Dodaj do ulubionych

Oficjalny wątek "Co wybrać?"

28.01.05, 21:47
Wątek poświęcony ewentualnym zakupom:-) Proszę o dołączanie pytań typu:

"<Zapach>, czy jednak <zapach>"
"<Zapach> - za, a nawet przeciw" :-)
"Co sądzicie o... ?"
...

Proszę również o "treściwe":-) informacje w polu tematu postu. Stanowią dobry
wskazówek dla czytających.

Mam nadzieję, że wątek cieszy się popularnością i ułatwia nam poszukiwanie
konkretnych informacji:-)

Pozdr.
S.
Obserwuj wątek
    • basiaplewik szukam zapachu na lato, proszę o pomoc w wyborze 30.01.05, 13:53
      W najbliższym czasie (2tyg) muszę zrobić listę zapachów dla siebie do kupienia.
      Muszę też zdecydować sie też na jakieś letnie perfumy. I kompletnie nic z tego
      co wąchałam mi się nie podoba.
      Moje ulubione ciepłe zapachy to : dune, poeme, dolce vita, amarige, tendre
      poison.
      Nie chcę by to były zapachy hmm oklepane, czyli jadore,light blue i coco
      madamoiselle odpada:)

Może mi coś zasugerujecie, czekam na Wasze propozycje, pozdrawiam.
      • dori7 Re: szukam zapachu na lato, proszę o pomoc w wybo 30.01.05, 14:05
        Escada Que viva, nie bedziesz rozczarowana, no i spotkanie klona zapachowego na
        ulicy jest praktycznie niemozliwe :))

A z bardziej dostepnych np. Grain de Folie, moje najnowsze odkrycie, pisalismy
        o tym zapachu w watku o wyprzedazach w sieci Perfumerii Francuskich - piekny,
        delikatny zapach, miks mandarynek, limonek, lagodnie slodkich kwiatow i
        rozgneicionych galazek akacji. U mnie wzbudzil pelen zachwyt. Co zadziwiajace -
        bardzo trwaly :))

P.S. Coco Mdlaca jako zapach na lato?? Brrr!!!
    • basiaplewik Re: Oficjalny wątek "Co wybrać?" 30.01.05, 14:17
      dziękuję Ci za szybką reakcję:))
      a mozesz mi napisać w jakiej sieci perfumeryjnej przetestuję Escadę?
      i może jeszcze jedno pytanie: czy możesz mi opisać oxygen lanvina i dune sun,
      jeśli oczywiście wąchałaś. Biorę te dwa zapachy pod uwagę do przetestwania, ale
      chciałabym poznać opinie innych na ich temat, dzięki.
      • dori7 Do Basiplewik: 30.01.05, 14:22
        Tu znajdziesz mnostwo recenzji
        www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=2df00f46715cf2e6e137d8645f0f043e&cmd=browse&category_id=35

Escady Que viva nigdzie nie przetestujesz, bo dawno wycofana, mozna tylko w
        ciemno przez internet :((

Oxygen zdecydowanie nie lubie, dla mnie to podobny typ, jak Light Blue. Uwlacza
        tradycji firmy, ktora wypuscila takie cudo, jak Arpege :(( A Dune Sun niezbyt
        kojarze, jakos nigdy nie wachalam, ale ponoc jest bardzo trwala. Obydwa sa dosc
        dobrze dostepne w perfumeriach, bez problemu znajdziesz do powachania.
      • elve Re: Oficjalny wątek "Co wybrać?" 30.01.05, 15:15
        > a mozesz mi napisać w jakiej sieci perfumeryjnej przetestuję Escadę?

prześlij mi pustą fioleczkę a ja prześlę Ci w niej Escadę do przetestowania.
        przeslalabym i bez tego, ale na fiolki jest teraz straszna posucha :)
        kontakt na priva :)

> i może jeszcze jedno pytanie: czy możesz mi opisać oxygen lanvina

nie ryzykowałabym go latem. jest jak powiew świezego powietrza, ale bardzo mocny
        powiew. kreci w nosie. jak dla mnie kompletnie niepodobny do light blue,
        najepiej przetestuj w perfumerii. u mnie swietnie sprawdzal sie w pracy, przy
        komputerze.

> i dune sun,

osobiscie nie lubie zapachow letnich, ktore sa tak slodkie i duszne jak dune
        sun. nieco podobny do azzury azzaro, ale mniej owocowy, bardziej pachnie cialem.

moje typy na lato: eau de dolce vita, eau torride, faktycznie que viva, eau de
        merveilles, le monde est beau oraz l'eau par kenzo. oczywiscie typy sa
        przystosowane do mojego gustu :)
    • basiaplewik Re: Oficjalny wątek "Co wybrać?" 31.01.05, 09:34
      dziękuję wam wszystkim za propozycje- Elve, jeśli escada jest trudno dostępna,
      to nie będę Cię prosić o próbkę, nie chcę nadwyrężać uprzejmosci osoby która
      bedzie mi robić zakupy za granicą i nie chcę by latała za trudno dotępną wodą.
      Zdecyduję się chyba na którąś z innych wymienionych.
      Po waszych propozycjach przetestuję na pewno: eau de dolce vita, jednak dune
      sun, i oba zapachy kenzo, całuski, o wyborze dam znać.
    • omma1 Podobne do Emporio White 31.01.05, 10:56
      Witam wszystkich i proszę o podpowiedź. Bardzo lubię zapach Emporio White,
      niestety na mojej skórze zapach ten ulatnia się błyskawicznie. Chciałabym
      znaleźć coś podobnego, ale trwalszego. Myślałam o Oxygene, Angel Schlesser
      Femme, Cabotine różowe lub niebieskie. Zapachu trzech ostatnich nie znam, w
      moim mieście niedostępne, wybrałam je na podstawie opisów w internecie.
      Natomiast Oxygene podoba mi się w nucie serca i bazy, natomiast nuta głowy dla
      mnie jest troszkę zbyt przyprawowa.

Bardzo długo uzywałam wody toaletowej Cabotine (klasyczna), to był zdecydowanie
      mój zapach, niestety nieco mi się znudził. Lubię zapachy soczyste,nie lubię
      natomiast zapachów, które są zdecydowanie słodkie, lub zdecydowanie kwiatowe.
      Podobał mi się także zapach Image Cerruti.

Napiszcie proszę jak się ma Angel Schlesser Femme, Cabotine różowe i
      niebieskie do Emporio White. Proszę też o jakieś nowe sugestie.

Pozdrawiam
      • salma88 Re: Podobne do Emporio White 31.01.05, 11:38
        Niedawno wachalam Angel Schlesser Femme, ale tylko na papierku, wiec nie wiem
        jak sie rozwija, czy jest trwaly. Ale sadze, ze jest to zapach wysokiej
        jakosci. Jest dosyc swiezy, lekko cytrusowy, wg mnie przyjemny i lekki. Pewnie
        kiedys go jeszcze przetestuje:)
    • basiaplewik i wybrałam :) 01.02.05, 14:06
      dolce vita i poeme, z tym nie miałam problemów:))
      a z letnich z którymi miałam najwiekszy kłopot dostanę: eau de dolce vita
      (piękne)i oxygen. leau par kenzo niestety nie dla mnie, jak wiekszość wodnych
      zapachów zostawia na mojej skórze nieprzyjemną kwaśną nutkę.
      • balbina_alexandra Re: i wybrałam :) 01.02.05, 14:13
        Spóźniłam się, chciałam się dopisać pod wspomnianą już Eau de Dolce Vita -
        sliczny, uroczy zapach, lekki ale trwały - mam do niego olbrzymią słabość, i
        pomyślec że kupowałam go kiedyś tylko przez miłość do klasycznej Dolce Vity :)
        Pozdrawiam!
    • sorbet GUCCI POUR HOMME. Autor: danny231 04.02.05, 13:57
      GUCCI POUR HOMME - SA JAKIES MOCNIEJSZE ???????
      Autor: danny231
      Data: 04.02.2005 08:44

Szukam perfum podobnych ale moze o bardziej pieprznym i intensywniejszym
      bardziej twardym meskim intrygujacym mocniejszym itp.:o zapachu ???

boss dior ysl odpada juz testowalem :(

pomożcie pozdrawiam :)

Przeniesiony
        • danny231 Re: GUCCI POUR HOMME. Autor: danny231 12.02.05, 10:47
          dzieki za porade :) Cacharel Pour Homme jest ok ale wole jednak
          Gucii a Avignon jeszcze nie probowalem poszukam przy najblizszej okazjii w
          Sephora :) a mozna zapytac skad u pana taka gruntowna znajomosc zagadnien
          perfum :) moze pan prowadzi perfumerie a moze mozna kupic u pana cos
          taniej ;)??? Pozdrawiam :)

ps a z innych mocnych kadzidlem oprocz Avingnon pana zdaniem jakie sa???:)?
    • sorbet co jeszcze? Autor: adam_am 04.02.05, 14:06
      co jeszcze?
      Autor: adam_am
      Data: 04.02.2005 10:45

szukam zapachów podobnych do gaultier'a le male, boss in motion, armani black
      code... bo takie odpowiadają mi najbardziej i takich używam, a nie jestem
      najmocniejszy w tajnikach wyszukiwania nowych kolekcji.
      strasznie ciężko przerzucić mi się na inny zapach, a chciałbym odkryć coś
      nowego, proszę o pomoc w wyborze.

Przeniesiony

• sorbet Słynny szary Hugo Boss. Autor: michkk 06.02.05, 00:27
      Słynny szary Hugo Boss
      Autor: michkk
      Data: 06.02.2005 00:02

Witam. Mam zamiar kupić zachwalanego przez kolegów szarego HugoBossa. Co o
      nim sądzicie? Jak Wam się ten zapach podoba? Mam 21 lat. Z góry dzięki za
      odpowiedzi.

Przeniesiony
          • kkml_mav Re: Słynny szary Hugo Boss. Autor: michkk 06.02.05, 11:46
            Niestety szary boss jest w klasie "zbyt popularnych" razem z takimi zapachami
            jak kenzo adg issey dolcek czy chrome.Choc sam zapach jest przesliczny (dla
            mnie w klasie Ckescape,Dolcek,Baldesarini), bardzo bogaty i dlugotrwały. To
            jeden z tych perfum ktore nie zerkaja z polki pretensjonalnie gdy po miesiacu
            uzywania znika 1/3. Sa bardzo trwale i starczaja na dlugii czas. Nie wolno z
            nimi przesadzac, tak 3 psiki na raz starczy. Ciagna za soba taka ciekawa lekko
            zadziorna nutke (wyczuwam jabłka). Zapach nie nadaje sie do tshirta i dzinsow.
            Raczej do bardziej eleganckiego ubrania. Do dzinsow polecam in motion editiom
    • sorbet dzień dobry, jestem tu nowa... Autor: nina_31 06.02.05, 00:31
      dzień dobry, jestem tu nowa...
      Autor: nina_31
      Data: 05.02.2005 23:13

... i zachwycona rozległą wiedzą forumowiczów proszę o poradę w zakresie
      perfum oczywiście:
      1. po pierwsze: perfumy na dzień - nie kwiatowe (chyba że coś delikatnego,
      typu frezja, ale z domieszką nut niekwiatowych), nie słodkie, nie pudrowe,
      stale używam Boss Woman, ale już mi się znudziły. Miałam czas fascynacji Aqua
      di Gio, Eau d'issey... ale chcę coś nowego. Niestety, wszystkie zapachy jakie
      testuję, są za słodkie, w końcu kupię męskie perfumy jak tak dalej pójdzie :(
      2. "dorosłe", wieczorowe, romantyczne perfumy - kusi mnie Black Cashmir, ale
      jestem tchórz i nie mogę się zdecydować...

Bardzo proszę,c zy może cie coś doradzić? Z góry dziękuję!

Przeniesiony
      • sorbet Witamy witamy:-) 06.02.05, 00:51
        Przeniosłem Twój post:-) Mam nadzieję że ten wątek staje się dobrym źródłem
        info. dla wszystkich poszukujących perfum.

Nie znam się na zapachach "morskich". Jeśli chcesz spróbować niewodne, to
        Costume National Scent Sheer jest intrygujący:-) CdG Sherbet Mint jest b.
        świeże i lekko mleczne, miętowe. Herba Fresca także chyba nie jest zbyt słodkie?

Na wieczór Feminite du Bois Shiseido, Shalimar (to zapach na wszystko:-) Tak
        mocno kadzidlane jak BC jest CdG Kyoto (+ kawa i paczula) ale to raczej zapach
        na dzień.

Pozdr. :-)
        • nina_31 Re: Witamy witamy:-) 07.02.05, 14:09
          Dzięki Sorbecie za odpowiedź, proszę jeszcze o kilka wyjaśnień. Z gory
          dziękuję!

> Costume National Scent Sheer jest intrygujący:-)
          Co to (jaka firma? i czy sprzedają to np. w sephorze?)

CdG Sherbet Mint jest b. > świeże i lekko mleczne, miętowe.
          Co to jest CdG???

Herba Fresca
          Guerlain, prawda?

Feminite du Bois Shiseido, Shalimar (to zapach na wszystko:-)
          Shalimar to też Guerlain?

CdG Kyoto (+ kawa i paczula) ale to raczej zapach > na dzień.
          Znowu CdG... Myślę i myślę i nie mogę wymyślić, co to jest

Serdecznie pozdrawiam
          • sorbet Skróty:-) 07.02.05, 15:16
            CdG to Comme des Garcons :-) (zob. także w naszym FAQ-u)
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15707&w=12052885&a=15673451

Costume National (firma modowa). Ich perfumy są w Sephorze, np. w Arkadii.

Guerlainowskie są Herba Fresca i Shalimar:-)

Pozdr.
            S.
    • addinka zwariowałam- organza czy poeme ? 08.02.05, 18:08
      nie porzepadałam za tymi zapachami i nagle doznałam olśnienia

miniaturę organzy zużyłam z powodzeniem, podobnie poeme, teraz pozostaje dylemat
      - który wybrać? który jest bardziej uniwersalny i czy oba nadają się li i
      jedynie na zimę i chłody oraz wieczorową porą? bo ja ostatnio nie wyjściowa
      jestem i chciałabym cos uniwersalnego...........

• sorbet Męski Lanvin- co sądzicie? Autor: ukaszek7 12.02.05, 23:57
      męski Lanvin- co sądzicie?
      Autor: ukaszek7
      Data: 12.02.2005 23:04

Witam, co sądzicie o meskim Lanvin L'homme ?. Chcę kupić mężowi ( 30 lat) na
      prezent. Bardzo mi się podoba ale... no własnie nie jestem do końca przekonan
      czy będzie mu się podobał.

Przeniesiony
      • luloo1 Re: Męski Lanvin- co sądzicie? Autor: ukaszek7 20.02.05, 13:00
        sorbet napisał:

> męski Lanvin- co sądzicie?
        > Autor: ukaszek7
        > Data: 12.02.2005 23:04
        >
        >
        > Witam, co sądzicie o meskim Lanvin L'homme ?. Chcę kupić mężowi ( 30 lat) na
        > prezent. Bardzo mi się podoba ale... no własnie nie jestem do końca przekonan
        > czy będzie mu się podobał.

xhyba każdy ma takie wątpliwości. Ja nigdy nie wiem, czy trafię w gust, jeśli
        to bliska osoba, przynoszę pasek do powąchania (ale nie mówię, że mam zamiar
        kupić, tylko pytam o opinię).To bardzo dobry sposób.
        A sam Lanvin jest dość neutralnym zapachem, ozonowo tlenowym.Jeśli mąż lubi
        świeże zapachy powinien mu się spodobać. Wśród uniwersalnych klasyków na
        prezent wymieniłabym:Eternity, Contradiction, Baldessarini H.Bossa.
    • icegirl Dalimania - co sądzicie? 19.02.05, 21:48
      Jakiś czas temu dostałam próbkę Dalimanii, którą dałam siostrze. Krótko mówiąc,
      poszła w zapomnienie. Dziś siostra robiąc porządki oddała ową próbkę. Powąchałam
      bez emocji - zapachy Dali jakoś nie robiły na mnie wrażenia - i lekki szok, bo
      mnie zaciekawił. Nie mam nikogo, kto by mi powiedział, czy ładnie pachnie. Mnie
      się podoba... Na razie się oswajam. Kupić, nie kupić (a 30 jest tania...)?
      • dori7 Re: Dalimania - co sądzicie? 24.02.05, 00:41
        Samego zapachu nie testowalam nigdy na skorze (tylko na papierkach dosc dawno
        temu plus mam pusta buteleczke w kolekcji), przyznaje bez bicia, wiec nie wiem,
        jak dokladnie sie zachowuje - o ile pamietam, jest slodki i cukierkowy, taka
        troche rozwodniona landrynka :)) ale jak na moj nos mily zapach, choc bez
        zachwytu, ale duzo zawsze zalezy od skory, jesli probka nie zdechla, to zrob
        pare testow i wtedy zdecyduj. Jest z tej serii pen - mozna chyba kupic w
        Sephorze bodajze za jakies 30zl z hakiem czy 40, akurat Salvador Dali robi
        peny, to nie sa podrobki, bedzie idealnie na przetestowanie, potem mozesz ew.
        zdecydowac sie na wieksza pojemnosc :))
    • sorbet co wybrac? potrzebuje pilnej rady. Autor: beata825 24.02.05, 00:12
      co wybrac? potrzebuje pilnej rady..
      Autor: beata825
      Data: 24.02.2005 00:03

dziewczyny mam taka prosbe...otóz chce jutro kupic perfum, podobaja mi sie
      słodkie, "swetrowe" zapachy, typu Angel innocent, nowa Escada Rockin'Rio i
      Lolitka L., doradzcie prosze który waszym zdaniem pachnie najładniej, bo
      według mnie Escada jest całkiem calkiem ale po przeczytaniu poprzednich
      watków..no cóz..raczej jej nie chwalicie..dzieki za odp., pozdrawiam

Przeniesiony
    • kasia.winna trouble, theorema czy brit 28.02.05, 15:08
      Testuję parami i brakuje mi trzeciej ręki. Liczę na wasze opinie. Raczej na
      wieczór ale nieszkodliwe dla otoczenia.

P.S. Z opisu podoba mi się jeszcze brit red, ale zupełnie nie ma gdzie tego
      powąchać.
        • benita5 Re: Theorema Leggero, Desnuda, czy Le Baiser Du D 01.03.05, 12:41
          Witaj Strega,
          Mamy podobne upodobania ;-)te Winter delice i inne Cashmiry..:)) jednak
          pamiętam ze Ty lubisz Org Ind, a na mnie jest tepo jednostajny. Droga selekcji
          negatywnej odrzucam theoreme-nie rozwija się jakos szczegolnie zaskakujaco, do
          tego nietrwala. Nietrwaly na mnie jest tez Cartier, mimo ze oddalam na niego
          glos jesienia, to jednak nie codziennie chce się wachac gorzkie amaretto z
          odcieniem drzewnym. Jest taki aseksualny. Zdecydowanie piekniejszy jest
          Feminite de bois, cieplejszy bardziej przy skorze,no i kobiecy.
          Bardzo pozytywnie tez odbieram Desnude- jest pieknie kwiatowo-mroczny. Ale nie
          zaden kwiatowy odwaznik, taki pozadliwie ciezki...na mnie pachnie pod koniec,
          troszke tak jak klasyczny Poison-ta rozana nuta z wanilia i sandalem, baaaardzo
          sexy. Ponadto trwaly, w odroznieniu od Le Baiser i Theoremy.
          Couture natomiast nie pamietam wcale, wiec mam zadanie do ponownego kopniecia
          się do perfumerii. Relacje zdam ;))
          I czekam tez na Twoj werdykt:))
          • strega Re: Theorema Leggero, Desnuda, czy Le Baiser Du D 01.03.05, 13:16
            I tak sie chyba okaze,ze wszystkie drogi prowadza do Desnudy :) Dzisiaj
            sprawdze, czy perfumeria dorobila sie juz testera, moze chociaz ona bedzie
            mozliwa do wyprobowania. Ale troszke mnie przestraszylas tym klasycznym Poison,
            na mnie pachnie okrutnie :(
            Klasyczna Theorema na mnie jest takze baardzo nietrwala, mialam nadzieje, ze
            moze chocia ta bedzie dluzej pachniala.
            A co sadzisz o Omni? Testowalam ja juz dosc dawno, ale mam calkiem (chyba)
            przyjemne wspomnienia, o ile nie pomylilam jej z czyms innym. Raz na jakis czas
            jestem w Sephorze i wtedy wacham do upojenia, ale po jakims czasie wszystko mi
            sie placze:( Gdyby tak u nas byla perfumeria z prawdziwego zdarzenia...
            Pozdrawiam cieplutko
      • balbina_alexandra Re: Theorema Leggero, Desnuda, czy Le Baiser Du D 02.03.05, 00:40
        A ja inaczej, choć chyba mam pewne sympatie wspólne ze Stregą. Uwielbiam Black
        Cashmere, Organza Indecence to mój zapach nr 1 tej zimy, w ogóle mam wielką
        słabość do kadzidła (zapas starej Manii zrobiony, właśnie biję się z myślami
        czy kupować piękną limitowankę Annayake), może za wyjatkiem Nu, które na mojej
        skórze gaśnie, niknie i pachnie bardzo nieładnie. Theoremę wolę w wersji
        klasycznej, ale tak od czasu do czasu :) Desnuda była zapachem który
        zapamiętałam bardzo dobrze jeszcze z okresu kiedy był wielką nowością i
        oszałamiał totalnie. Kupiłam i swego czasu używałam często i namiętnie, teraz
        jakby w odstawkę poszedł - ciągle lubie Desnudę - jest ładna, ciepła i
        spokojna, dość trwała, ale bez krzytyny mroczności, nie ukrywa w sobie zadnej
        tajemnicy. Tajemniczy i niezwykły jest za to Le Baiser du Dragon, nad którym
        się ostatnio sporo rozpływałam w zachwycie na forum. Piękny, niesamowity,
        obezwładnia, uzaleznia - uzywalam non stop przez okres 2 tygodni, już [po paru
        dniach zaczeły go wyraźnie rozpoznawać moje kolezanki z pracy. Nietrwały?
        Nieprawda. jest bardzo trwały, nawet ja go jeszcze wyczuwam na sobie, choć nie
        mam silnego zmysłu powonienia. Inni wyczuwają go o wiele silniej :)

Sumując - zaślepiona Pocałunkiem Smoka, pewnie bym go wybrała - ale jest jedno
        ale. Nie zalecam kupna w ciemno. Potrafi się bardzo różnie rozwijać na różnych
        skórach i naprawdę efekt koncowy nie musi być przyjemny! To jeden z nielicznych
        zapachów, który jest aż takim kameleonem. Przyznam szczerze i nieskromnie, że
        uwielbiam go na sobie :) Z przetestowaniem może być ciężko, bo są jakieś
        zawirowania z dystrybutorem Cartiera, i zapach jest b. trudno dostępny u nas (a
        może wręcz praktycznie niedostępny? U nas nie było go nawet w najbardziej
        kultowej sopockiej perfumerii, która ma całego Cartiera i Hermesa między innymi
        i słynie z różnych apetycznych staroci wielkich klasyków). Bardzo boleję nad
        tym bo marzy mi się rozkoszny krem do ciała perfumowany ową smoczą nutą...
        • strega Re: Theorema Leggero, Desnuda, czy Le Baiser Du D 02.03.05, 11:53
          Witam
          Okazalo sie, ze w moim wielkiem miescie kupic jakies inne perfumy niz Light
          Blue lub Echo to raczej karkolomny wyczyn, ale udalo mi sie przetestowac
          Moschino Couture.Calkiem przyjemny zapach,troszke ciezki z nutka cytrusow.Bylby
          dobry, gdyby nie jakas drazniaca, musujaca nuta, ktora strasznie mi
          przeszkadza :(
          Desnuda zostala mi oficjalnie i w obecnoscie swiadkow :)obiecana na imieniny
          ---gg 4617228---
          A trace of myself, in the memories of others...
          tiny.pl/z76
          • strega Re: Theorema Leggero, Desnuda, czy Le Baiser Du D 02.03.05, 11:57
            Za szybko nacisnelam :(
            Wiec poczekam na nia jeszcze troche :)
            Jesli Thheorema Leggero jest rownie nietrwala co klasyczna, to ja dziekuje za
            nia :(
            I droga eliminacji zostal Le Baiser Du Dragon, ktorego nie mialam mozliwosci
            przetestowac, wiec kupie w ciemno.Najwyzej powedruje na straganik :)
            Napisze cos o nim, jak przyjdzie paczka :)
            Dziekuje Wam bardzo za pomoc, buziaki :)
    • ciekawy7 Co wybrać? Strasznie trudny wybór... Pomóżcie !!! 01.03.05, 23:54
      Witam serdecznie

Przymierzam się już od kliku miesięcy do kupna prawdziwych, markowych perfum.
      Moje typy to Chanel Allure Homme, Chanel Allure Homme Sport, Acqua di Gio
      Homme, Armani Black Code, Armani Mania. Który z tych zapachów wybrać???
      Chciałem jeszcze dodać że mam 20 lat, kocham sport, jestem energiczny i pełen
      sił witalnych, uwielbiam chodzić na dyskoteki, ubóstwiam kobiety. Krótki opis,
      ponieważ perfumy wyrażają człowieka, jego charakter, itp. 50 ml czy 100 ml???

Proszę Was !!! Pomóżcie :) Bo mam trudny wybór, a nie chce pachnieć jak
      biznesmen z kupą szmalu..

pozdrawiam
    • roxi_hart Re: co wybrac na wiosne? 06.03.05, 09:43
      Oszczedzam na nowy zapach, chcialabym cos kupic nowego ale nie moge sie zdecydowac. Musi to byc zapach swiezy, wibrujacy, rzeski, optymistyczny a jednoczesnie trwaly i dajacy sie zapamietac. Podoba mi sie świezy Addict, eau de Dolce VIta, Miracle. Ktory wybrac a moze zaproponujecie cos nowego?
      Pozdrawiam
    • sorbet Cerruti 1881 a może image women? Autor: assienka 10.03.05, 10:42
      Cerruti 1881 a może image women?
      Autor: assienka
      Data: 10.03.2005 10:37

Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru , który zapach wybrać.
      Ten pierwszy znam doskonale i chciałam ostatnio do niego powrócić.
      O tym drugim przeczytałam tutaj i udało mi się powąchać tylko pusty
      pojemniczek po próbce , która się właśnie skończyła w perfumerii.
      Ciekawa jestem czy jest to zapach równie mocny i trwały jak ten pierwszy.
      Proszę pomóżcie ogarniętej nagłą potrzebą dokonania pachnących zakupów.

Przeniesiony
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka