Dodaj do ulubionych

Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM

08.08.06, 19:05
Co byscie polecili? Szukalem po roznych forach, ale cholera trudno znalezc jakies konkrety...

pozdro
Obserwuj wątek
    • Gość: moon Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: *.chello.pl 08.08.06, 21:12
      fizyka medyczna to dobry kierunek :) przyszlosciowy i ciekawy ;P
    • Gość: Ala:) Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: *.mironet.pl / 83.16.17.* 08.08.06, 21:26
      ja sie dostałam na fizyke medyczną na UŚ :) i jestem ciekawa jak bedzie/? wie
      ktoś moze czy jest tam bardzo cieżko?? czy bede miaął cza aby sie przygotowac
      do matury jeszcze raz i próbować na medycyne:)||???
      • Gość: moon Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: *.chello.pl 08.08.06, 21:35
        ja zimowalam by poprawiac mature i zdawac znow na medycyne...ogolnie to duzo luzu mialam,ale to zalezy od uczelni i wlasnej osobowosci np.mozna nie chodzic na wyklady jesli sie nie chce,mimo ze obecnosc obowiazkowa bo listy sa i sprawdzaja czy sie jest, ja tam fartem trafialam jak listy byly,bo nie zawsze na kazdym przedmiocie sa ;P na chemii nic sie nie nauczylam,zasypialam,anatomia ciekawa ale wiedza sie nie przydala niestety...fizyka tez na nic sie nie przydala-material zbyt na wysokim poziomie niz jest matura,matma eh szkoda slow,latwo nie zaliczyc :P zreszta to samo z fizyka...
      • Gość: prolina do Ali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.06, 22:03
        Jesteś z Katowic?
        To jest Twój jedyny kierunek rezerwowy?
    • Gość: warzyfko Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: *.echostar.pl 08.08.06, 23:03
      a moze jakis absolwent sie wypowie? Najbardziej ciekawi mnie jak jest z praca po danym kierunku...
      • Gość: nemo87 Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: *.jomar.ostrowiec.pl / *.jomar.info 08.08.06, 23:08
        www.uampoznan.fora.pl/ zapraszam
    • Gość: Ala :) odpowiada:) Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: *.mironet.pl / 83.16.17.* 08.08.06, 23:21
      niestety juz nie rezerwowy:( nie dostałam sie na medycyne :( no i ide na fizyke
      medyczna :) nie jest żle ważne ze jestem studentka :) jestem z Zabrza :) a
      idziesz też na US ?? :)
      • Gość: prolina do odpowiadającej Ali ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.06, 13:53
        Właśnie dzisiaj zabrałam świadectwo z tej fizyki medycznej. A dlatego bo... nie
        czuję się dobra z matematyki i po rozmowie z panem wykładającym tam
        stwierdziłam, że będę tam tylko marnowała czas na zrozumienie matematyki i
        dziwnych zadań z fizyki.
        Jeżeli chcesz bardzo iść za rok na medycynę tak jak ja proponuję jednak jeszcze
        raz przemyśleć ten wybór studiów.
        Ja sobie na te 9 ciążowych miesięcy znalazłam inne miejsce ;)
        To jest noje gg 906543.
    • Gość: ? Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: 66.98.148.* 08.08.06, 23:48
      ?
    • Gość: warzyfko Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: *.echostar.pl 09.08.06, 02:30
      a mozecie napisac, co tak wlasciwie robi sie p otym kierunku?
    • Gość: warzyfko Re: Fizyka Medyczna, czy Inf. Stosowana? UAM IP: *.echostar.pl 09.08.06, 19:20
      up
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka