Dodaj do ulubionych

Pomoc w wybraniu uczelni medycznej.

20.07.09, 12:15
Właśnie dostałem się na dwie uczelnie medyczne: do Gdańska i do
Białegostoku. Słyszałem różne opinie na ich temat. Zarówno te
dobre...że w Białym jest wspaniała atmosfera, wszystkie kliniki w
wąskim obszarze. Uczelnia rozwijająca się z licznymi i szerokimi
perspektywami, ale inni mówili mi, że to przecież Białystok. Żadna
metropolia. Natomiast Gdańsk idealne miejsce dla studenta, ale za to
napięta atmosfera, stare preparaty, i kliniki rozrzucone po całym
mieście. PROSZĘ O OPINIE I PORADY. SERDECZNE DZIĘKI.
Obserwuj wątek
      • Gość: mart Re: Pomoc w wybraniu uczelni medycznej. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.09, 20:45
        Polecam Biały. W Gdańsku niestety atmosfera jest kiepska, wiele oosb odpadło bo
        nei wytrzymywali psychicznie;/ szkoda.... Poza tym bieda aż piszczy,gdańsk jest
        przereklamowany, na klinikach bród i smród, pielegniarki pala fajki na taka
        skale ze po oddziae dym idzie. Naprawde nieciekawie;/ ja żałuje bo jestem juz po
        2 roku i dopiero teraz widzę że mogłam wybrac inna uczenie,lepszą,lepiej
        wyposażoną. Tutaj wszystko każa oszczędnie bo np. "nie bedzie dla nastepnej
        grupy", Tak wiec zajecia które powinny być wykonywane w dwójkach sa prowadzone
        dla 5 albo dla calej grupy (zdarzało się) Wybór nalezy do Ciebie.

od siebie powiem ci jeszcze ze Gdańsk szczyci sie ze został uniwerkiem i przez
        to zaczeli wariować doslownie,starsznie podnosza poprzeczke w zdawalności.Juz
        nie 60% zalicza ale np histologie trzeba bedzie zdac od 80%,bedziecie mieli
        baaaardzo ciezko;/ a tak naprawde sami nic nowego nie wkładaja w naszą edukacje.

pozdro.
    • Gość: mart Re: Pomoc w wybraniu uczelni medycznej. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.09, 14:42
      surowa ocena? przedstawiam realia. Dla mnie to moja codziennośc która już mnie
      nie zaskakuje,ale wiem ze moglam kiedys lepiej wybrac ehh...

Napisałeś że kliniki są porozrzucane po całym mieście? to nieprawda,są w jendym
      miejscu a po całym trójmiescie jeździ się np. na 2 roku za jednym
      przedmiotem.Później jest podobnie ale to też jest z pojedynczymi przedmiotami.

ps. ja bym wybrała to miasto które jest najbliżej domu:)

pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka