Dodaj do ulubionych

Aranżacje wnętrz - ceny

23.02.10, 15:57
Witajcie
Właśnie kupiłam mieszkanie i teraz czeka mnie najprzyjemniejsza część, czyli
urządzanie:-). Generalnie wiem czego chce, jakie kolory, meble i nawet
żyrandole mam już wybrane, ale brakuje mi tego czegoś, jakiegoś smaczku, który
sprawi że mieszkanie będzie niepowtarzalne, wyjątkowe i tu przydałaby się
pomoc projektanta wnętrz. Czy orientujecie się jakie są obecnie stawki na
rynku warszawskim, ile może kosztować pomoc projektanta przy aranżacji
łazienki i salonu z kuchnią? Czy ceny są za metr projektu, czy za pomieszczenie?
Pzdr.
Obserwuj wątek
    • malyglod1978 Re: Aranżacje wnętrz - ceny 23.02.10, 19:12
      projektanci liczą za m2 - od 80 do 100 PLN, ci lepsi i drożej. Masz jeszcze inne
      rozwiązanie, zatrudnij profesjonalną ekipę z dobrym portfolio i referencjami a
      oni sami (ze względu na posiadane doświadczenie) podpowiedzą co może dodać
      smaku, może nawet dogadasz się z nimi projektowo.
      • puszcz1 Re: Aranżacje wnętrz - ceny 09.03.10, 09:08
        Mogę polecić Ci niedrogiego stolarza do mebli kuchennych, szafy
        przesuwnej. U nas wykonywał projekt naszego architekta i byliśmy
        naprawdę zadowoleni. (facet bardzo dokładny). Projekt wnętrz zrobił
        dla nas kolega architekt. Nie jest tani. W jego pracowni projekt 1
        m2 mieszkania kosztuje 180 zł/netto. Ale stolarz był naprawdę ok. Z
        tego co wiem sam też robi projekty kuchni. Pan Mariusz 609 28 90 80
    • enha3 Re: Aranżacje wnętrz - ceny 07.04.10, 18:30
      Mi aranżację robiła Pani architekt za 80zł/m2. Domek 120m. Dodatkowo
      zaaranżowała mi ogród w cenie. Ale wiem, że Warszawscy architekci są
      drożsi. Może spróbuj wziąć kogoś spoza Wawy?
      • decoroom_eu Re: Aranżacje wnętrz - ceny 06.12.11, 13:15
        Niekoniecznie drożsi. To wszystko kwestia dogadania się i ustalenia zakresu współpracy, wiadomo, że jeśli bierze klient także wykończenie w pakiecie to te ceny są dużo bardziej korzystne. www.decoroom.eu
    • marry-and-more Re: Aranżacje wnętrz - ceny 20.09.10, 14:14
      Warto jest skorzystać z pomocy albo chociaż porady profesjonalisty w takiej kwestii;) Ja czasem przeglądam strony z aranżacjami wnętrz, np. n-design - i muszę powiedzieć, że już mnie to nieraz zainspirowało;) Przy większym remoncie chętnie skorzystałabym z pomocy fachowców.
      • decoroom_eu Re: Aranżacje wnętrz - ceny 07.02.12, 14:27
        kpanek78 napisała:

> Jak jest z materiałami , jeśli np. nie chcę w Silverze paneli tylko parkiet?

Każdy materiał można zamienić, jest pełna elastyczność, nie narzucamy schematów, klienci mówią, że to największy plus współpracy z nami. Zapraszamy.
    • milamilka Re: Aranżacje wnętrz - ceny 09.04.12, 10:09
      Jak ktoś ma takie ceny to sobie policzcie bo coś tu nie gra - w ciągu miesiaca przeciętnie można zaprojektować jedno średniej wielkości mieszkanie no i jak ktoś bardzo szybki jest jakaś łazienka, jakaś porada. Czyli ktoś przy takiej cenie zarabia ok 2500 zł/miesiąc. Marna pensja, wyrazy współczucia. Chyba ktoś nie ma ambicji ani nie potrzebuje utrzymać domu ani rodziny. Pracowali byście za 1,6 zł za godzinę = 12,8 zł dniówka? Bo ja na pewno nie.
    • bratnig Re: Gotowe aranżacje wnętrz 24.02.13, 11:24
      Wydaje mi się , że każde mieszkanie jest inne, każda aranżacja i wykończenie powinny być do konkretnego pomieszczenia przystosowane, do konkretnego mieszkańca, nie wyobrażam sobie , zeby korzystać z takich gotowców szczerze mówiąc.
    • adamos0909 Re: Aranżacje wnętrz - ceny 13.11.14, 10:48
      Jak ktoś jest z Warszawy i okolic to polecam sklepik do którego dotarłem pocztą pantoflową, nazywa się Dekorator i jest dosłownie rzut beretem od Bemowa i Bielan, w Zielonkach na ul. Osiedlowa 2a. Właścicielka sklepu Pani Teresa ( tel. 506-071-114 chyba nadal aktualny ) poza sprzedażą naprawdę świetnych i wyszukanych mebli, tkanin ( obrusów, zasłon, firanek itd.), zajmuje się również fachowym doradztwem w aranżacji wnętrz. Jeżeli ktoś szuka niebanalnych rzeczy to zdecydowanie tam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka