Dodaj do ulubionych

Kler- czy naprawde warto?

05.05.04, 12:55
Ludziska, doradzcie czy Kler warte jest tych niemalych pieniedzy. Szukam
wypoczynku juz jakis czas i mam problem z fotelami- sa zwykle za szerokie do
mojego nie za duzego pokoju. Kler w programie D06 ma fotele idealne. W sumie
sa tez bardzo wygodne, ale jak juz sie wykrwawie przy ich kupowaniu to nie
chcialabym aby np: po roku wygniotly mi sie siedziska :)
Wiec doradzcie- czy aby napewno te meble warte sa pieniedzy jakie nalezy za
nie zaplacic?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • opinio_tworca Re: Kler- czy naprawde warto? 06.05.04, 16:42
      Filmoni,
      Mam wrazenie, ze meble kler, to jedne z tanszych mebli tego typu.
      Uwazam, ze stosunek ceny do jakosci jest na przyzwoitym poziomie.
      Mam w biurze mala sofe z fotelami od jakis 4 lat i spisuje sie swietnie.
      Nie wiem jaki to program.

pozdrawiam

OP
      • flimoni Re: Kler- czy naprawde warto? 07.05.04, 09:18
        Wybralam Program D06. Co do ceny to rozumiem, ze ta sama kwota dla roznych
        ludzi moze stanowic rozna wartosc. Dla mnie wydatek rzedu 8000 tys za kanape i
        fotel to nie malo. Nie wiem co masz na mysli piszac "meble kler, to jedne z
        tanszych mebli tego typu". Mam przez to rozumiec ze jest to solidny typ, czy
        chodzilo ci o cos innego. Napisz prosze czy sofa ktora posiadasz jest w skorze
        czy w jakies tkaninie? Czy obicie nadal ladnie uklada sie na siedziskach i
        poduchach?
        • melaska Re: Kler- czy naprawde warto? 07.05.04, 11:58
          Nie cierpię wzornictwa Kler, ale akurat progrma D06 jest do przełknięcia;-),
          chociaż jak dla mnie nieco zbyt kanciasty.

Jeśli Cię stać, to kupuj, moim zdaniem to mimo wszystko solidna firma. Pamiętaj
          jednak, że cena tego mebla nie jest odbiciem tylko i wyłącznie jego jakości.
          Płacisz też za markę i projekt, a ja osobiście miałabym obiekcje wydając
          pieniądze na w gruncie rzeczy pospolity pomysł (tego typu sofę znajdziesz w
          ofercie każdej dobrej firmy meblarskiej). Ostatecznie zatem radzę Ci rozejrzeć
          się jeszcze, może znajdziesz coś podobnej jakości za mniejszą cenę:-)

Co do obicia polecam skórę. Materiały naturalne ładnie się starzeją i nawet
          większe wgniecenia dodają tylko charakteru:-)

pozdrawiam
          • asikkk1 Re: Kler- czy naprawde warto? 08.08.05, 12:04
            Ostatecznie zatem radzę Ci rozejrzeć
            > się jeszcze, może znajdziesz coś podobnej jakości za mniejszą cenę:-)

Kler to najwyższa jakość, wzornictwo wg mnie : fantastyczne (mówie o serii
            nowoczesnej a nie rustykalnej

Wykonania mebli firmy Kler nie da sie porównać do innych, tańszych mebli.
            Wystarczy wejsc do salonu Klera, usiąść na nich, DOTKNĄĆ takiej skóry i już
            wszystko jest oczywiste :) nie wyobrazam sobie zamienic moich "klerów" na
            inne... no chyba ze na Bo Concept:)
    • millka26 Re: Kler- czy naprawde warto? 07.05.04, 12:36
      Jakis czas temu rodzice mojego kolegi kupowali meble Kler, co prawda nie byl to
      wypoczynek ale jak oni to nazwali witrynka i komoda - po przywiezieniu do domu
      okazalo sie ze witrynka sie nie domyka a komoda jest odrapana, jakosc i
      wykonanie tez zostawia wiele do zyczenia. Dlatego zastanow sie dwa razy zanim
      wydasz pieniazki.
      Pozdrawiam
      • kontaktowekonto Re: Kler- czy naprawde warto? 08.08.05, 19:58
        brałam pod uwage kler ale niestety stwierdziłam ze za drogo jak dla mnie, jak
        sie urzadza na raz wszystko to zaczyna sie patrzec na cene
        ja wybrałam kanape narozna 45% ( róg) Platinum w skorze jest rozkladana bo
        zalezało mi aby miec gdzie połozyc gosci, duza, wygodna...a kosztuje 5240
        zł.Fabryka Bydgoskich Mebli
        w Kler musiałbym wydac ok 8 tys.
        Pozatym jak za iles lat mi sie znudzi mniejszy zal zmienic.
        Jak ktos ma kanapy z Bydgoskie Meble to prosze o opinie...zamowilam i czekam az
        przyjdzie:)
        pozdrawiam
    • margie Re: Kler- czy naprawde warto? 09.08.05, 15:33
      za takie pieniadze dostaniesz inna, ladniejsza niz kler kanape. ja kupilam w
      BoConcept ( maja system ratalny) kanape MOntana za 5.000 z czarnej lakierowanej
      skory ( pies) i po roku nic nie widac. Jest boska. I 30x ladniejsza nic Kler,
      ktorego wzornictwa nie znosze.
    • cadrysunki Re: Kler- czy naprawde warto? 18.08.20, 20:59
      Jeśli na reklamacje nie dostaniesz odpowiedzi w ciągu 30 dni to według prawa jest uznana i masz prawo do wywiązania się firmy z jej treści. Jeśli tego nie zrobi poinformuj ich o tym i jednocześnie o dalszych krokach jakie będziesz musiał zrobić czyli inspekcja, arbiter sądowy lub sąd a zmienią zdanie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka