Dodaj do ulubionych

kurs projektowania wnętrz

16.06.08, 21:39
Witajcie!
Chciałbym wam przedstawić korespondencyjny kurs projektowania wnętrz.
www.projektowanie-wnetrz.eskk.pl
Jest to kurs, który odbywa się w domu osoby uczącej się, dostaje ona wszystkie
potrzebne materiały pocztą, dodatkowo ma przydzielonego nauczyciela, który
pomaga jej w nauce, sprawdza zadania domowe etc.
Jestem ciekawy Waszej opinii na temat takiego kursu. Oczywiście wiadomo, że
nie jest on w stanie dać tyle, co normalna nauka, ale myślę, że jest to
alternatywa dla osób, które nie mają czasu na regularne uczęszczanie do szkoły
lub chcą się uczyć np. hobbistycznie.
Pozdrawiam i liczę na opinie :)
Obserwuj wątek
          • lagunatom Re: kurs projektowania wnętrz 17.09.08, 10:29
            ja też "kursowałem" 5 lat. Na ASP na wydziale architektury wnętrz. Ściema to
            mało powiedziane. Ale takie jest życie. Potem można oglądać projekty kursowiczów
            w internecie i płakać się chce. Żeby coś umieć trzeba temu poświęcić czas a nie
            tylko pieniądze. Wszystkim się wydaje że komputer i programy zastąpią
            umiejętności. Ach żal słów. Ale kursy są i będą i trzeba sie z tym pogodzić.
            Tomek
    • rudakudlata A nie lepiej 13.09.08, 22:38
      kupić sobie kilka dobrych ksiązek?? Taniej wyjdzie a efekt podobny :) Jeszcze
      nikt nikogo nie nauczył na żadnym kursie projektowania wnętrz.
      • Gość: emi755 Rodsprzedam materialy IP: *.gemini.net.pl 09.01.09, 15:28
        Ja zaczelam kurs w eskk aranzacja wnetrz.Fakt ,ze do tego trzeba
        miec troche samodyscypliny,zeby samemu sie uczyc,ja zaczelam,ale po
        pewnym czasie "zmienily" mi sie zainteresowania i przeskoczylam na
        inny kurs,niestety materialy musialam wszystkie oplacic,wiekszosc
        nawet nie otwarte.Kurs dokladnie opisany ,latwy do
        przyswojenia.ODsprzedam za pol ceny.
        • Gość: projektant wnętrz Re: Rodsprzedam materialy IP: 195.184.83.* 09.01.09, 17:17
          zgadzam się, że kurs projektowania to totalna bzdura. Studiowałam w ASP też 5
          lat, skończyłam z wyróżnionym dyplomem. Rozpoczęłam pracę zaraz po studiach i
          wiele jeszcze musiałam się nauczyć, żeby zdobyć doświadczenie.... uczę się
          pracując cały czas. Nie podniecajcie się takimi kursami projektowania, chyba że
          zapiszecie się na ''coś'' takiego tylko dla własnej przyjemności
          • Gość: goguś Re: Rodsprzedam materialy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.09, 21:49
            Witam wszystkich zainteresowanych,
            Niestety z przykrością muszę potwierdzić słowa przedmówców:) Sama poszłam na
            taki kurs, nie dla tego że chciałam być projektantką, bo zdaję sobie doskonale
            sprawę że po takim kursie można być jedynie co najwyżej dekoratorem, ale miałam
            wolny czas, środki i chęci. Zajęcia skrócono, nikt się nie upomniał, 3/4 czasu
            zajęć to historia architektury, 2 dni zajęć z rysunku, 1 dzień wiedza praktyczna
            - strasznie mało wg mnie.
            Trzeba wykazać się wielką odwagą jeśli po takim kursie ktokolwiek zechce nazwać
            się projektantem wnętrz lub jeszcze lepiej - je projektować. A niestety już na
            samym kursie kilku super projektantów się ujawniło:)
            Widząc projekty profesjonalne chylę czoła przed architektami wnętrz. Taki kurs
            rozjaśnił horyzonty myślowe ale nie dał nawet podstaw do projektowania.
            Pozdrawiam,
            Chcąca zostać projektantką a już wiedząca że na to szans brak:)
    • 3bstudio Re: kurs projektowania wnętrz 04.09.16, 21:31
      Cześć! Chciałbym bardzo polecić kurs online prowadzony przez Olkę z CollageBlog.pl zainteresowanych zapraszam na stronę: www.collageblog.pl/kursy/wiosenna-promocja - niby wiosenna promocja, ale nadal trwa :) Najlepsze jest to, że można mieć również kurs z asekuracją i Olka za rączkę poprowadzi Was przez zawiłości projektowe :) POLECAM (Y)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka