Dodaj do ulubionych

Helmut Lang EDP - kto wachal??

30.04.04, 08:18
i jak wrazenia?? zaintrygowal mnie opis a poniuchac marne szanse...
Obserwuj wątek
    • forevermore79 Re: Helmut Lang EDP - kto wachal?? 30.04.04, 11:24
      Nie wachalem akurat tego damskiego Langa, ale meski Cuiron Pour Homme, to
      prawdziwa perelka- mocne, skorzane i drzewne nuty.
      Okazji do powachania Langa bedzie, poki co, jeszcze mniej- firma zerwala umowe
      z koncernem P&G i zapachy beda na razie sprzedawane jedynie w firmowych
      butkiach z ubraniami. Powod szlachetny- kreator chcial tworzyc ponadczasowe
      zapachy, ktore spodobaja sie i jemu i klientom, a nie kolejne marketingowe hity
      na kilka sezonow. Mowi sie, ze licencje przejmie Puig, ktory ma w ofercie i
      Prade- marke nalezaca do tego samego konsorcjum, co Lang.
    • elve Re: Helmut Lang EDP - kto wachal?? 30.04.04, 16:40
      a ja wyniuchałam dziś w perfumerii Olimpia (chyba pierwsza w 3mieście) jakiś
      zapach, którego nie ma nigdzie indziej, od początku mi się podobał, i byłam
      pewna, że zapamietałam, czyje to - a tu figa, wyleciało. pamiętam tylko że
      nazywa się mało rozróżniająco - chyba pour elle, buteleczka kanciasta ze
      zwężeniem 9tez kanciastym) u góry. ktoś kojarzy? taki mało znany projektant, na
      pewno był to ON.
      jej, ale mi się chce spać!
      • sorbet Re: Helmut Lang EDP - kto wachal?? 30.04.04, 18:03
        Kiedyś były dostępne na pedecie EDP i After shave. B. ciekawe, że mają te same
        składniki, tylko natężenie różne, i przez to EdP jest bardziej pudrowe, a EdC
        świeże. "Tematem" jest białe piżmo.

Właśnie zerwali z P&G i bardzo dobrze, hehe. Powodem była niezgoda w tworzeniu
        perfum, ale i chyba P&G chce kupić D&G, bardziej medialną i pewnie dochodową
        markę. HL nie chce ponad to określić targetu, chce skoncentrować na samym
        zapachu. Natomiast P&G najpierw musi zdefiniować target. Widać różnicę
        między "prawie-niche" a "selektywnymi", nieprawdaż:-)

Puig może być fajnym partnerem. Mają umowy z Pradą, CdG, Hussein Chalayan, same
        trudne nazwiska :-)

Aha, zdjęcie: helmutlang.com/shop/index.php#1

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka