Dodaj do ulubionych

Wywiad arcybiskupa Vigano

08.12.21, 02:58
Nowy Porządek Świata nie jest ani Nowym, ani Porządkiem: reprezentuje głupią ambicję Szatana, by obalić opatrznościowy plan Boga, anulować prawdziwą Religię, która prowadzi do wiecznego zbawienia i ostatecznie zastąpić „ordo christianus” („porządek chrześcijański” ) piekielnym chaosem.'
Nowy Porządek Świata nie jest ani Nowym, ani Porządkiem: reprezentuje głupią ambicję Szatana, by obalić opatrznościowy plan Boga, anulować prawdziwą Religię, która prowadzi do wiecznego zbawienia i ostatecznie zastąpić „ordo christianus” („porządek chrześcijański” ) z piekielnym chaosem. W tym nieporządku kłamstwo zastępuje Prawdę, niesprawiedliwość i nadużycie władzy zastępują sprawiedliwość, kaprys zamiast posłuszeństwa prawu Bożemu, śmierć zamiast życia, choroba zamiast zdrowia, legitymizację Zła i potępienie Dobra, prześladowania dobrych ludzi i wychwalania złych, ignorancji w miejsce kultury i mądrości, brzydoty i grozy zamiast piękna, podziału i nienawiści zamiast harmonii i miłości. Szatan nie chce być czczony przez przyjęcie cech Boga, ale przez domaganie się bycia obiektem uwielbienia poprzez wszystko, co złe, nieprzyzwoite, fałszywe, absurdalne i potworne. Poszukuje kompletnego wywrotu, wywrotu ontologicznie diabelskiego i antychrystowskiego: „Nowego Porządku” uzyskanego w wyniku globalnego zamachu stanu narzuconego pod przykrywką zaplanowanej przez inżynierów sytuacji awaryjnej.

]www.ekspedyt.org/2021/12/07/arcybiskup-vigano-o-nwo-o-znamieniu-bestii-pandemii-paszportach-szczepionkowych/
Obserwuj wątek
   • boavista4 Re: dzieci na drodze do nieba 08.12.21, 19:46
    www.cracknewz.com/2021/12/sudden-deaths-of-children-under-age-of.html

    The surge in “sudden deaths” now being reported on a daily basis has apparently begun in children under the age of 12, as children between the ages of 5 and 11 were recently approved for injections by the Pfizer COVID-19 shots.
    • mlody774 Re: dzieci na drodze do nieba 09.12.21, 16:51
     A tu jest jak elity bankowe/masońskie uzurpują sobie Prawo Boskie dla siebie, celem manipulowania naszych genów. Dalej jest wyjaśnione według ich chorych umysłów dlaczego wszyscy maja być zaszczepieni i niema znaczenia, czy szczepionka broni przed wirusem czy nie. Nie jest tez ważne czy szczepionka jest szkodliwa czy nie. Takze nie jest ważne ilu ludzi w męczarniach umrze, ważnym jest tylko ich plan kontrolowani ludzkość na całym świecie:
     republicbroadcasting.org/news/jacob-rothschild-equality-is-the-end-game/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka