Dodaj do ulubionych

meble na wymiar do salonu

12.07.13, 10:45
czy ktoś może polecić fachowców z okolic Warszawy do zrobienia mebli do salonu (dwie komody i jedna witryna)?

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • anija35 Re: meble na wymiar do salonu 15.07.13, 14:15
      Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowo, nowoczesnego i w fajnym stylu zaglądnij sobie tutaj: www.fawre.pl/, bardzo fajna obsługa wykształconych fachowców, a do tego podchodzą do każdego klienta z osobna.
      • anija35 Re: meble na wymiar do salonu 15.07.13, 14:17
        Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowo, nowoczesnego i w fajnym stylu zaglądnij sobie tutaj: www.fawre.pl/ bardzo fajna obsługa wykształconych fachowców, a do tego podchodzą do każdego klienta z osobna.
    • lamalamy Re: meble na wymiar do salonu 16.07.13, 16:00
      ja polecam Pracownia Mebli Jerzy Parysz. www.parysz.pl Indywidualne podejście, wiele lat doświadczenia, porządne wykonanie :) Ja akurat musiałam chwilę poczekać na wykonanie, bo była kolejka, ale teraaz wakacje to może będzie szybciej!
    • ewaa00 Re: meble na wymiar do salonu 17.07.13, 11:26
      Również polecam firmę FAWRE. Robią niesamowite meble i to z najlepszej jakości materiałów. Doradzą, porozmawiają, wezmą pod uwagę wszystkie wskazówki. Indywidualnie podchodzą do potrzeb klienta a to też jest bardzo ważne.
    • lamalamy Re: meble na wymiar do salonu 17.07.13, 15:24
      Ina, ja też się nad nimi zastanawiałam, ale w końcu wybrałam mniejszą, rodzinną firmę. Wzbudziła moje zaufanie i okazało się, że słusznie. Całość zamówienia wyszła mi podobnie jak w fawre, a kontakt i elastyczność firmy o wiele większa. Fawre to korpo kreujące się na "przytulną" firmę. Jeśli jesteś z Warszawy to polecam pracownie mebli Jerzy Parysz. Jakbyś miała jakieś pytania to śmiało :)
    • akacja211 Re: meble na wymiar do salonu 19.07.13, 15:07
      Każdy ma swoją ulubiona markę i zaufanie do jakieś firmy, ja mam na przykład do firmy Fawre duże, właśnie kupiłam u nich szafę na promocji - 50% jestem z niej bardzo zadowolona. Taka szafa a taka niska cena.
    • ewaa00 Re: meble na wymiar do salonu 01.08.13, 12:17
      Każdy poleca firmę, z której korzystał i jest zadowolony, to dość oczywiste. Ja korzystałam akurat z Fawre. Nie mam zamiaru pisać, że inne są złe, bo po prostu tego nie wiem.
      Ina560- moim zdaniem firma nie rzuciła mi jakiejś wygórowanej ceny. Biorąc pod uwagę to, że korzystałam z całego pakietu ich usług (od projektowania wnętrza, po wykonanie i montaż mebli) to zapłaciłam niewiele, a meble są naprawdę bardzo dobrze wykonane.
    • perfectus.warszawa.pl Re: meble na wymiar do salonu 05.08.13, 15:32
      Witam. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Mebelki na wymiar robimy na terenie Warszawy i okolic od ponad 10 lat. Mamy liczne referencje. Pomiary i wycena GRATIS! Dla użytkowników tego forum dodatkowo 5% zniżki na wykonane usługi. Zapraszam: lukasz@perfectus.warszawa.pl
      www.perfectus.warszawa.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka