Dodaj do ulubionych

Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzebny?

13.01.04, 09:52
Niedawno dodałem 1-szą lekcje języka chińskiego
www.kuchniachinska.pl/main/kurs/index.htm
Powiem szczerze, że po 3 tygodniach nie widzę żadnego zainteresowania ze
strony internautów. Przygotowanie każdej lekcji kosztuje mnie sporo wysiłku,
dlatego jeżeli zależy wam na kontynuacji kursu piszcie, żebym wiedział, że
mój praca nie idzie na marne.
Obserwuj wątek
    • edr Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 14.01.04, 16:37
      Jasne, że potrzebny- ja czesto zagladam i korzystam.
      Trzymaj tak dalej-pozdr.
    • koval4 Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 15.01.04, 14:24
      pewnie ze jest!!! od 2 dni ucze sie chinskiego i niezmiernie sie ciesze ze
      znalazlem Twoja stronke i z pewnoscia tu jeszcze zajrze!! pozdrawiam
    • dharmata Odpowiem Ci w październiku 20.01.04, 13:52
      Odpowiem Ci w październiku, jeżeli nie nauczę się do września, to powiem z
      mojej strony że nie są potrzebne
    • ailien Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 03.02.04, 17:01
      Cześć,

jestem wdzięczna za te trzy lekcje, bo jak już pewnie wiesz, próbuję się
      nauczyć chińskiego, ale mam problem ze znalezieniem nauczyciela, więc Twoje
      lekcie są dla mnie bardzo ważne. Na razie będę bazowac wyłącznie na nich i
      kilku innych wskazówkach z internetu ;-)))

Tak trzymaj !!!

Ailien
    • gumisie3a Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 24.04.04, 14:56
      przes13 napisał:

> Niedawno dodałem 1-szą lekcje języka chińskiego
      > www.kuchniachinska.pl/main/kurs/index.htm
      > Powiem szczerze, że po 3 tygodniach nie widzę żadnego zainteresowania ze
      > strony internautów. Przygotowanie każdej lekcji kosztuje mnie sporo wysiłku,
      > dlatego jeżeli zależy wam na kontynuacji kursu piszcie, żebym wiedział, że
      > mój praca nie idzie na marne.

Hehe jak dla mnie to lekcje by się przydały.
    • mulke Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 28.06.04, 22:50
      uczenie sie jezyka chinskiego moze byc swietna zabawa,kursy zawsze sa potrzebne
      zeby nauke ludziom umozliwic.problem polega na tym ze nauczyciel powinien byc
      znac jezyk.osoba uczaca sie chinskiego 6 mies.nie moze podejmowac sie nauczania
      innych bez zadnego nadzoru.ucze sie chinskiego od 6 lat i kazdego dnia zdaje
      sobie sprawe jak niewiele umiem.
      wstapilam na Twoja strone i w jednej tylko lekcji(siodmej)znalazlam 2 bledy.byc
      moze tylko je biernie kopiujesz z ksiazki...nie zmienia to jednak faktu ze
      bedac nauczycielem bledu tego bys nie popelnil.(w hanyu yu to nie yin jak
      podales,i nikt nie mowi ribenguo tylko riben)
      wydaje mi sie ze pomysl Twoj jest swietny,pomagasz wielu osobom ktore nie maja
      dostepu do literatury.bylo by jednak znacznie lepiej gdybys skonsultowal/a to z
      jakis chinczykiem mieszkajacym w Polsce,ktory bledy te wychwyci
      pozdrowionka
      • przes13 Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 01.07.04, 16:40
        Czy naprawde sądzisz, że jestem na tyle bezmyślny, że próbuję uczyć innych po 6
        miesiącach nauki z ksiązki. Oczywiście, że mam chińskiego nauczyciela i na
        stronie publikuję tylko rzeczy, które on mi przekazał. Mówisz, że znalazłaś aż
        2 błedy w ostatniej lekcji, pierwszy znich (音 zamiast 语) to zwyczajna
        literówka, co do 日本国 to być może masz rację, że częsciej mówi się tylko 日本,
        poprostu przepisałem to co powiedział mi nauczyciel, nie ma zamiaru poprawiać
        Chińczyka - profesora języka chińskiego :) Niestety literówki mogą się czasami
        zdarzyć, ponieważ chcąc umożliwić jak nalepszy dostęp do lekcji (niektóre
        systemy, szczególnie poniżej WIN 2000 mają problemy z chińską czcianką)
        zdecydowałem się na pracochłonne zamienianie liter na jpegi, niestety powoduję
        to, że zwiększa się ryzyko pojedynczych błedów na stronie. Myślę jednak, że nie
        ma ich za wiele. Jeżeli ktoś chce uczyć się na poważnie zamawia u mnie książkę
        w której znajdują się lekcje ze strony i wtedy ma napewno bez błedów.

Mimo wszystko odbieram twój list jako atak na moją ciężką pracę, nie rozumiem
        twoich intencji uważasz, że kurs z kilkoma błedami jest gorszy od braku kursu?
        Może umieść na internecie coś od siebie wtedy ja się nie będę już musiał się
        produkować.
        • namban Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 04.07.04, 12:41
          przes13 napisał:

> 2 błedy w ostatniej lekcji, pierwszy znich (音 zamiast 语) to zwycz
          > ajna
          > literówka,

Hihihi, "literówka" - to fajnie brzmi w odniesieniu do chińskiego ;-)

co do 日本国 to być może masz rację, że częsciej m
          > ówi się tylko 日本,

Kurcze, ale ten chiński jest podobny do japońskiego.... ;-)))))))))))))))))

A tak w ogóle to fajna jest Twoja inicjatywa. Co prawda chińskiego się nie uczę
          (japoński na razie wystarczy...) ale czasami zajrzę, chociażby tak, z
          ciekawości jak czy to po chińsku znaczy to samo co po japońsku, chociaż się
          inaczej wymawia :)
          Pozdr.
    • mat6662 Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 12.07.04, 19:05
      jest potrzebny jak woda(shui) na pustyni. Nie poddawaj się czekamy na kolejne odcinki !
    • kowalczykkatarzyna Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 16.07.04, 09:41
      Właśnie odkryłam tą stronkę zupełnie przez przypadek i moze coś z tego będzie :)
    • yarocin1 Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 15.09.04, 16:52
      Czy znasz może kogoś kto uczy chińskiego na terenie łodzi?
    • iselin Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 11.04.05, 16:19
      Ja poproszę o lekcje.
      Ucze się i bardzo podoba mi się ten język. Szczególnie jeśli chodzi o
      kaligrafowanie:)
      • xiao_ma_li Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 11.04.05, 21:55
        A propos tej nieszczęsnej Japonii! Można mówić 日本国 zamiast 日本 i wcale nie
        jest to tak bardzo rzadka forma jak się tu wszystkim wydaje.
        Jeśli ktoś nie wierzy, to niech sprawdzi w internecie!!!!
        • saabb Re: Czy kurs języka chińskiego jest komuś potrzeb 08.06.05, 14:36
          Wlasnie znalazlem ten watek i odwiedzilem stronke. Jest swietna i mysle, ze
          baaaardzo potrzebna. Fajnie sie czyta, slucha i jest przejrzysta. Dopiero co
          zaczalem sie bawic (bo tak mozna nazwac moja nauke chinskiego) ale jest
          swietnie. Kto wie moze sie wciagne i zaczne powaznie sie uczyc, teraz jest to
          super zabawa szczegolnie kaligrafia. Problem z wymowa tych tonow ale trening
          czyni mistrza.
          Szacunek dla Ciebie za taki kurs...:)
          Pozdrawiam,
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka