Dodaj do ulubionych

Przeniesienie sie na inny kierunek w SGGW

19.07.08, 23:26
Sytuacja jest/moglaby byc taka,ze chcialbym isc na Technologie Zywienia na
SGGW,poprzez normalna rekrutacje nie mam szans na ten kierunek,ale moge isc np
na Lesnictwo na ta sama uczelnie.
Jakie mam szanse przeniesienia sie potem z Lesnictwa na Technologie Zywienia?i
czy w ogole mam jakiekolwiek szanse?czy warto ryzykowac i rzucac np
Technologie Zywienia w Lublinie gdzie juz mam pewnosc ze sie dostalem??..
Obserwuj wątek
        • Gość: Taka jedna Re: Przeniesienie sie na inny kierunek w SGGW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 17:31
          WOW, chyba mijasz się z powołaniem, idź na psychologię, skoro taka genialna jesteś, że na podstawie jednego posta w necie, potrafisz określić, czym się na co dzień zajmuję. :D

Skąd wywiodłaś wniosek, że "gram najmądrzejszą"? Nie uważam, żeby taka wiedza, jak ta, o której piszę była dla wybranych. ;]

I, owszem, staram się pomóc. Bo na żywo waląc taką głupotę mogłabyś się zwyczajnie zbłaźnić.
            • Gość: E M-M Re: Przeniesienie sie na inny kierunek w SGGW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 18:21
              Na temat przeniesienia z kierunku na kierunek w ramach SGGW jest
              napisane w regulaminie studiów SGGW. Jest to możliwe po zaliczeniu 1-
              go semestru lub 1-go roku (dokladnie nie pamiętam). Zgodę musi
              wyrazić dziekan, a różnice programowe należy nadrobić (tzn. te
              przedmioty których nie miałaś na leśnictwie a są na tech. żyw.
              nusisz zaliczyć i jeśli się kończą egzaminem to go zdać.) Mam
              nadzieję że pomogłam. Regulamin znajdziesz na stronach SGGW, chyba w
              dziale spraw studenckich w ważnych dokumentach.
                • Gość: E M-M Re: Przeniesienie sie na inny kierunek w SGGW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 19:43
                  Regulamin mówi
                  § 12

Student może ubiegać się o przeniesienie na inny kierunek studiów w
                  SGGW za zgodą dziekanów wydziałów, na których kierunki są
                  realizowane po zaliczeniu co najmniej pierwszego semestru studiów.
                  Student może ubiegać się o przeniesienie na inną formę studiów
                  realizowaną dla danego kierunku po zaliczeniu co najmniej pierwszego
                  semestru. Decyzję w sprawie przeniesienia podejmuje dziekan.
                  W przypadku przeniesienia dziekan określa warunki, termin i sposób
                  wyrównania przez studenta zaległości, wynikających z różnicy planów
                  studiów i programów nauczania.
                  Przepisywanie ocen z przedmiotów o analogicznym nazewnictwie lub
                  zbliżonych treściach programowych oraz liczbie realizowanych godzin
                  zajęć pozostawia się w gestii dziekana. W przypadku przedmiotów o
                  rozbieżnych nazewnictwie i treściach programowych oraz niezgodności
                  w zakresie wymiaru godzinowego zajęć dziekan jest zobowiązany do
                  uzgodnienia ewentualnego przepisania oceny z osobą odpowiedzialną za
                  przedmiot.
                  Studia od pierwszego semestru można rozpocząć wyłącznie w trybie
                  rekrutacji.
                  Student rozpoczynający studia w trybie rekrutacji na kolejnym
                  kierunku studiów zobowiązany jest do uczestniczenia w zajęciach i
                  ich zaliczania zgodnie z programem studiów.
        • Gość: ekada Re: Przeniesienie sie na inny kierunek w SGGW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.08, 21:05
          Sprawiasz wrażenie osoby, która chce studiować gdziekolwiek aby
          studiować nie umiejąc nawet poprawnie wymienić nazw kierunków. Nie
          dziwie się takiej jednej, że wytknęła Ci błąd w nazewnictwie
          wydziału - uwierz to bardzo poważny błąd, to na pewno nie jest
          czepianie się słów, to jest pomoc, o którą prosiłaś, bo tak
          nieświadomie trwałabyś dalej w błędzie. Jeżeli chcesz studiować to
          powinnaś wiedzieć co to jest technologia, co to jest żywienie, co to
          jest żywność. Żywność to to co jesz a żywienie jak jesz (w jakich
          proporcjach, terminach ect.) Technologia Żywności to proces
          otrzymywania finalnych, gotowych do spożycia produktów. Moja rada:
          zostań na Technologii Żywności tam, gzie się dostałaś, to bardzo
          dobry i ciekawy kierunek.
          • Gość: Jackson Re: Przeniesienie sie na inny kierunek w SGGW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 21:26
            Dobrze..moze masz racje,ale nie warto o tym mowic,kierunek nazywac sie
            Technologia Zywnosci i Zywienie Czlowieka,roznie mozna ja skracac wg mnie..niewazne
            Pewnie ze tak:to dobry i ciekawy kierunek,ale w gre wchodza jeszcze inne
            rzeczy,np miasto,kierunek.albo prestiz uczelni w jakiej sie studiuje.Wiem ze
            najwazniejsze to robic to co sie najbardziej lubi i niewazne gdzie,ale to jest
            tak teoretycznie.Nie bede tego rozwijac bo to by wymagalo zrobienia oddzielnego
            tematu,w kazdym razie wybiore jaknajlepiej..;p

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka