Dodaj do ulubionych

pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, dietety

01.07.08, 13:20
Czy są wogle ludzie którzy składaja na te kierunki?? Ile macie pkt?
I gdzie składacie? Bo czytając to forum doszłam do wniosku, że są tu
tylko przyszli lekarze z 300 punktami...
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc portalu Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.08, 13:23
      fizjoterapia - poznan 80% rozszerzona biologia. skladam jeszcze do lodzi i
      krakowa, w ktory w sumie nie wierze w ogole:)
    • Gość: aska Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 14:23
      moja kolezanka ma w sumie 131 z podstawowej chemii i roz bioli i
      zlozyla do poznania na dietetyke na AM, bardzo chce sie tam dostac .
    • Gość: podejrz Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.bsk.vectranet.pl 01.07.08, 23:07
      nikt nie składa?? to super! nie mam konkurencji!! :)
      • Gość: aniusia8787 Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.08, 11:54
        Ja skladam na Fizjoterapię do Poznania z tego co wiem to jest 8 osób
        na jedno miejsce matura poszła słabo więc mam nadzieje,że jak nie w
        1 to 2 rekrutacji może sie uda ....szkoda pisac ile mam pkt nie
        wiele ale mam nadzieje że wystarczy pozdrawiam....
        • Gość: podejrz Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.bsk.vectranet.pl 02.07.08, 12:47
          ile masz?? ja mam 125 z dwóch przedmiotów... to jest dopiero mało,
          ale licze że sie dostane:)
          • Gość: aniusia 8787 Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.08, 14:24
            to znaczy gzdie statujesz? bo ja obstawiam poznań, łodz i wrocek
            mam biol pr 65 pp70
            fizyka pr55 pp64
            chemia pr 70 pp 90 mam nadzieję że gdzies sie dostanę!
            • jackson555 Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di 02.07.08, 19:43
              ja mam jeszcze gorzej bo 112 z dwoch przedmiotow i juz teraz niczego nie jestem
              pewien,gdzie mialbym jakies szanse..:(
              • Gość: ee Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.bsk.vectranet.pl 03.07.08, 11:38
                mysle ze na pielegniarstwo czy położnictwo cie przyjmą, tylko czy
                akurat te kierunki cie interesują?
                • kasiax9 Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di 10.07.08, 23:59
                  oj nie wiem na pielęgniarstwo chyba w zeszłym roku przyjmowali od 125
                • Gość: kasik Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.18.rev.vline.pl 11.07.09, 11:39
                  no, to ja mam biol pr 57%, fiz pr 48% - w Łodzi na fizjoterapie - razem 210pkt.
                  jak myslicie, dostane sie? w zeszlym roku byl prog 136...
    • Gość: jakig Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 15:57
      a 80 z rozszerzenia wystarczy na fizjoterapie do poznania?
      • Gość: aniusia8787 Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.08, 18:34
        Jestem pewna na 100%,że tak
    • Gość: student Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.md4.pl 05.07.08, 09:00
      Nie polecam pielęgniarstwa..sama to studiuje...
      • Gość: monik Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, die IP: 89.108.240.* 21.07.09, 18:28
        student-czemu nie polecasz pielegniarstwa? bo wlasnie na to ide..
    • Gość: Mela Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.08, 10:21
      A kto na dietetykę na WUM? W tamtym roku było ponoć 16 osób na miejsce?
      • Gość: maura Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.08, 17:00
        dietetyka lodz- 167
        • Gość: podejrz Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.bsk.vectranet.pl 07.07.08, 12:15
          a co myslicie o połoznictwie?? Jak studia? Co potem?
          • Gość: gosc Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 00:43
            a rok temu od ilu punktow przyjmowali na fizjoterapie na 1 liscie w lodzi? bo na ten czas jestem zalamana... brakuje mi 16 punktow. Boje sie co bedzie w pozaniu..
            • Gość: kpilia Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 01:51
              No wlasnie, myslicie ze prog na fizjoterapie w poznaniu moze byc wyzszy? W tamtym roku wystarczylo miec 80%, nie wiem ile ostatecznie, bo to chyba wynik z I listy rankingowej. Boje sie, bo mam wlasnie 80% z biologii;/
              • Gość: Ja Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.CNet2.Gawex.PL 20.07.08, 20:40
                Dostaniesz się na bank. W zeszłym roku trzeba było mieć 75%.
                • karolinaurynko Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di 01.04.09, 16:08
                  A ktoś może się orientuje jaki był próg na fizjoterapii na Warszawskim
                  Uniwersytecie Medycznym???
                  • Gość: mariola. Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 10:41
                    stacjonarne, dzienne, w Warszawie i to fizioterapia?!
                    tylko gdzie.
                    chyba są tylko 2 uczelnie.
                    AWF i UM.
                    ale ile pkt ?! pomocy...
                    • Gość: autorzyna Re: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, di IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.09, 12:28
                      zadzwon do dziekanatu
    • Gość: studentka med. I r Położnictwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 20:19
      Na Twoim miejscu wybrałabym położnictwo!
      • Gość: doCiekliwa Re: Położnictwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 18:33
        Gość portalu: studentka med. I r napisał(a):

> Na Twoim miejscu wybrałabym położnictwo!

czemu? lepsze od pielegniarstwa? pod jakim wzgledem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka