Dodaj do ulubionych

dobry stolarz w Warszawie ?

09.01.04, 23:19
Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone namiary i może kogoś polecić ? No i żeby
ceny były do przełknięcia. Z góry dziękuję.
Basia
Obserwuj wątek
      • magda176 Re: dobry stolarz w Warszawie ? 15.01.04, 20:16
        Basiu tak mi przykro, że nikt nie ma namiarów na dobrego stolarza. Ja niestety
        też nie, nigdy nie robiłam mebli na zamówienie, ale może zajrzyj na forum o
        remontach i naprawach. Są w dziale Dom GW.

pozdr. m
        • basia-bma Re: dobry stolarz w Warszawie ? 15.01.04, 21:11
          Dzięki Magda, niestety na remontach też nikt nic nie wie - trudno. Chyba nie
          mam dziś nastroju do pisania - "mój" fachowiec od remontów, z którym już byłam
          umówiona "nawalił" i muszę szukać kogoś nowego, a nie zostało dużo czasu ...
          Czuję si trochę jak przekłuty balonik, z którego uchodzi powietrze. Tak
          chciałam "wyrobić się" z remontem przed wprowadzeniem się - mamy na to max. 1,5
          tygodnia. Co prawda na remontach polecają ekipy, ale jakoś nie mam zaufania do
          tamtejszych forumowiczów - może reklamują sami siebie ? Ech ...
          • magda176 Re: dobry stolarz w Warszawie ? 15.01.04, 21:38
            Hej Basiu nie trać humoru! Świetnie rozumiem Twoje zdenerwowanie i rozżalenie.
            Ja też dużo "użerałam" się z "fachowcami". Niestety to chyba nasza rodzima
            specjalność: umawiają się i nie przychodzą. Jak ja to dobrze znam! Przerobiłam
            to już setki razy. Ale nie przejmuj się krótkim czasem na remont, choć
            rzeczywiście 1,5 tygodnia to niezbyt dużo. Ale wiesz, chyba nie warto się
            spieszyć na siłę, lepiej się trochę pomęczyć nawet po wprowadzeniu, ale potem
            być zadowolonym z efektu, niż coś w pośpiechu sknocić. Kiedy wprowadziliśmy
            się do obecnego mieszkania, obiecywałam sobie, że w ciągu trzech miesięcy
            wrzystko urządzę, dobiorę kolory i pomaluję, a potem już będę
            tylko "mieszkać". Minął już ponad rok i tak sobie myślę, że może skończę z tym
            urządzaniem do wiosny 2004. Oby. Poza tym powiem Ci szczerze - naprawdę
            całkiem nieźle się urządza wnętrze, w którym już mieszkasz. Można wymyśleć
            masę fajnych rzeczy, które wcześniej nam umykały.

Basiu nie poddawaj się, głowa do góry, zobaczysz, za jakiś czas sama będziesz
            się śmiała ze swoich perypetii remontowo - aranżacyjnych.
            Pozdrawaim Magda
        • ahonia Re: dobry stolarz w Warszawie - do zbmb 16.01.04, 11:21
          Robiłam u jednego stolarza pod Warszawą (Blizne - około 3 km od ul. Lazurowej i
          Górczewskiej) cały gabinet. Oczywiście nie wiem jaki styl preferujesz ale
          jeżeli naturalne drewno Ci odpowiada to możesz zadzwonić i się popytać. szef
          jest b. miły i kompetentny.
          Oto jego strona:
          www.parysz.pl
          A jeżeli chcesz mebelki z płyt (tańsze i prostsze to również mam namiar na
          stolarza (robił mi garderobę, kuchnię oraz pokój dziecka).
          Honorata
          • basia-bma Re: dobry stolarz w Warszawie - do zbmb 16.01.04, 13:06
            ahonia napisała:

> Robiłam u jednego stolarza pod Warszawą (Blizne - około 3 km od ul. Lazurowej
            i
            >
            > Górczewskiej) cały gabinet. Oczywiście nie wiem jaki styl preferujesz ale
            > jeżeli naturalne drewno Ci odpowiada to możesz zadzwonić i się popytać. szef
            > jest b. miły i kompetentny.
            > Oto jego strona:
            > www.parysz.pl
            > A jeżeli chcesz mebelki z płyt (tańsze i prostsze to również mam namiar na
            > stolarza (robił mi garderobę, kuchnię oraz pokój dziecka).
            > Honorata

Dzięki serdeczne. Basia
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka