Dodaj do ulubionych

Europejski Trybunał Sprawiedliwości

08.12.21, 14:45
Popularna inicjatywa dla wolnych od szczepień zatwierdzonych !! Od 18 stycznia do 25 stycznia 2022 r. Tylko jeden tydzień!!!

institut-trivium.org/verbot-von-zwangsimpfung/

Europejski Trybunał Sprawiedliwości: zakaz „przymusowych szczepień”?

Europejski Trybunał Sprawiedliwości ostatecznie orzekł zakaz obowiązkowych szczepień?

Czy wszystkie przymusowe szczepienia są domyślnie nielegalne?

Rada Europy (nie mylić z UE), do której należą wszystkie państwa europejskie z wyjątkiem Białorusi, Kosowa i Watykanu, będąca ojcem chrzestnym Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, postanowiła 27 stycznia 2021 r. w uchwale 2361 /2021 m.in. aby nikt nie mógł być szczepiony wbrew swojej woli pod presją.

47 państw członkowskich proszono o ogłoszenie przed szczepieniem, że szczepienie nie jest obowiązkowe i że osoby nieszczepione nie powinny być dyskryminowane.

Wyraźnie zabrania się również dyskryminowania istniejących zagrożeń dla zdrowia lub jeśli „osoba” nie chce się szczepić. Producenci szczepionek są zobowiązani do publikowania wszelkich informacji o bezpieczeństwie szczepionek.

Dzięki tej rezolucji największa europejska organizacja praw człowieka wyznaczyła obecnie standardy i obowiązki oraz opracowała wytyczne prawa międzynarodowego, które muszą być stosowane przez wszystkie 47 państw członkowskich, w tym UE jako organizację.

Dyskryminacja, na przykład w miejscu pracy lub zakaz podróżowania dla „osób nieszczepionych”, jest zatem prawnie wykluczona.

Ani jeden polityk nie mówił o tym od 27 stycznia i nie bez powodu. Chcą, aby ludzie zapomnieli, że nie jest to obowiązkowe i zaszczepili się „dobrowolnie”.

Działanie przeciwko rezolucji 2361/2021 jest oczywiście zbrodnią przeciwko ludzkości i jest skierowane przeciwko każdemu indywidualnemu politykowi, urzędnikowi, lekarzowi i wszystkim innym agentom zastępczym, którzy próbują wymusić „szczepienie przymusowe” przeciwko wolnej woli osoby („osoba chroniona ”) wszczął międzynarodową sprawę karną.

Ważną informacją jest to, że zbrodnie przeciwko ludzkości nie wygasają (VStGB § 5 brak przedawnienia)!

Rada Europy (Rezolucja 2361) do pobrania)

Suplement do artykułu:

8 października 2021 r. przewodnicząca Komisji Ursula von der Leyen powiedziała: „Nasze umowy są bardzo jasne. Prawo UE ma pierwszeństwo przed prawem krajowym, w tym przepisami konstytucyjnymi. ”. Od końca 2019 r. Unia Europejska negocjuje z Radą Europy przystąpienie do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

27 stycznia 2021 r. Rada Europy przyjęła rezolucję w sprawie szczepionek przeciwko COVID-19. Zgromadzenie Parlamentarne wzywa państwa członkowskie i Unię Europejską do „dopilnowania, aby obywatele byli informowani, że szczepienia NIE są obowiązkowe i aby nikt nie był poddawany politycznej, społecznej lub innej presji, aby się zaszczepić, jeśli nie chce” oraz “ aby zapewnić, że osoby, które nie są szczepione, ponieważ nie mogą lub nie chcą z powodu możliwych zagrożeń dla zdrowia, nie są dyskryminowane ”.

Jak Unia Europejska wdrożyła tę rezolucję?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka