Dodaj do ulubionych

Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje

19.09.05, 18:24
tak sobie pomyslalam, ze mozemy wpisywac co ciekawego/co trudno dostepnego/co
w interesujacej cenie widzielismy w naszych perfumeriach :) Jest watek
dotyczacy Rossmanna, ale takiego o perfumeriach ogolnie chyba nie ma.

Do rzeczy - kilka dni temu w perfumerii Incognito w poznanskim M1 widzialam:

- Yvresse
- Celine Magic
- Cabochard
- Mahora - perfumy, bodajze 8 ml za ponad 500 zl...
- Giorgio Aire Beverly Hills
- Eau de Lalique

cen nie pamietam, ale jesli ktos czegos z tej listy poszukuje, moge zadzwonic
i sie dowiedziec :)
Obserwuj wątek
    • sorbet B.dobry pomysł:-)+ 19.09.05, 18:26
      Ale dziś jeszcze nic nie widziałem, hehe:-)

--
      kod.blox.pl - blog.literacki
    • kalia_t Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 19.09.05, 19:02
      YSL Vive Versa 100 ml powyzej 200 zł(nie pamiętam dokładnie), pasaż handlowy-
      drogeria os. Kosmonautów:)
      miniatura Chic C.Herrera w tymże samym miejscu,
      Boucheron Woman(tester 100ml-200zł)- też tam:)
    • kalia_t Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 19.09.05, 19:02
      miało być: Vice versa-przepraszam za literówkę:)
      • benita5 czarna Mania, deo,krem Tygrys, krem do ciala OI 19.09.05, 19:25
        W gdanskim Douglasie jest stara Mania 100ml za 350zł (mniejszych niet)
        perfumy - 15ml za 500zł.
        W Stylu sa dostepne Tygrysy deo w szkle, krem do ciala. Podobniez krem do ciala
        OI.
        Podaje numery tel: Styl (58) 551 18 10
        Douglas (58) 761 97 10
    • madlaine_xx Eowyn sprawdź prosze Celine Magic :))) 19.09.05, 20:06
      będę ogromnie wdzięczna :D
      • eowyn Re: Eowyn sprawdź prosze Celine Magic :))) 19.09.05, 23:09
        madlaine, zadzwonie tam jutro i dam znac:)
        • eowyn Re: Eowyn sprawdź prosze Celine Magic :))) 25.09.05, 20:02
          o rany, madlaine przepraszam ze z takim opoznieniem odpowiadam!
          Okazuje sie, ze w tej perfumerii zupelnie sie nie oplaca kupowac Celine Magic,
          bo za 50 ml chca prawie 300 zl:/ ale znalazlam w e-perfumy piedziesiatke w
          cenie 167 zl www.e-perfumy.pl/linia.php?sid=21197404236&l=46
    • madlaine_xx Olsztyn - sieć PP 19.09.05, 20:09
      Nina Ricci Les Belles - zielone EDP 100 ml / 171,50, jest tez perfumowany
      dezodorant, ale ceny nie pamiętam :D
      migdałowe niebieskie - 100 ml / 171,50 i 50 ml / 143,50
      Belle de Minuit 50 ml / 123,20
    • modern_witch Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 19.09.05, 21:22
      czarną Manię widziałyśmy z Kaloo w Olimpii w warszawskim Klifie. Był tam tez
      Charles Jourdan The Parfum, na stoliku z promocjami.
      • lucapuka Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 17:57
        Widziałam dziś starą Manię, Tygrysa Kenzo, Safari Ralpha Laurena, no i całą
        kolekcję Escady Collection w różnych ubrankach po 300 zł 50ml ( cena pierwotna
        podobno 400zł)- są fajne rabaty do 50%, bo perfumeria jest likwidowana.
        Jeśli ktoś chciałby to mogę nabyć :) lub podać adres sklepu.
        • vanilia72 Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 19:25
          A Tygrys po ile i jaka pojemność, może pamiętasz?
          • lucapuka Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 21:04
            Pojemności nie pamiętam, ale chyba 50 ml. O cenę jeszcze zapytam. Mnie
            interesował balsam, który jest niezwykle trwały i używałam go kiedys zamiast
            perfum. Balsam był za 80 zł
            • eclat Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 21:05
              A stara Mania w jakiej cenie-nie pamiętasz może?;)

Dzięki wielkie;)
              • lucapuka Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 21:15
                Ojejku sorry dziewczyny ale nie nastawiłam się na zapamiętanie, kurczę, jutro
                lub kiedyś - niezadługo pójdę z długopisem. Aha przypomniała mi się cena Safari
                która mimo promocji była zawrotna: za 20 ml coś ok 160 zł(?), ale to chyba za
                ten kryształowy flakonik do ponownego napełniania. Była też chyba setka.
                Jeszcze jedno "aha": była Desnuda.
        • indian-summer Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 19:32
          lucapuka, powiedz proszę w jakim mieście jest ta perfumeria??
          • lucapuka Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 21:01
            Na toruńskiej starówce
        • elve Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 21:20
          w Toruniu? a gdzie? naślę siostrę :):):)
          • lucapuka Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 21:23
            Róg Franciszkańskiej i Chełmińskiej, Desnuda w Filmarze i w Pedecie
        • voluptas Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 23:20
          A mogłabym miec do Ciebie prośbę, żebyś też przyjrzała się i zapamiętała, w
          jakich ubrankach były Escady Collection... bo skoro piszesz, że dasz się
          wykorzystać... :))))))
          • lucapuka Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 24.09.05, 08:32
            Przyjrzę się chętnie, nawet może zapamiętam... ale jak ja to biedna prosta
            kobieta w słowa ujmę? Toż one mają takie wyszukane suknie ;)
            No dobra dam z siebie wszystko, a jak to nie pomoże to cyfrówki użyje i
            prześlę Ci na priva
            • voluptas Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 24.09.05, 09:12
              hehe, pomysł z cyfrówka najbardziej mi się podoba, choć nie wiem, czy moge Cię
              aż tak wykorzystywać, zwłaszcza, że czuję w kościach, że na samym oglądaniu sie
              nie skończy... ;>
              jakby co - pisz na mój mail gazetowy :)
          • elf.woman Re: Rarytasy - escada (toruń) 25.09.05, 09:25
            może przy większej ilości jeszcze by obniżyli cenę. też bym reflektowała.
            Voluptas, w razie czego daj znać, to pójdę ponegocjować :)
            • voluptas Re: Rarytasy - escada (toruń) 25.09.05, 09:45
              Elfie, ja jestem na tę Escadę niemal na 100% nastawiona, tylko muszę poczekać do
              ok. wtorku/środy, aż mi jakieś fundusze spłyną na konto :) A Ty jesteś z Torunia
              i mogłabyś to załatwić? Pozdrawiam!
              • elf.woman Re: Rarytasy - escada (toruń) 25.09.05, 12:30
                jestem. i załatwić mogę :) daj znać, jak już będziesz wiedziała na pewno, żebym
                paniom po próżnicy głowy nie zawracała. dosyć są sfrustrowane ;)
                • voluptas Re: Rarytasy - escada (toruń) 25.09.05, 12:48
                  Elfie, ja wiem na pewno, tylko, że poza moją wiedzą potrzebujesz jeszcze
                  pieniędzy na koncie, prawda? :) Zaraz napiszę do Ciebie na priv.
                  • kajakajak Re: Rarytasy - escada (toruń) 25.09.05, 19:26
                    Lucapunko- musiałyśmy się jakoś minąć, bo ja również 23 września byłam w
                    rzeczonej perfumerii w Toruniu i odkryłam te wszystkie skarby, o czym chciałam
                    zresztą zaraz pisać.Wchodzę do domu, włączam komputer i widzę że zostałam
                    uprzedzona.:-D Niezły zbieg okoliczności.:-)
                    Elfie- ja też jestem chętna na Escadę, zaraz się do Ciebie odzywam na priva.
                    • lucapuka Re: Rarytasy - escada (toruń) Do Voluptas 25.09.05, 23:07
                      No to widzę że samotną do tej pory panią sprzedawczynię czekają od jutra naloty
                      bojówek....
                      Voluptas rozumiem że moja misja już nieaktualna...
                      • voluptas Re: Rarytasy - escada (toruń) Do Lucapuka 25.09.05, 23:39
                        Lucapuka, jak widzisz masz mnie i moją Escadomanię z głowy, bo zawiązał się już
                        komitet obywatelski d/s nabycia Escady po cenie przyzwoitej :) No, chyba, że
                        masz ochotę do komitetu wstąpić :) Jeśli natomiast nie jesteś bezpośrednio
                        zainteresowana - to od razu mogę Ci bardzo serdecznie podziękowac za zdobycie
                        tej cennej informacji, natomiast wygląda na to, że trudy "logistyczne" weźmie na
                        siebie Elf :)
                    • elf.woman Re: Rarytasy - escada (raport) 26.09.05, 14:57
                      byłam się wywiedzieć :)
                      i oto, co usłyszałam - escada collection w cenie 250zł (i ani grosza mniej)
                      - voluptas
                      - kajakajak
                      - moi
                      - ?

dajcie znać, to jutro pójdę nabyć.
                      pzdr.
                      • voluptas Re: Rarytasy - escada (raport) 26.09.05, 15:13
                        Elfie, ale co z kasą? Podeślij mi szybko namiary na Twoje konto, postaram się
                        najpóźniej jutro rano wysłać. Kajakajak doniósł mi już, jakie ma kiecki ta
                        Escada - poproszę zatem tę czerwoną dla mnie. Co do przesyłki - myśle, że dobrze
                        byłoby te Escady ubezpieczyć - ostatnio dostałam ubezpieczona paczkę, która
                        kosztowała 14 zł, ubezpieczenie było na 300 zł. Myślę, że ubezpiecznie na 250
                        paczki do 1/2 kg. będzie kosztowało 13 zł - czy jeśli dolicze do ceny 15 zł
                        starczy? Pamiętaj, żebys również policzyła za koszt opakowania, nie chciałabym,
                        żebys ponosiła z tego tytułu jakieś dodatkowe nakłady.
                        Ufff... to chyba tyle. Potrzebuje tylko Twojego nr konta.
                        pozdrawiam :)
                        • kajakajak Re: Rarytasy - escada (raport) 26.09.05, 15:20
                          Ja podtrzymuję swoją gotowość, nadal jestem chętna na Escadę. :-)Również
                          poproszę o nr konta.Wieczorem odezwę się na priva Elfie, aby obgadać szczegóły
                          (bo może ja bym osobiście odebrała od Ciebie tę flaszkę, w Toruniu wszak bywam),
                          bo teraz niestety wychodzę.:-) Do usłyszenia.
                          • kajakajak Re: Rarytasy - escada (raport) 26.09.05, 15:21
                            Aha- ja także chętna na kieckę czerwoną.:-)
                            • elf.woman Re: Rarytasy - escada (raport) 26.09.05, 15:48
                              w odpowiedzi na pytanie przesłane mi mailem: 250zł is as good as it gets. Pani
                              rzuciła najpierw cenę 270... myślę jednak, że w świetle normalnej ceny escady to
                              prawdziwy "rarytas".
                              dwie sukienki czerwone i lawendowa zarezerwowane. zostały jeszcze granatowe. z
                              iskierkami! Rybko, rozumiem, że reflektujesz...?
                              nr konta podam Wam oczywiście na priv. :)
                              • junonna Re: Rarytasy - escada (raport) 26.09.05, 16:06
                                Elfie, a czy sa jeszcze czerwone, albo lawendowe kiecki ? Odezwij się na priv ,
                                ja tez jestem bardzo chetna :)
                                • mika_1 Re: Rarytasy 16.11.05, 15:49
                                  Trochę z otchłani wyciągam ten wątek, ale przypomniało mi się, że w Krakowie w
                                  Sephorze w Geant jest stoliczek, na którym stoją przecenione perfumy. Zazwyczaj
                                  przecenione są dlatego, że mają uszkodzony kartonik lub zerwaną folię.
                                  Z moich obserwacji wynika, że w żadnej innej perfumerii na terenie Krakowa nie
                                  ma takiego procederu.
                                  Może to kogoś zainteresuje.
                            • junonna Re: Rarytasy - escada (raport) 26.09.05, 15:58
                              Elfie, napisałam @ w sprawie Escady :))
      • toula Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 18:49
        Modern_witch, pamiętasz moze cene Charles Jourdan The Parfum ?
        • modern_witch Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 23.09.05, 21:23
          30-stka kosztowała 112 zł, ale chyba już ich nie będzie, 50-tka 157, byly też
          75-tki nie pamiętam za ile. Ale nie bylam tam ze dwa tygodnie już, "ostrzegam o
          tym lojalnie";-P
          • lucapuka Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 24.09.05, 08:37
            Teraz mi się jeszcze przypomniało, przeglądając czym pachnie dziś Mangos na
            pożegnanie lata, że było tam także Grain de Folie za 180 zł 100ml
    • dori7 Organza Indecence, "Y" YSL - Warszawa 25.09.05, 15:43
      Indecence - widzialam 15ml za 99 zl w perfumerii w pasazu Tesco na Kabatach.

Jakis czas temu ktos na forum pytal, gdzie mozna powachac "Y" YSL - donosze
      uprzejmie, ze przyuwazono tester, sprytnie zakamuflowany na samej gorze regalu w
      Douglasie w Arkadii :))
    • kalia_t Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 16.11.05, 15:54
      Widziałam w Poznaniu Authentic Maroussia w poj.50ml/70zł, gdyby ktoś był
      zainteresowany mogę podać namiary.
      • rawita Kraków: Desnuda, Tentation, CdG i inne 20.11.05, 13:05
        Uprzejmie donoszę, że znalazłam w moim własnym mieście kopalnię tego, co tylko
        dusza zapragnie. W pewnym małym sklepiku trafiłam nagle i niespodziewanie na
        Desnudę i Tentation. Ceny bardzo okazyjne, zbliżone do allegro. Zapachy te
        świetnie znam, więc potwierdzam oryginalność. Przeprowadziłam wywiad ze
        sprzedawcą. Okazało się, że osobiście jako maniak perfumeryjny zajmuje się
        sprowadzaniem różnych różności z Niemiec. Ma dostęp min. do resztek starej
        Manii, L'Artisana, a CdG wyjął z szuflady jak tylko zapytałam. Można zamówic u
        niego cokolwiek, a jak się będzie dało, to sprowadzi. Zatem jeżeli ktoś z Was
        poluje na coś rozpaczliwie, to nie zaszkodzi sprawdzić. Wzięłam kontakt, więc
        mogę komuś podać, albo osobiście zapytać.
        • istna Re: Kraków: Desnuda, Tentation, CdG i inne 20.11.05, 13:48
          Czy możesz napisać gdzie jest ten sklepik? Albo chociaż na priv jeśli to jakaś
          konspiracja;)
          • rawita Re: Kraków: Desnuda, Tentation, CdG i inne 20.11.05, 14:52
            żadna konspiracja :). Tuż obok dworca, od strony Rakowickiej, on ma małe
            stoisko w takim pawilonie, w którym są różne rzeczy np. ciuchy, słodycze, jakiś
            kantor. W tym samym budynku jest jedna kasa PKP.
            • istna Re: Kraków: Desnuda, Tentation, CdG i inne 20.11.05, 15:55
              O matko, brzmi jak szuflandia:) Nie trzeba podawać hasła?;-)
              Dzięki za namiar!!!
              • rawita balsam Le Feu, OI, Les Belles, pocałunek Lalique 26.11.05, 16:43
                i inne fajowe rzeczy, po których gdzie indziej słuch zaginął, odkryłam dzisiaj w
                małej perfumerii w Krakowie na ul. Grodzkiej na przeciwko Instytutu Filozofii
                UJ. Przechodzę koło niej trzy razy dziennie i pierwszy raz weszłam, bo wystawę
                mają nieciekawą.
                Przyładowe ceny: balsam Le Feu (klasyczny!) 150 zł, Les Belles niebieskie - ok.
                130 zł za 30 ml.
                Wpadł mi też w oko balsam Tempore Donna, pełno Lalique'ów, Deci Dela, Tygrysek
                Kenzo. Właśnie Kenzo było dość dużo. Les Belles w kilku odmianach - na pewno
                niebieskie i chyba żółte, albo zielone (a może jedne i drugie). Minus taki, że
                do większości brakuje testerów.
                • rawita Re: balsam Le Feu, OI, Les Belles, pocałunek Lali 26.11.05, 16:44
                  fajny ten Kraków, nie? ;)
                  • rawita a Organzy Ind. jest tam cała linia 26.11.05, 16:45
                • mangos Re: balsam Le Feu, OI, Les Belles, pocałunek Lali 26.11.05, 16:59
                  Kurcze, no to się będe musiała w końcu wybrać gdzieś na łowy. Cel-Kraków.Mika1-czekam na Twoje szybkie wyzdrowienie,bo potrzebuję przewodnika.:)
                  • mika_1 Re: balsam Le Feu, OI, Les Belles, pocałunek Lali 26.11.05, 17:06
                    Mangos, spoko, ja tez pamiętam:)
                    Co prawda teraz idę do szpitala, ale liczę na to, że się w końcu wyzbieram:) Co
                    się odwlecze to nie uciecze:) Damy radę!
              • chatka_ Re: Kraków: Desnuda, Tentation, CdG i inne 26.11.05, 18:54
                Rawito, czy byloby Ci po drodze tam zajsc i zapytac o stara Manie?
                • rawita Chatko! już pytałam :) 26.11.05, 20:44
                  Pan może przywieźć tester 100 ml za 200 zł. Drogo jak na niego, pewnie czyta
                  nasze forum ;). Może dałoby się coś utargować.
                  • chatka_ Re: Chatko! już pytałam :) 27.11.05, 07:10
                    Pisze maila :)
    • purplehaze może już było-Silver Rain na truskawie za 322zł/nt 21.12.05, 12:06

• purplehaze Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 03.01.06, 12:49
      Na allegro 2 butle 50 ml Que Vivy po 169 zł!
      www.allegro.pl/show_item.php?item=79337408Pozdrawiam,
      Purplehaze
    • oloom do Rawity 03.01.06, 15:57
      Rawitko, a w jakiej cenie mają Organzę Indecence, edp?
      • rawita Re: do Rawity 03.01.06, 23:12
        oj nie pamiętam już, ale sprawdzę. Przechodzę codziennie
    • forevermore79 Trojmiejskie okazje 04.01.06, 09:25
      Kolezanki z zaprzyjaznionej perfumerii zrobily wlasnie troche fajnych
      noworocznych przecen i promocji- postanowilem sie wiec podzielic tym newsem.
      Tak pozadane na forum Tygrys, stara Mania, Indecence, czy Oblique niestety od
      ubieglego roku sa juz dawno wyprzedane, zostalo jednak troche fajnych rarytasow
      i dodano nowe okazje.
      Art. promocyjne sa taniej od 25% (Mugler Cologne), poprzez 30% na zapachy i
      produkty do ciala, do 45% na niektore balsamy i zele. Poza lista jest jeszcze
      minus 25% na Hilfigera, ale to chyba nikogo nie zainteresuje.
      Jakby cos Was zaciekawilo, dajcie znac na maila, mozna wyslac, wraz probeczkami
      rzecz jasna.
      Wszystko oczywista oryginalne i fabrycznie zapakowane, jak na autoryzowana
      perfumerie (siec Perfumerie Polskie) przystalo.

Oto lista:

Zapachy damskie

L’Eau de Sonia Rykiel Edt 50ml Vapo 125 zł (ta rzadka, niebieska wersja)
      L’Eau de Sonia Rykiel- Deo Spray szklany 100ml 86 zł
      Chanel Allure- ekstrakt perfum 15ml we flakonie -339 zł
      Chopard Madness EdP Vapo 75ml 271 zł
      Dior Eau de Dior Coloressence ( ta różowa) EdT Spray 200ml 188 zł
      Dior Eau de Dior Coloressence różowa- mleczna mgielka do ciala 150ml 65 zł (ze
      114 zł, wiec fajna cena)
      Estee Lauder Intuition Fragrance Silk- perfumy w żelu z drobinkami- słoik- 110

Estee Lauder Pleasures Shimmering EdT Vapo 50ml 150 zł
      Escada Sentiment EdT Vapo 75ml 187 zł
      Escada Sentiment Body Milk 79 zł
      Escada Sentiment Shower Gel 69 zł
      Lanvin Oxygene Edp Vapo 75ml 254 zł
      Sonia Rykiel Rykiel Rose (nie pamietam, czy EdT, czy EdP)100ml 219 zł
      Vivienne Westwood- Libertine EdT Vapo 50ml 192 zł
      Vivienne Westwood- Libertine EdT Vapo 30ml 134 zł
      CK Truth Sensual Bedtime Fragrance- 132zł
      Cacharel- Noa Brume Etoile (mgielka z brokatem) 100ml- 97zł
      Mugler Cologne EdC 125ml- 224 zł
      Mugler Cologne EdC 75ml- 171 zł
      Mugler Cologne EdC Travel Spray 25ml- 99zł
      Herrera 212 White Edition 100ml- 185zł
      Dali Daliflor EdP 50ml- 131zł
      Cacharel Noa EdP (zlota)- zestaw 60ml spray+ miniatura 7ml- 178 zł

Do tego troche fajnych produktow do ciala:

CK Obsession Shower Gel- 79 zł
      CK Eternity Body Cream- 191 zł
      CK Escape Shower Gel- 87zł
      Lauren Ralph Shower Gel- 71zł
      Lauren Glamourous Shower Gel 111zł
      Estee Lauder Beautiful Shower Gel- 80 zł
      Cacharel Gloria Body Lotion 100ml- 70zł
      Mugler Cologne Deo Stick- 71 zł
      Mugler Cologne Soap- 74zł
      Hilfiger T Girl Body Lotion- 83zł
      Hilfiger T Girl Shower Gel- 59zł
      Paco Rabanne- Pour Elle Body Cream 150ml- 180 zł

i jeszcze troche meskich:

Cerruti 1881 After Shave Balm 150ml 110 zł
      Cerruti 1881 EdT Vapo 100 ml 182 zł
      Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme- After Shave 100ml 133 zł
      Salvador Dali Salvador Vapo 100ml 183 zł (rarytas i to w wersji EdP!)
      Fendi- Theorema Uomo After Shave Lotion 100ml- 132zł
      Fendi- Theorema Uomo EdT Vapo 100ml- 146zł
      Rabanne Ultraviolet Man Liquid Metal EdT Vapo 100ml- 150zł

Troche tego jest, czesc tanio, niektore lepiej wychodza na allegro (o ile w
      ogole tam sa)- ale moze ktos skorzysta :-)
      • nitulina Re: Perfumerie Polskie są jeszcze u nas w Wawce? 04.01.06, 12:18
        Bo nie mam pojęcia?
        • forevermore79 Re: Perfumerie Polskie są jeszcze u nas w Wawce? 04.01.06, 12:24
          Nitulinko, sa- choc o niczym to nie swiadczy. Bo kazda z nich ma inny
          asortyment, inne promocje, wyprzedaze, czy tez upusty dla klientow.
          Te obnizki, ktore podalem sa akurat tylko w Gdansku.
          Perfumerie Polskie to jedynie logo, taki "parasol", zeby odroznic sie od
          zagranicznych, duzych sieciowek i bronic polskiego kapitalu, hehe.
          Tu jest link do strony glownej: www.perfumeriepolskie.pl/index.php
          Milego dnia, tak w ogole :-)
        • rybkad Re: Perfumerie Polskie są jeszcze u nas w Wawce? 04.01.06, 12:25
          Jest na Woli w Albercie tym naprzeciw Pedetu
      • chatka_ Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 12:30
        Dzieeeeeeekuuuuuujeeeeeeemyyy:))))
        • forevermore79 Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 12:34
          You're welcome :-). Widze na stronie Perfumerii Polskich, ze akurat ten moj
          sklep wypisal sie z juz z tego przdsiewziecia, heh. Ale nic to, te oferty i tak
          warto poznac, moze komus sie przydadza. Sluze pomoca, jakby co. Pozdrowionka!
          :-)
          • nitulina Re: Chyba pójdę na jakieś lumpy dzisiaj... 04.01.06, 12:37
            Może sobie coś kupię...chociaż niestety...to chyba nie zadziała :(
            • forevermore79 Re: Chyba pójdę na jakieś lumpy dzisiaj... 04.01.06, 12:39
              Sciskam, wyobrazam sobie jak to jest- mam nadzieje, ze zaswieci jeszcze dla
              Ciebie slonce. :-)
          • chatka_ Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 12:38
            Kusi co nieco, "jakby co" skorzystam, dzieki :))) A nie wpadla Ci w rece
            probeczka nowej Alejki EA, przypomnialam sobie? ;)
            • forevermore79 Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 12:42
              Nie :-(. Pytalem nawet ostatnio w Danii o After Five i tez Polo Black, ale tam
              wszystko juz rozdali w fali swiatecznej goraczki zakupow. Pani mi tylko
              zaoferowala w ramach rekompensaty saszetke kremu Guerlaina, wzialem, a czemu
              nie. :-) Ale pamietam, hehe. Wiem, ze kilka osob wachalo juz- moze napisza co
              nieco. Nast. wyprawa pod koniec stycznia, jakby co.
              • chatka_ Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 12:49
                Nie kus! :)))
                • forevermore79 Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 12:51
                  Co tam kusic, wszystko jest dla ludzi :-)).
                  • chatka_ Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 12:53
                    A pieniadze po to zeby wydawac? ;)
                    • forevermore79 Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 12:59
                      Tak, aby na jakies kilka dni poczuc sie fajniej, hehe. Nie no, tak mialem- a
                      teraz raczej zaczynam inwestowac i juz nie tylko w perfumy, hihi. Ale w swoja
                      swietlana przyszlosc- yeah, to brzmi dumnie. :-)
                      • chatka_ Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 13:05
                        Mozdzer powiedzial kiedys o swoich plytach, ze jak juz jakas jest nagrana, to
                        przestaje byc aktualna, tak tez chyba wiekszosc z nas ma z nowymi
                        perfumami ;))) Powodzenia na nowej drodze zycia! ;))
                        • forevermore79 Re: Trojmiejskie okazje 05.01.06, 20:27
                          Zartowalem. Zmienic sie, ja?? :-))). I keep on spending, hehe. Ale tylko w
                          nagrode, jak cos dobrze zrobie. Na szczescie wszystko mi wychodzi, co trza :-)
                          No i do kremow mnie ostatnio ciagnie, ubran, gadzetow do domu- perfumy to nie
                          wszystko- ale prawie, heh.
                      • senta Re: Trojmiejskie okazje 04.01.06, 19:13

Dumnie i zaczepnie!:)
                        Powodzenia!
    • mmartiene do rawity :) 04.01.06, 16:51
      Rawitko kochana az mi siece stanelo... Czy bylabys tak mila i przechodzac obok tego sklepiku z marzeniami zapytala o cene balsamu do ciala OI i wody tentations? albo podac mi numer tego pana na maila (martiene@poczta.onet.pl) no i tej perfumerii gdzie jest cala linia OI? PLEASE!!!!!!!!
      bede dozgonnie wdzieczna!!!
      sciskam
      M
      • rawita Re: do rawity :) 04.01.06, 20:40
        Martiene, odruchowo wysłałam Ci maila na @gazetę, jakby nie doszedł, daj znać!
        Nie mam telefonu do perfumerii z Organzą, ale jak będę jutro przechodzić, to
        sprawdzę i napiszę. Miałam to zrobić dzisiaj, ale nie miałam kiedy.
        • rawita sprawdziłam OI 05.01.06, 19:07
          niestety drogo. 50 ml edt OI kosztuje 290 zł, a krem do ciała (balsamu nie było)
          270 zł. Był jeszcze żel pod prysznic.
          • forevermore79 Re: sprawdziłam OI 05.01.06, 20:22
            Aaaa, jakie zbojeckie ceny! U nas wyprzedawana OI poszla za 220 za setke, krem
            w sloiku za 180, a zel kupilem kiedys osobiscie sobie za 90, hehe- bo zeli pod
            prysznic nigdy nie za duzo, nawet meskich :-).
            Widuje 30tki zagranica czasem, moge sie rozejrzec dokladniej :-)
            • a.g.n.i Re: sprawdziłam OI 05.01.06, 20:27
              Nic nie mówcie... jak ja tęsknię za tym zapachem. Widziałam jakiś czas temu w
              Wawie 15 ml za 99 zł i pierwsza myśl była - kupić i miec do wąchania chociaż,
              jak juz używać nie mogę...
              • kalooo Re: sprawdziłam OI 05.01.06, 20:30
                bo ty agni to taki sierściuch jesteś-zamiast powiedzieć, to sie chowasz po
                kątach.;]
                Nie martw się ja ci załatwię OI w fiolce, głowa do góry!;)) Będziesz miała co
                niuchać;))
                • a.g.n.i Re: sprawdziłam OI 05.01.06, 20:46
                  no widzisz, bo te sierściuchy tak mają;-P
                  i znów mi coś załatwiasz;-***
                  ale pamiętaj, troszeczkę, taką troszeczkę, żeby było szkoda użyć, bo inaczej
                  mój rozsądek weźmie w łeb;-D
              • forevermore79 Re: sprawdziłam OI 05.01.06, 20:32
                15ml za 99zl? Tez niefajnie, np. w Irlandii bylo wszedzie full 30tek za 25
                euro, czyli mniej wiecej tyle samo. Ale wiem, ze mozesz tesknic za OI, dobrze,
                ze przynajmniej masz inne zapachy, ktore wciaz kochasz i tolerujesz.
                • maminka5 Jak pachnie OI :-)) 05.01.06, 20:35
                  desnuda.. stara mania... odkad Was podczytuje zaczynam wariowac na punkcie
                  pewnych perfum , zeby chociaz gdzies powachac? ........
                  • vanilia72 Re: Jak pachnie OI :-)) 05.01.06, 20:49
                    piszcie tak, piszcie ;)))
                    jutro ceny OI na allegro pojdą w góre 200 %
                    • a.g.n.i Re: Jak pachnie OI :-)) 05.01.06, 20:52
                      a Szanowna Pani to się z kusicielki na proroka przemianowała;-P?
                      • vanilia72 Re: Jak pachnie OI :-)) 05.01.06, 20:59
                        nie, chyba nie, ale efekty naszych poszukiwań są na Allegro
                        jako "rarytasy" "unikaty" itp w cenach czasem kosmicznych ;))
                        • a.g.n.i Re: Jak pachnie OI :-)) 05.01.06, 21:06
                          no ale co mamy zrobić? w ogóle się nie odzywać? przeciez to się czasem nie da...
                          • vanilia72 Re: Jak pachnie OI :-)) 05.01.06, 21:14
                            wiem, żartowałam przecież, ale zawsze po takich dyskusjach coś fajnego pojawia
                            się na allegro - to plus tych naszych rozmów :))
                  • a.g.n.i Re: Jak pachnie OI :-)) 05.01.06, 20:51
                    napisz na Poszukiwanej;-) pewnie się ktoś podzieli. Ja nie mam akurat tych
                    zapachów (tylko resztki próbek desnudy i manii)...
                    • chatka_ Re: Jak pachnie OI :-)) 06.01.06, 22:00
                      Jak gorzka-żołądkowa, wlasnie sie delektuje, Organza I oczywiscie ;)
                • a.g.n.i Re: sprawdziłam OI 05.01.06, 20:48
                  oj mam, mam i to w wielu przypadkach dzięki Wam własnie;-) W sumie to już
                  naprawdę aż wstyd, żebym jeszcze teraz narzekała na to, że mi OI brakuje...
                  • rawita a czy OI występuje w penach? 05.01.06, 22:26
                    W tym sklepie jest OI i HC w wersji penowej 8 ml za 29 zł. Sprzedawczyni
                    twierdzi, że oryginalne. Spotkaliście się z czymś takim?
                    • forevermore79 Re: a czy OI występuje w penach? 05.01.06, 22:36
                      Na bank podroba- trzymac sie z daleka. Chyba, ze przyjrzysz sie pudelku lub
                      fiolce- moze byc to jakis lokalny "gift- not for sale", ale watpie. W
                      regularnej sprzedazy nie bylo ich na pewno.
                      • rawita Dzięki!!!! 05.01.06, 22:42
                        Tego się obawiałam. Tylko co to robi w nobliwej perfumerii na w centrum
                        Krakowa?! Straszne! Nikomu już ufać nie można. Na wszelki wypadek może przyjrzę
                        się temu jeszcze raz dokładniej, ale dziwne wydaje mi się już samo to, że napisy
                        na butelce są białe, a nie organzowate.
                    • kalooo Re: a czy OI występuje w penach? 05.01.06, 22:39
                      Ja o oryginalnych penach wiem jedynie dzieła S.Dali, o reszcie nie słyszłam
                      nawet..
                      • mmartiene ja w douglasie kupilam pena l eau par kenzo homme 06.01.06, 20:53

• forevermore79 Re: ja w douglasie kupilam pena l eau par kenzo h 07.01.06, 10:38
                          Bywaja wciaz takie, owszem- jako 15ml, z brokatem i bez. Ale peny innych marek,
                          poza darmowymi miniaturkami, Dalim i wszelkie poj. 8ml to zwykle niestety
                          podrobki.
                          • mmartiene w rossmanie jest SunMoonStars za 59 lub 69 zl n/t 07.01.06, 21:04

• kitek01 Re: w rossmanie jest SunMoonStars za 59 lub 69 zl 07.01.06, 23:06
                              u mnie 49zł
                              • mmartiene Re: w rossmanie jest SunMoonStars za 59 lub 69 zl 07.01.06, 23:41

a mozliwe, mozliwe ze zle zapamietalam :)
    • regata Nu YSL 50 ml za 89.99 w Rossmannie 04.02.06, 00:54
      Oferta ważna do 12.02.06.
      Jest jeszcze Cerruti Image Women 50ml za 99.99
      Arden - Beauty 50/79.99
      Green Tea 100/79.99
      Red Door 50/79.99
      Provocative 30/99.99
      Splendor 75/79.99
      Versace Red Jeans 75/69.99

Z męskich Armani Black Code 30/139.99
      Boss Soul 50/129.99YSL Opium 30/99.99
      Paco Rabanne XS 30/79.99
      Lagerfeld Jako 125/89.99
      Cerruti 1881 Amber 50/79.99
      Versace Blue Jeans 75/69.99
    • olesiam Perfumeria na pl.Trzech Krzyzy 04.02.06, 12:31
      Po prawej stronie od wejscia polka z przecenionymi zapachami, balsamami, zele
      pod prysznic i tp.Z zapamietanych GoodLife Woman Davidoff , Chaumet l'eau 50 ml
      za 120,sporo Rochas,sa balsamy Kenzo m in Tygrys, Shiseido-jest Feminite du
      Bois w oblednej butelce, Vocaise, Zen...ceny ok 120 zl.
      Warto zajrzec by obejrzec kolekcjonerskie wydania Silver Rain i Eau du Soir:)
      Bardzo mila obsluga, w porownaniu z kolezankami z Olimpii w Klifie.
      Pozdrawiam
      O.
      • mmartiene perfumeria na parterze Panoramy, ul.Górecka,Poznań 12.02.06, 13:27
        wczoraj z bratem doznalismy tam omdlenia - kupilam mu Horizon Guy Laroche, maja Minotaura, Eau Belle Azzaro, kilka męskich Kenzo Jungle, Givenchy Oblique Play, Escada Casual Friday, Dunhill Desire, slina leci!!!
        • chatka_ Re: perfumeria na parterze Panoramy, ul.Górecka,P 12.02.06, 14:39
          A pamietasz w jakiej cenie Minotaur?
          • mmartiene Re: perfumeria na parterze Panoramy, ul.Górecka,P 12.02.06, 14:55
            56 zl, zostalo tylko mydlo...
            • chatka_ Re: perfumeria na parterze Panoramy, ul.Górecka,P 12.02.06, 14:57
              aaaaaa, ale i tak masz maila :)
    • konasana Re: Olesiam... 13.02.06, 09:47
      gdzie ta perfumeria na Pl. trzech krzyzy?? Jakos nie kojarze, a te balsamy
      brzmia bardzo obiecujaco...
      • olesiam Re: Olesiam... 13.02.06, 21:00
        W budynku ING, po lewej stronie jest sklep Furla, po prawej super galeria z
        bizuteria:)
        Pozdrawiam
        O.
    • nitulina Re: Ekstrakt S.Manii za 310 zł przecenione z 540zł 13.02.06, 18:48
      W Olimpii w Klifie
    • nitulina Re: Black Cashmere płyn do mycia ciała 13.02.06, 18:48
      za 140 zł także w Olimpii
      • chatka_ Re: Black Cashmere płyn do mycia ciała 13.02.06, 21:55
        Zainteresowanym radze sprawdzic czy nie ma go jeszcze w Galerii Dominikanskiej
        we Wroclawiu za 70 zl bodajze...
        • chatka_ Re: Black Cashmere płyn do mycia ciała 13.02.06, 21:59
          czy jeszcze jest...14 godzina pracy wybila...
    • regata w Rossmanie Champs Elyses 50/100zł i 21.02.06, 16:47
      Gucci II 30/120zł
    • mathilde17 Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 27.02.06, 00:23
      W likwidowanej perfumerii w CH przy dworcu Wileńskim jest czarna Mania, perfumy,
      15 ml, wyjściowa cena 400 zł, z obniżką 30% wychodzi 280, o ile się nie mylę:)).
      W ogóle dużo jest perfum ( w sensie ekstraktów). Wyprzedaż trwa do końca lutego
      tylko.
    • fresa1 Superpharm, Promenada, Warszawa 12.03.06, 12:34
      Hot Couture, Max Mara, Femme Individuelle i inne powoli zanikające...
      • mmartiene Superpharm w King Cross poznań wyprzedaz 40% n/t 14.03.06, 13:29

• maggac Re: Superpharm w King Cross poznań wyprzedaz 40% 14.03.06, 13:32
          o, dzięki, ale czy ta wyprzedaż dotyczy także pachnideł?
          • mmartiene Re: Superpharm w King Cross poznań wyprzedaz 40% 15.03.06, 15:56
            tak! wyłącznie perfum! :)
    • regata Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 09.04.06, 22:49
      czyżby z nadejściem wiosny skończyły się promocje?
      • kalia_t Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 11.04.06, 19:18
        Douglas Twice Iceberg 69zł/50ml:-)))
        • kalia_t Re: Rarytasy, poszukiwane zapachy i promocje 02.05.06, 17:45
          Z newsów w Rossmannie Escada Rockin Rio 25ml za 99,99 gdyby nie inne wydatki
          sama bym się szarpnęła:D
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka