Dodaj do ulubionych

kto na arabistyke uj?

14.07.06, 15:47
kto tam skalada?ile %?
Obserwuj wątek
    • charlottec Re: kto na arabistyke uj? 14.07.06, 16:03
      15 osob na jedno miejse a nikt sie nie odzywa?dziwne
      • leonidas1987 Re: kto na arabistyke uj? 14.07.06, 16:38
        no ku.. terroryzmu sie uczyc chcecie?
        • Gość: lol Re: kto na arabistyke uj? IP: *.ramtel.pl 14.07.06, 17:30
          hmmm mam wrazenie ze leonidas powinien sie wybrac do jakiegos psychiatry,
          chociaz w tym stadium nie wiem czy mu ktos jeszcze pomoze. takich ludzi, ktorzy
          zyja stereotypami, powinno sie zaduszac jeszcze w kolysce. alez by swiat byłby
          wtedy piekny
          • Gość: jaja Re: kto na arabistyke uj? IP: *.man.busko.pl 14.07.06, 17:31
            a jednak masz terroryzm we krwi..:):) z ta kolyska..
    • Gość: lol Re: kto na arabistyke uj? IP: *.ramtel.pl 14.07.06, 17:44
      Owszem, kiedy słysze wypowiedzi takich ludzi jak leonidas, to zaczynam rozumiec
      terrorystów
      • Gość: hihi Re: kto na arabistyke uj? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 17:46
        to teraz kierunek na czasie.. trzn prace masz jak w anku ;) tylko praktyka
        zagraniczna moze byc smiertelna w skutkach ;)
    • Gość: lol Re: kto na arabistyke uj? IP: *.ramtel.pl 14.07.06, 17:45
      terrorystów, czytaj - terrorystow. nie - Arabow.
      • Gość: gosc Re: kto na arabistyke uj? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.06, 19:29
        polski 95 i 93
        angielski 100 i 97
        • locca1 Re: kto na arabistyke uj? 18.07.06, 08:24
          ja mam angol 98 i 73, polak 78 i 73...i balam sie skladac.ale ty z takimi
          wynikami to sie na bank dostaniesz
          • Gość: Niki Re: kto na arabistyke uj? IP: *.i24.pl 18.07.06, 12:28
            Ja mam gorsze od was, a szkoda bo był to mój wymarzony kierunek :(((((
            <płacze>
            Powodzenia wam życze!
            Ja się chyba zapisze na UJ na płatne kursy arabskiego :D
            Szkoda że przyjmują tylko 15 osób...
            • Gość: rasti Re: kto na arabistyke uj? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 17:26
              najgorsze jest to, że papiery składają tez osoby, które miały b. dobre wyniki
              matury, ale przedmiotem studiów nie interesują się za grosz. A później - nie daj
              Boże - się dostają i zgrzytają zębami, bo okazuje się, że nie są to studia
              łatwe i przyjemne jak im się wydawało i po roku rezygnują. A dla prawdziwych
              pasjonatów braknie przez nich miejsca:/
              Osobiście czuję, że się nie dostanę, choć znam już podstawy języka, interesuję
              się od dłuższego czasu historią i religią arabską, a nawet socjologicznymi
              konsekwencjami migracji ludności arabskiej (taki mój konik). Znam trzy języki
              obce... i co z tego. mogę to sobie tutaj napisać, a arabistykę będzie studiował
              ktoś inny. Szkoda. Niki, rozumiem Cię doskonale.
              • Gość: Niki Re: kto na arabistyke uj? IP: *.i24.pl 18.07.06, 17:40
                A ja Ciebie.
                Języka arabskiego nie znam, ale historią i kulturą sie interesowałam od zawsze
                i dość dużo wiem.
                Moim zdaniem powinny być jakieś inne kryteria...
                • locca1 Re: kto na arabistyke uj? 18.07.06, 18:08
                  w sumie macie racje
    • ettelie Re: kto na arabistyke uj? 18.07.06, 22:53
      Ja tam nie składam (chyba nie dałabym rady się nauczyć arabskiego, a szkoda bo
      ten język mi się podoba.. ehh żeby się to tak dało bez tych lat nauki...;),
      ale czytałam gdzieś, że zastrzegli sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy z
      kandydatem, gdzie się właśnie trzeba wykazać znajomością kraju, więc wtedy macie
      większe szanse.

Powodzenia
      • Gość: MMM*** Re: kto na arabistyke uj? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 14:36
        Jak już wywieszą listy to dajcie znać jaki był próg,ok? :)Ja nie składam,ale
        ciekawi mnie czy z takimi wynikami: polski 87/78 i ang 96/98 miałabym
        jakiekolwiek szanse...
        • Gość: Niki Re: kto na arabistyke uj? IP: *.i24.pl 20.07.06, 15:11
          Mogłaś składać, moim zdaniem byś się dostała.
          • Gość: MMM*** Re: kto na arabistyke uj? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 22:17
            Ja już studiuję coś innego:) Tak pytam z ciekawości, 2 kierunków teraz nie dam
            rady ciągnąć...
            • Gość: ella19 Re: kto na arabistyke uj? IP: *.interpc.pl 05.08.06, 23:56
              I jak Wam poszlo,dostaliscie sie??Ja na UJ jestem dziewiata na rezerwie...Oby
              tyle osob zrezgynowalo,ja juz probuje na ten kierunek drugi rok z rzedu:(
              • Gość: rasti Re: kto na arabistyke uj? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.06, 21:48
                mnie się udało:) nawet mnie do Warszawy przyjęli, ale wolę UJ:]
                • Gość: ella19 Re: kto na arabistyke uj? IP: *.interpc.pl 10.09.06, 00:06
                  Rasti podaj swojego maila lub gg bo bedziemy razem studiowac:)Udalo mi sie:)
    • beduinka Re: kto na arabistyke uj? 26.10.06, 23:11
      wszystkich arabistów - obecnych i przyszłych zapraszam na forum "kraje arabskie"
      • Gość: Aga Re: kto na arabistyke uj? IP: 217.116.110.* 16.11.06, 21:28
        Ja zamierzałam zdawać na arabistyke...ale po dzisiejszym angielskim zmieniam na
        podstawowy i arabistyke szlag trafił.... a tak o tym marzyłam ;-(
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka