Dodaj do ulubionych

Szkoła niemieckiego w warszawie dla pracujących

12.08.15, 23:53
Witam. Poszukuję szkoły niemieckiego w Warszawie. Warunek to możliwość wyboru rożnych godzin nauki lub powtarzanie zajęć w godzinach przed- i popołudniowych. Pracuję na 3 zmiany: 1-2-3 zmiana każda po tygodniu.
Obserwuj wątek
    • milenkowska Re: Szkoła niemieckiego w warszawie dla pracujący 17.02.16, 11:45
      W Goethe Institut masz różne opcje, ale jeśli pracujesz na 3 zmiany to może wygodniej by Ci było się zapisać na kurs weekendowy po prostu? Ja jestem bardzo zadowolona z nauki tam bo to nie zwykła szkoła językowa tylko instytut kultury znany na całym świecie.
    • zadowolonakursantka Re: Szkoła niemieckiego w warszawie dla pracujący 31.01.17, 13:39
      kusy do nauki samodzielnej, nigdy nie zastąpią żywej osoby. Konwersacja w cztery oczy to zupełnie co innego. Ja osobiście pracuje, a do tego jeszcze robię doktorat. Od roku uczęszczam na świetne zajęcia. Lektorka jest elastyczna idealnie dopasowuje się do mojego tempa i potrzeb, a przy tym przekazuje wiele ciekawostek o Niemczech. A no i to co najważniejsze dziewczyna jest bardzo elastyczna godzinowo. Jeśli nadal szukasz dobrej opcji dla siebie zajrzyj tutaj: www.skjn.pl
    • patkadex Re: Szkoła niemieckiego w warszawie dla pracujący 16.03.17, 10:03
      Udało mi się dobrać kurs pod siebie jedynie w Goethe Institut bo w innych szkołach to tylko się chwalą kursami C1, ale w rzeczywistości ich nie otwierają :( do tego zajęcia mam z lektorem obytym z kulturą i obyczajami językowymi, a to nauka w najlepszej możliwej postaci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka