Dodaj do ulubionych

parapety i blaty EM-DI z Bartyckiej - NIE polecam

07.09.07, 12:34
szczegóły na priv, gdyby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś więcej
--
      • zuzannastawicka Re: parapety i blaty EM-DI z Bartyckiej - NIE po 08.10.13, 23:04
        ja również odradzam firmę EM-DI z Baryckiej. Pojechałam odebrać blat był trochę ukruszony z boku dlatego zgodziłam się na zaokrąglenie boków,żeby zniwelować ukruszenie. dzisiaj kierowca przywiózł blat z informacją , że mam dopłacic za zaokrąglenie boków. Nie dość ,ze zrobiłam im uprzejmośc, że nie musieli robic nowego blatu, to jeszcze chcieli mnie skubnąć na 100zł. mało tego , kiedy kierowca odjechał po awanturze telefonicznej i spokojnie obejrzałam blat okazało się ,ze ma zarobione zaprawką uszkodzenie. Przychodzi jutro hydraulik , wiec nie odwoże im tego, ale sami pojedźcie odebrać towar i go dokładnie obejrzyjcie. ja niestety nie miałam czasu.Teraz na spokojnie zastanawiam się czy ta cała zadyma z dopłatą nie była po to aby odwrócić moja uwagę od uszkodzenia. nie polecam EM-DI
    • gamma9 Re: parapety i blaty EM-DI z Bartyckiej - NIE po 11.01.09, 13:22
      Żałuję, że przeczytałam to dopiero teraz i też zrobiłam ten błąd.
      Zdecydowanie NIE POLECAM! Też się nacięłam na typowe przekręctwo:
      zamawiasz na podstawie pięknej próbki, a dostajesz coś, co ma się do
      niej nijak (np. kilkucentymetrowe ciemnobrązowe plamy na środku
      jasnobeżowego parapetu). Oczywiście nikt Cię o tym nie uprzedza. Po
      reklamacji dostajesz odpowiedź, że podobno zostałeś o tym
      poinformowany, co jest oczywistą nieprawdą. Trzymajcie się z daleka
      od EM-DI!
    • Gość: niezadowolona klie Re: parapety i blaty EM-DI z Bartyckiej - NIE po IP: *.static.ip.netia.com.pl 10.02.20, 14:37
      Również nie polecam firmy EM-DI oraz jej właściciela. Ceny bardzo wysokie w porównaniu z konkurencją, jakość parapetów pozostawia wiele do życzenia (zdecydowałam się na parapety z konglomeratu ze względu na ich trwalość, natomiast w praktyce okazało się że są wyjątkowo podatne na zniszczenia oraz powstawanie plam i zmatowień, mimo regularnej impregnacji środkiem poleconym przez p. Filipa (cena internetowa 2 x niższa niż u p. Filipa), o jakiejkolwiek gwarancji nie ma mowy, p. Filip nie odbiera telefonów. Ostrzegam przed tą firmą!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka