Dodaj do ulubionych

Kuchnia - jak rozplanować?

18.08.17, 18:59
Witam, jak rozplanowalibyście ustawienie mebli kuchennych, żeby nie trzeba było daleko biegać między blatami roboczymi? Jestem na etapie budowania ścian i zastanawiam się nad lekkim zamknięciem kuchni. Jakie macie pomysły? Jestem otwarta na wszelkie rady ;)
Zdjęcie zwymiarowanej kuchni w linku poniżej. Wymiar 264 może się dowolnie zmieniać...
Zamknąć czy pozostawić otwartą?
kuchnia
Obserwuj wątek
    • ekspert_artefekt Re: Kuchnia - jak rozplanować? 21.08.17, 10:20
      Cześć,
      Patrząc na rzut, wydaje mi się, że kuchnia w kształcie litery L jest dobrym pomysłem. Wymiar pozwala także na postawienie niewielkiej półwyspy z prawej strony. Jednak na pytanie czy otwarta czy zamknięta, musisz sobie sama odpowiedzieć. Zastanów się czy często przebywasz w kuchni i czy lubisz, żeby wszystko było na widoku. Tak naprawdę to styl życia powinien o tym zadecydować.
      Kuchnie jest spora i powinno wszystko się pomieścić.
      Pozdrawiam
      Alicja
    • paper89 Re: Kuchnia - jak rozplanować? 21.08.17, 10:28
      Według mnie zamknąć.
      Mieszkałam w taki mieszkaniu z aneksem kuchennym i było to bardzo niewygodne.
      Ciągle w domu był nieporządek, nie mówiąc o kuchennych zapachach.

--
      Bo jesteś zupełnie inna, niż sądziłem. - Ty też - skontrowałam. - Jesteś gorszy
    • specjalista1234 Re: Kuchnia - jak rozplanować? 28.08.17, 08:22
      Przy planowaniu kuchni najważniejsze jest, żeby pomiędzy zlewem i kuchenką zostawić blat roboczy, to ułatwia codzienne czynności. Kuchnię możesz zostawić otwartą i "odgordzić" jedynie wyspą kuchenną, to nowoczesne rozwiązanie, które dodaje uroku i jednocześnie jest bardzo wygodne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka