Dodaj do ulubionych

pokój prowansalski

04.07.11, 16:33
bardzo lubię ten styl i przy okazji mini remontu, odświeżania ścian chciałabym go jednak zmienić dogłębnie:)
Pokój ma funkcje gościnną, trochę biurową.
Meble to Ikeowski Leksvik, który zostanie pomalowany na biało, ale bez 100% krycia. Na podłogę idą panele dąb bielony, wysokie listwy. No i tu zaczyna się problem. Chciałam kupić kanapę chyba też z Ikeii (opcja róże, badź jasna). Jaki kolor ścian pasuje do takiego stylu, ewenytualnie może tapeta?
Poradźcie proszę, bo za dwa tyg. początek remontu, a koncepcji brak:(
Obserwuj wątek
    • dorotak-m Re: pokój prowansalski 04.07.11, 17:16
      Witaj,
      Dla stworzenie klimatu wnętrza prowansalskiego potrzebujesz zdecydowanie motywów kwiatowych, na tapecie, zasłonach bądź obiciach. Myślę, że co do kolorystyki;- ściany mogą być oliwkowe, miodowe a nawet cynamonowe. Powodzenia i pozdrawiam :)

Dorota
      www.arsform.pl
      • ann-a69 Re: pokój prowansalski 04.07.11, 19:45
        myślę ze tapety w delikatne kwiaty , paski będą pasować do wnętrza .Jedna ściana może być wzorzysta -pozostałe gładkie. Kolor typu rozbielony jasny błękit i lila też dobrze wyglądają z białymi elementami. Można wtedy dodać kwiatowe motywy w dodatkach/ wzorzysta kanapa lub zasłony/.

Pozdrawiam

www.stylizacjewnetrz.pl
    • meblewloskiestore Re: pokój prowansalski 04.07.11, 19:56
      w celu z zakupu pieknych mebli wloskich o atrakcyjnych cenach, polecem Panu moj nowo otwarty sklep www.meblewloskiestore.pl z siedziba w Ostrowcu Sw. W razie jakichkolwiek pytan prosze dzwonic pod nr 698 774472, badz pisac pod na moj mail osobisty ptakaga@yahoo.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka