Dodaj do ulubionych

utrzymanie porządku

04.05.20, 10:36
Jak zrobić, żeby utrzymać porządek we wnętrzach? Niby siedzię w domu, ale pracuję - siedzące home office. I po wszystkim nie bardzo mam jeszcze energię na sprzątanie, a kurz się samo z siebie... Jak sprzątać, panie ministrze???
Obserwuj wątek
    • zosiaric Re: utrzymanie porządku 11.05.20, 08:52
      Serio, dolna część pleców doskiwiera mi coraz bardziej...
      A potem jeszcze latać z odkurzaczem, mopem i nie wiadomo czym jeszcze?!? Nie no, prędzej wynajmę sobie kogoś z www.hojoclean.pl/ do sprzątania, niż zbiorę siły na samodzielne wykonywanie porządków domowych.
    • husarv Re: utrzymanie porządku 17.07.20, 17:15
      Zalatw alarm do domu. Sa w Szwecji ludzie co weszli do mieszkania i skrzywdzili mnie i pozniej/wczesniej niszczyli rozne obiekty. Wiecej sprzatania przes to. To jest meska sprawa aby miec alarm. Nawiazywac czynem do tematu prawa do wlasnosczi prywatnej i szanowaniem praw czlowieka. Wiem ze to kosztuje pienadze i czas. Ale miec elektroniczne domowe alarmy to wciasz jest przeciesz pozytywne i zbrojenie sie w czasach jak ulice europejskie sa zalewane chamliwymy terrorystami muzulmanskimi.
    • anastazja67 Re: utrzymanie porządku 12.08.20, 22:05
      Najlepszym sposobem na codzienne utrzymanie porządku w domu (chodzi mi głównie o podłogi, na których zbiera się najwięcej brudu, kurzu) jest moim zdaniem roomba. Mam od roku i jestem mega zadowolona, co prawda jest trochę głośna, więc wolę włączać ją kiedy wychodzę na spacer z psem (który jest głównym powodem jej zakupu ;). Po powrocie jest wszystko wysprzątane :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka