Dodaj do ulubionych

perfumerie internetowe - jakie polecacie?

30.08.04, 12:02
wiem ze moze juz taki wątek był więc wybaczcie jeśli sie powtarzam :)

jakie perfumerie internetowe (najlepiej polskie) możecie polecić?

podoba mi się oferta dionet.pl ale nie jestem pewna oryginalności produktów
(np. Lumiere Rochas i Climat Lancome mają na zdjęciach inne buteleczki niż wg
producenta)

korzystałam z pedet.pl - bez zarzutu, ale cenowo się pogorsyzło (chociaż
nadal bywaja ciekawe okazje)

pozdrowionka :)
Obserwuj wątek
    • ladyblue Re: perfumerie internetowe - jakie polecacie? 30.08.04, 12:42
      ziereal napisała:
      > przeciez zdjecia perfum maja tam katalogowe, i pewnie dlatego sa inne, ze
      > maja jeszcze te ze starym designem (podobnie jak w przypadku kenzo leau par).

katalogowe czyli jakie??? Lumiere ma np. ten wzór buteleczki od co najmniej 4
      lat (a chyba aż tyle ta perfumeria nie ma?) więc skąd takie stare zdjecie?
      trochę mnie to dziwi.

jakość zdjęć niestety nienajlepsza no i brak opisów (a to akurat lubię czytać).

> Ktos tu juz pisal, pare watkow nizej, ze to pedetowi zdarzaja sie butelki z
      > odrzutu chyba..

a to może ktoś miał pecha - moje były ok, żadnych zastrzeżeń.

> Wpisz w wyszukiwarke na forum-dionet..i poczytaj watki.

czytałam :) ale liczyłam na nowsze opinie :)

dziękuję :)

no i coraz bliższa jestem jesienno-zimowych zakupów... ;)
    • ziereal Re: małe p.s. 30.08.04, 12:52
      niby tak, ale i tak oferta dionetu jest bogata, bo mozna dostac stare zapachy:)
      wycofane juz z oferty:).
      Osoby, ktore kupowaly na dionecie, tez sa zadowolone:)i nie podwazaja
      oryginalnosci
      ps-wszystkiego to nawet w sephorze nie mozna dostac:(
      ps2-co do zdjec to niech wytlumaczy to ktos kto sie lepiej zna, albo tworcy
      Dionetu:)
    • ziereal Re: małe p.s. 30.08.04, 12:59
      ladyblue napisała:

> perfumerii internetowych coraz więcej i więcej, a pedet i dionet nie oferują
      > wszystkiego więc moze by sie przydał jakiś "solidniejszy" wątek zamiast wielu
      > porozrzucanych?
      >

chyba jednak mialam racje z tymi buteleczkami, ta na stronie dionetu jest
      (chyba) po prostu starsza, a ta biala podluzna-nowsza. wpisz w google rochas
      lumiere (w grafike), i zobaczysz ze wyskocza Ci obydwie buteleczki :)
      pzd
    • taje Re: perfumerie internetowe - jakie polecacie? 30.08.04, 16:31
      Krajowych nie znam niestety (ale z checią przyjrzę sie przez was polecanym) a z
      zagranicznych sprawdzonych polecam:

- www.first-in-fragrance.com - raj dla miłośników perfum niszowych, mają niemal
      wszystko (CdG, MPG, L'Artisan, Caron, POTL etc), no i z każdym zamówieniem
      dostaje się nawet po kilkanaście próbek. Teoretycznie przysługują trzy próbki
      ale George zawsze dorzuca więcej, i to dobranych pod względem kompatybilności z
      gustami perfumowymi zamawiającego! Ja ostatnio zamawiałam Sous le Buis GD, no i
      dostałam próbki Jardin Ottomans i Seve Exquise z jej linii, Lily of the Valley
      Penhaligon, Philosykos Diptyque i mnóstwo innych zielonych. Oczywiście można
      wskazać jakie się chce dokładnie. Jedyny minus to koszty dostawy - w wersji
      nieubezpieczonej 8 Euro. Najlepiej kontaktować sie przez emaila (ja tak
      zamawiam)

- www.escentual.co.uk - bardziej tradycyjna perfumeria ale mają nie tylko
      zapachy selektywne ale i niszowe (Annick Goutal, Serge Lutens w wersji
      eksportowej), dostałam nawet staroć dla kolegi - Grey Flannel, chyba juz
      nigdzie nie do dostania, koszty dostawy to ok. 4 funtów

- www.strawberrynet.com - przede wszystkim bezpłatna dostawa na całym świecie,
      wybór przyzwoity - nie tylko perfumy, lecz również kosmetyki i pielęgnacja,
      paczki dochodzą dosć szybko, ok 5-7 dni; nigdy nie miałam problemów z cłem,
      może dlatego, że strawberry zaznacza na paczce, że jest to prezent (gift), nie
      załącza faktury, a produkty sa zapakowane w ozdobny papier jak na prezent
    • dixi Re: perfumerie internetowe - jakie polecacie? 01.09.04, 08:25
      podoba mi sie lumiere.pl - maja bardzo ciekawe, rozbudowane opisy perfum (i nie
      tylko), poza tym dzial - porady, gdzie mozna poczytac np o rytuale uwodzenia
      zapachem :)) zakupow tam nie robilam i nie wiem jak od tej strony - jezeli o
      ceny chodzi, to nie powalaja; ale poczytac mozna... :)
      • malakroofka Re: perfumerie internetowe - jakie polecacie? 29.01.05, 20:22
        co do oryginalnosci perfum, a raczej wody, Climate firmy lancome, moge
        zaswiadczyc ze jest ona oryginalna... mam na mysli zdjecie bo co do zawartosci
        to niestety nie wiem. Mam ten zapach wlasnie w takiej butelce, kupiony w anglii.
        dziwi mnie jednak to ze jest on dostepny w dionet.pl. dlaczego? Dlatego, ze
        Climate jest dostepny w Londynie wylacznie w Harrodsie i w Selfridges!! tylko
        tam, ewentulanie w sklepie firmowym lancoma.

co do zdjecia na stronie lancome... faktycznie jest inne, a to z tego powodu,
        ze firma ta, co jakis czas wraca do pewnych zapachow, ktore byly wypuszczone na
        rynek 20 albo i wiecej lat temu. modyfikowane tez jset opakowanie no i butelka.

:)
    • basiaplewik scentiments i perfumebay 21.03.05, 09:20
      ja wczoraj złożyłam zamówienie na www.perfumebay.com , zapłaciłam kartą, paczkę
      odbierze moja siostra w usa i prześle mi do Polski, jak dojdzie do mnie( jakiś
      miesiąc)to napiszę. Zastanawiałam się nad scentiments, ale nie podoba mi się
      ten sklep, maja straszne braki- nie było akurat wody która chciałam zamówić,
      poza tym na www.perfumebay jest dużo promocji- np. mnóstwo zapachów w cenie
      ponizej 20 dolarów (rochas, bvlgari, arden), dużo zestawów i kosmetyków
      uzupełniajacych(kremy,żele, dezodoranty) na scentiments tego nie mają - jakieś
      pojedyncze sztuki tylko...
      Tak więc dam znać jak dojdzie ;)
      • sliwkaa Re: www.beautifulperfumes.com ?? 21.06.05, 09:22

no tak - zerknęłam na classyperfumes.com i według mnie jest to ta sama firma co
        www.beautifulperfumes.com (takie same warunki sprzedaży, ceny itd).. a więc
        może ktoś.. gdzieś ..kiedyś :-) .. coś u nich zamawiał :-)

pzdr

• hispana Hqhair 05.09.05, 13:58
        z UK, blyskawicznie przesylaja towar - zamawiam w piatek, w poniedzialek mam
        przesylke
        do perfum dolaczaja mnostwo probek kosmetykow pielegnacyjnych i akcesoriow
        (dostalam super trendy bransolete drewniana)
        maja mnostwo wspaniale pachnacych kosmetykow SPA i uwazam ze maja calkiem
        niezle zaopatrzenie w perfumy
        www.hqhair.com/default.asp
    • konasana Re: dionet 26.10.05, 09:01
      Ja tez zamowilam juz miesiac temu AA Rosa Magnifica, tez termin 21 dni, tez
      zadnych wiadmosci. Napisalam maila z pytaniem, zero odpowiedzi.
      To moje pierwsze takie negatywne doswiadczenie z dionetem, zamawialam 3 razy,
      na 100% oryginaly, szybko przyslane.
      Dobrze, ze mi przypomnieliscie, zaraz pisze kolejnego maila (mogliby chociaz
      odpowiedz, chloera jasna)
      • nick_wazny Zapytanie 26.10.05, 17:31
        Witam wszystkich i proszę o odpowiedź, bo jak widzę są tu znawcy perfum :)
        Dlaczego te perfumy są takie "tanie" :

Producent Hugo Boss
        Linia In Motion
        Kategoria Zapachy dla Panów
        Pojemność 90 ml
        Opis Woda toaletowa
        Czas realizacji 7 dni
        Cena 197,00 PLN

bo niedawno miałem okazję być na strefie bezcłowej i prawie je kupiłem ale w
        ostatnim momencie zdecydowałem się na coś innego. Teraz chętnie kupiłbym je w
        perfumerii Dionet, ale pamiętam, że tyle kosztowały na strefie. W Sephorze
        kosztują chyba ponad 300 zł... Skąd taka niska cena ? Czy wszystko z nimi w
        porządku ?
      • kacperek1977 Re: amour.pl 20.11.05, 17:25
        tranzystor4 napisał:

> Czy ktoś kupował w amour.pl? Mają Cologne Thierry Muglera w podejrzanie
        > przystępnej cenie (170 zł za 125ml).

Przyznam, że ja też miałem wątpliwości do oferty tego sklepu przez niskie ceny.
        Kupiłem Gucci Envy Me dla dziewcyny. Superszybka dostawa. Jestem bardzo
        zadowolony. I zapłaciłem taniej niż w Sephora o jakieś 100 - 130 zł. Bałem się,
        że podróba. A tu 100% oryginał w dobrej cenie. Polecam
      • aviance Re: Dolce.pl 07.06.06, 10:35
        Bardzo OK.Niskie ceny i bardzo szybka wysyłka poprzedzona telefonem że
        wysyłają.Niestety mogliby mieć nieco większą ofertę. Polecam!
      • venus22 Re: L'artisan on-line boutique 15.12.05, 06:57
        www.fragrancenet.com

zamawialam stad i w sumie chyba bede zadowolona (paczka do odebrania na
        poczcie bo nie bylo mnie w domu)
        Wyglada na to ze wysylaja do Polski, oplata za dostawe do Polski za 1 rzecz
        $10.95 plus pewnie za wysylke z USA.

Z tym ze pisze ze za zamowienie powyzej $60 dostawa z USA jest za darmo.
        Plus oplata w Polsce za dostawe polska plus pewnie clo.
        Mozna zaplacic karta kredytowa lub czekiem lub przekazem pienieznym.

Mnie kosztowalo dodatkowo ok. CA 10$ oplat kanadyjskich.

Make Checks payable to: FragranceNet.com

Our Mailing Address:
        FragranceNet.com
        104 Parkway Drive South
        Hauppauge, NY 11788 USA

jesli znasz angielski to zadzwon po dokladnie informacje:

631-582-5204 -Outside the U.S.

otwarci sa Pon- Pia - Monday-Friday: 9:00am -5:00pm 9-17tej

Venus
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?