Dodaj do ulubionych

Kuchnia z Ikei???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.03, 11:45
odbieram niedlugo mieszkanie i zastanawiam sie nad wyborem mebli kuchennych z
Ikei, podobaja mi sie wizualnie i cena jest niezla w porownaniu do innych.
Czy ktos moze cos powiedziec na temat jakosci????
Z gory dziekuje za odpowiedzi :)
Obserwuj wątek
      • Gość: sanna ikea IP: *.net.autocom.pl 22.10.03, 17:44
        kilka lat temu zakupilam kuchnie z frontami rejal - patynowana sosna, jak
        kupowalam to byla to koncowka serii i niezle musialm sie nagimnastykowac zeby
        zkompletowac wszystkie elementy, tej kuchni nie ma juz od okolo poltorej roku.
        generalnie jestem zachwycona, kuchnia jest przyjmena w uzyciu, nic sie do tej
        pory nie zepsulo ani nie zuzylo, kosze obrotowe, zawiasy itp funkcjonuja
        bardzo sprawnie, wiem ze do nowego domu tez kupie kuchnie z ikei, one po
        prostu maja swoj niepowtarzalny klimacik i nie sa snobistyczne ani nadete o
        ile mozna to tak nazwac

• Gość: kama Re: Kuchnia z Ikei??? IP: 62.233.197.* 22.10.03, 19:39
      czesc - calkiem niedawno mialam ten sam problem - odebralam mieszkanie i co
      dalej ....tez myslalam o meblach z ikea ,ale cale szczescie znajomi odradzili
      mi. Mam kolege ktory pracuje w tym sklepie i w momencie kiedy i on mi odradzil
      ten zakup - zrezygnowalam. Dostalam natomiast namiar na fajnych i co
      najwazniejsze niedrogich meblarzy z duza iloscia pomyslow i jestem b.
      zadowolona . Jesli chcesz moge dac namiar - pisz witkocha@poczta.onet.pl
      Pozdrawiam
    • Gość: Arturo Re: Kuchnia z Ikei??? IP: *.pl / 212.244.43.* 23.10.03, 00:13
      Witam! Prawde mowiac 90% mieszkania mam z IKEI, od filizanek,kubkow az po meble
      i jest super. Cena jest rewelacyjna, wzornictwo rowniez(przynajmniej dla
      mnie).Jakosc tez nie jest najgorsza. OSTRZEGAM TYLKO PRZED SOFAMI,KANAPAMI I
      ROZKLADANYMI LOZKAMI Z IKEI. TOTALNA SZMIRA!!!SZYBKO SIE NISZCZY, "PIJE W
      KREGOSLUP"(MOWA O ROZKLADANYCH LOZKACH),To jedyny mebel z IKEI, ktory musialem
      wymienic na zupelnie inny.Reasumujac - Kuchnie mozesz spokojnie kupic! :)
      • Gość: fox Re: Kuchnia z Ikei??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.10.03, 13:51
        zgadzam sie z Arturo. Sam zakupiłem kuchnię za jakies koszmarne pieniądze w
        firmie dość znanej, po pół roku reklamowałem fronty, teraz rozwala sie reszta
        (3 lata uzytkowania). Natomiast znajomi kupili w tym samym stylu w Ikea przed 4
        laty i jest nadal extra. Sa zadowoleni. Wydali o połowę mniej kasy. Bałem się
        Ikea, bo sofa zawiodła mnie na całej linii. Okazało sie, że inną miarka nalezy
        mierzyc ich meble kuchenne. Z tego co wiem od znajomych nie sprawdzaja się
        tylko blaty kuchenne robione z pionowych, drewnianych klocków. Zdarza sie, ze
        wpadaja niektóre elementy tej układanki wpadaja do środka i powstaje dziura.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka