Dodaj do ulubionych

jakiego języka się uczyć??

02.11.05, 10:35
Witam. Jestem uczniem 3 kl LO. Interesują mnie komputery, ale jeszcze nigdy nie zabierałem się za programowanie. Od jakiego języka najlepiej mam zacząć. Może jakieś tytuły książek czy kursy w internecie?? Dziękuje i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • student22 Re: jakiego języka się uczyć?? 06.11.05, 22:06
      czesc, ten temat byl juz ze 100 razy poruszany na tym forum i 1000 razy na
      innych - moze zacznij od archiwum.

a poza tym zastanow sie co z tym programowaniem chcesz robic - studiowac informe
      i zostac programista, czy moze jakies proste aplikacje na swoje potrzeby - jedni
      potrzebuja C, inni Javy a inni Visual Basica -> nie ma lepszych i gorszych.
    • jach-mann Re: jakiego języka się uczyć?? 14.11.05, 17:23
      Jak chcesz się nauczyć programowania, a nie kumasz o co chodzi to zabierz się za
      Pascala to jest program który jest znakomity do nauki.Co prawda programiści już
      go nie używają w pracy, ale od tego się większość uczy i jest dobry do
      przyswojenia. Do urzytku domowego będzie ok, a potem możesz zabrać się za inne
      np. za język C

A tu podaję link, gdzie o tym prowadzone były wyczerpujące dyskusje napewno Cię
      zainteresuje forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15700&w=26416856&v=2&s=0

Ja to rozumiem, że jak się czegoś potrzebuje i się wchodzi raz na ruski rok na
      forum to się nie widzi tego co było jak to oni mówią setki razy.A ostatni raz
      miesiąc temu i weź szukaj tysiące postów. Nie wszyscy siedzą w tym non stop
      wpatrzeni w posty hee
      Pozdro

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka