Dodaj do ulubionych

Niemiecki na wysokim poziomie - Zapraszam!!!

25.07.13, 18:53
Witam,jestem absolwentka Uniwersytetu w Hamburgu i Panstwowej Wyzszej Szkoly Zawodowej w Szczecinie.Od lat nauczam jezyka,jednak teraz postanowilam wprowadzic nowy element jakim jest skype. Nauczanie jezykow jest moja pasja i kocham moja prace,dlatego kazdy uczen jest mile widziany.Oferuje Panstwu przygotowanie do matury,wszelakich egzaminow wstepnych jak i koncowych jak rowniez tlumaczenie pism i wszelakich dokumentow,zalatwianie spraw urzedowych kazdego rodzaju.Bardzo wazna jest konwersacja,dlatego tez nakladam na rozmowe w jezyku niemieckim duzy nacisk azeby uczen mogl wyzbyc sie oporu,strachu i stresu zwiazanego z prowadzeniem rozmow,dialogow w jezyku niemieckim.Forma nauki poprzez skype jest mozliwa rowniez bez kamery co zapewne dla osob poczatkujacych jest trudniejsza forma nauki gdyz lekcje odbywaja sie za pomoca sluchawek (np od komorki).Cwiczenia i lekcje uczen dostaje przed zajeciami na maila,co umozliwia zaoszczedzenie pieniedzy na ksiazki.Godzina lekcyjna wynosi 10€ w cene wliczone jest rowniez skorygowanie zadan domowych.Proponuje Panstwu rowniez forme korepetycji z jezyka niemieckiego,mozliwa jest oczywiscie nauka indywidualna poprzez dojezdzanie na nauke do uczniow mieszkajacych w poblizu 46325 Borken-Weseke. moj mail hebanek2010@gmail.com
Obserwuj wątek
    • chief-denunciator Zwei linke Hände? 27.07.13, 08:26
      niemieckijestsuper napisał(a):

Es mach einen sehr bescheuerten Eindruck, wenn Akadmiker nicht in der Lage sind polnische Zeichen auf Ihrem Computer zu instalieren.

Technische Begabung gleich 0 ?

Zwei linke Hände?

Schlimm! Schlimm! Schlimm!

Ot, co...
      • chief-denunciator Re: Zwei linke Hände? 27.07.13, 08:36
        forum.gazeta.pl/forum/w,10001,145614179,145864229,Polskie_znaki_.html

Mehr über polnische Zeichen...

Ot, co...
        • chief-denunciator Re: Zwei linke Hände? 27.07.13, 08:43
          tinyurl.com/osekyb6

Zu faul, um etwas nachzulesen?

Ot, co...
      • susimuller Re: Zwei linke Hände? 06.07.15, 14:10
        Ja z kolei polecam darmową stronkę: www.free-german-lessons-online.com/ ze słownictwem, gramatyką (uszeregowane wg poziomów trudności) oraz bardzo cenionymi, wolno prezentowanymi wiadomościami po niemiecku! Krótkie, przyjemne lekcje, w sam raz na wolną chwilę ;)
    • aprox99 Re: Niemiecki na wysokim poziomie - Zapraszam!!! 05.01.14, 14:07
      Hallo,was bedeutet:deutsch auf hohem Niveau?ich kenne studierte Deutsche die mehr Fehler machen als Ausländer
      • czastka1979 Re: Niemiecki na wysokim poziomie - Zapraszam!!! 11.05.14, 12:14
        Ich kenne studierte Deutsche, die mehr Fehler als Ausländer machen!!!!!!!!
    • adrian9010 Re: Niemiecki na wysokim poziomie - Zapraszam!!! 04.06.18, 14:41
      Osobiście polecam naukę słówek na początek www.naukaslowek.pl/ jest to kurs najczęściej statystycznie używanych słów. Po nauczeniu tych słów będziesz znać najważniejsze słowa, te do codziennego użytku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka