinei Równikowej na wschodnim wybrzeżu Afryki.

Dwoje brazylijskich dzieci trafiło do szpitala po tym, jak pielęgniarka pomyliła fiolki i przez pomyłkę wstrzyknęła im szczepionkę przeciwko koronawirusowi firmy Pfizer zamiast zastrzyków przeznaczonych dla niemowląt.

www.globalresearch.ca/graphene-hydroxide-in-the-mrna-vaccine-vial-dr-andre-noack/5763548
Obserwuj wątek
  • mlody774 Re: alarmujace wiadomosci na dzis 06.12.21, 16:38
   W stanach chyba 2 tygodnie temu zaszczepiono dzieci szczepionkami dla dorosłych. To jest dowód na "bardzo dobrze wykształconą" kadrę medyczna.
   Ten link juz posłałem Lizie ale tutaj tez pasuje jak to morduje się tych co nas informują, o czym tez pisze Twój link:
   DR. ANDREAS NOACK DIES AFTER BEING BRUTALLY ATTACKED

   www.fromrome.info/2021/12/03/dr-andreas-noack-dies-after-being-brutally-attacked/
    • boavista4 Re: Marine Le Pen o Polsce i Warszawie 06.12.21, 17:33
     Uważam, że Polacy, którzy mają piękne stragany bożonarodzeniowe w Warszawie, nie są gotowi zrezygnować z używania słowa Boże Narodzenie, wbrew zaleceniu Komisji Europejskiej.

     www.facebook.com/MarineLePen/photos/a.725758304107163/5290215564328058/
     • herr7 Re: Marine Le Pen o Polsce i Warszawie 06.12.21, 17:47
      boavista4 napisał(a):

      > Uważam, że Polacy, którzy mają piękne stragany bożonarodzeniowe w Warszawie, n
      > ie są gotowi zrezygnować z używania słowa Boże Narodzenie, wbrew zaleceniu Komi
      > sji Europejskiej.

      To jedynie kwestia odpowiedniego ustawodawstwa i konsekwencji we wprowadzeniu zmian. Dla młodego pokolenia staje się stopniowo normą w używaniu nowotworów językowych w rodzaju premierka, ministerka, prezydentka itp. Słyszą i widzą jedynie takie określenia w mediach i zaczynają ich używać bez sprzeciwu. Ci co się temu sprzeciwiają po prostu wymrą.
       • monalisa2016 Re: Marine Le Pen o Polsce i Warszawie 06.12.21, 19:23
        Przetlumaczylam dostepna czesc francuskiego artylulu na j. polski, link do artykulu na dole, cytat

        "Skandal w Brukseli
        Europejski Trybunał Obrachunkowy odblokowuje się, konserwatyści stają razem
        Artykuł zastrzeżony dla prenumeratorów
        Po naszych rewelacjach z 26 listopada, prezes Europejskiego Trybunału Obrachunkowego został we wtorek przesłuchany przez parlamentarną komisję kontroli budżetowej. "Libé" potwierdza jego informacje i publikuje drugą część swojego śledztwa.
        Druga część naszego dochodzenia w sprawie poważnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu instytucji UE (oszustwa, konflikty interesów, wywieranie wpływu, naruszanie zasad etycznych), po tej dotyczącej Europejskiego Trybunału Obrachunkowego (ETO), jest dla Unii Europejskiej (UE) druzgocąca. Pokazuje, jak dalece niewystarczające są kontrole wewnętrzne, ale przede wszystkim, że konserwatyści z Europejskiej Partii Ludowej (EPP), zdominowani przez niemiecką CDU-CSU, stworzyli, od czasu wyboru Angeli Merkel w 2005 roku, istne państwo w państwie. Reakcje prasy europejskiej są takie, zwłaszcza w Austrii i Niemczech, że trudno będzie stłumić skandal, jak próbują to zrobić konserwatywni eurodeputowani i niektóre państwa członkowskie.

        www.liberation.fr/international/europe/la-cour-des-comptes-europeenne-debloque-les-conservateurs-font-bloc-20211201_AD6TVYAVXFBD3GZWINUZNZS3GE/
        Jak to sie mowi? Ryba smierdzi od glowy.
        • monalisa2016 Re: Marine Le Pen o Polsce i Warszawie 06.12.21, 19:26
         Przetlumaczylam dostepna czesc francuskiego artylulu na j. polski, link do artykulu na dole, cytat:

         "Enquête Libé
         Oszustwo na czele Europejskiego Trybunału Obrachunkowego

         Premie mieszkaniowe za fikcyjne domy w Luksemburgu, nadużywanie rachunków wydatków, niezweryfikowane misje... Śledztwo "Libération" wykazało, że kilkunastu członków organu kontrolnego, począwszy od jego prezesa Klausa-Heinera Lehne, jest bardziej niż elastycznych w swojej etyce.
         Kto kontroluje kontroler? W Unii nikt, co pozwoliło na nadużycia finansowe wobec budżetu Wspólnoty w prestiżowym Europejskim Trybunale Obrachunkowym (ETO) w Luksemburgu, co jest wstydem dla tej instytucji, która ma być finansowym sumieniem Unii. W istocie jest ona odpowiedzialna za zapewnienie właściwego wykorzystania środków europejskich, wiarygodności rachunków oraz legalności i prawidłowości dochodów i wydatków. Jego sprawozdanie roczne jest źródłem niepokoju dla instytucji UE. Pomimo wielu sygnałów ostrzegawczych płynących w szczególności ze strony Parlamentu Europejskiego, państwa członkowskie nie dostrzegały lub nie chciały dostrzec, że niektórzy z mianowanych przez nie członków Trybunału, w tym jego prezes, będą pozbawieni minimalnej etyki, której się od nich oczekuje: Spora jedna trzecia z 27 członków tej organizacji prawie nigdy nie przebywa w Wielkim Księstwie, ale mimo to otrzymuje sowite dodatki mieszkaniowe, mieszkając tam fikcyjnie, nadużywa "wydatków reprezentacyjnych", przeprowadza "misje", których nikt nie sprawdza, lub wykorzystuje do celów prywatnych środki oddane do ich dyspozycji, takie jak samochody służbowe. Innymi słowy, to nie Vidocq stał się policjantem, ale policjant stał się Vidocqiem!

         Wielomiesięczne śledztwo prowadzone przez Libération, które już wcześniej ujawniło fikcyjne miejsca pracy..."

         www.liberation.fr/international/fraude-au-sommet-de-la-cour-des-comptes-europeenne-20211126_UGCXGTDBNNHUDNOEVCEWG2AONQ/
         I oni chcieli by osadzac innych np. Polske, Wegry?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka