Dodaj do ulubionych

Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!!

16.04.10, 09:54
Kochani podpowiedzcie kto ze znanych naturapeutów , (lub co ze
specyfików naturalnych skutecznie pomoże w zwalczeniu pasożytów
takich jak lamblie , bakterie.Robiłam testy metodą salvia , stosuję
preparaty dr Jonasa, vernikadis O. G. Sroki, zioła. Nadal problemy z
cerą - wiele wyprysków (koszmar ). Podpowiedzcie jak sobie z tym
poradzić. Myslałamo preparacie Paraprotex - firmy Calvita. Piszą, z
skuteczny. Może ktoś na forum wypowie się na ten temat.Z góry
dziękuję.
Obserwuj wątek
    • kam-i-nia Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 21.04.10, 23:42

Ja myslę, że tu pomógł by poprostu olej z dyni...
      Poczytaj o nim w necie, on w naturalny sposób niszczy pasożyty,
      rególuje pracę jelit i w 100% porawia cerę.
      Spróbuj a na efekty myslę, że długo nie trzeba czekać, a i ten olej
      nie jest bardzo drogi.
      Magda
      • ameboda Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 22.04.10, 11:25
        Dziękuje za informacje.Oczywiście że zaraz poczytam w necie kupię
        olej i spróbuje. Przeprowadzam tez dokładne oczyszczanie organizmu
        wg. prof. Tombaka. Tak czy inaczej jeżeli bedzie poprawa to napiszę
        o tym . Magda , jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Pozdrawiam.
    • amethystray Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 25.04.10, 07:01
      Moim skromnym zdaniem moze najpierw doprowadz do konca kuracje na pozbycie sie
      tych paskudek ze swojego organizmu a potem zajmij sie kosmetyka? Nie wszystko naraz.
    • kawor Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 11.05.10, 15:30
      może tutaj znajdziesz odpowiedź?
      Sporo informacji o pasożytach, porady, adresy
      [url=http://pasozyty.net]pasozyty.net[/url]
    • juzsupermen Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 17.05.10, 19:10
      Polecam sprawdzone naturalne środki
      wiecejfachowej informacji na stronie
      cali.pl/produkt/pasozyty-grzybica/id,183/vid,34cca23231b16.htm
    • eagles11 Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 13.03.20, 14:20
      Odsprzedam nadwyżkę leku na pasożyty ZENTEL 400 mg i PRAZYKWANTEL 600 mg (Distoside z USA). Kontakt - Małgorzata tel. 736 295 107
    • krystynapiatek1 Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 15.04.20, 11:41
      Wyciąg z orzecha włoskiego z dodatkiem czarnuszki cos czego robaki nie znoszą;) stosowałam i stosuje conajmniej raz w roku...Vernikabon a w dodatku smakuje nienajgorzej pomimo tego orzecha bo z dzieciństwa pamietam orzechówkę babci.;)
    • trebor1978 Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 19.07.20, 13:22
      Pasożyty zjadają od środka golead.pl/p/QIxQ/Rxyu/KQDm
    • agnieszka700 Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 26.07.20, 05:35
      Ja korzystałam z detoxerum bo jako jedyny mogłam kopić bez recepty. I nie jest to lek wiec pewnie dlatego. Chciałam się odrobaczyć bo mam psy w domu. Ja u siebie dużych zmian nie zauważyłam, ale córka była zadowolona. Poczytaj na www.zdroweszpitale.pl/detoxerum/ może nie jest to najtańsza opcja, ale może pomóc
    • wozny1234 Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 04.12.21, 15:17
      Jest w Wrocławiu gabinet Herbasol, który specjalizuje się w diagnostyce oraz w terapiach na mikroorganizmy i chorób wywołanych przez te patogeny. Jest też tam zielarz i dietetyk, więc mają podejście profilaktyczne do ludzi, a także mikrobiolog, więc ci wszystko lepiej wytłumaczy. Ja sam tam chodziłem i mi bardzo pomogli. Na stronie internetowej mają też dużo przydatnych informacji - może ci się przyda.
    • paniawaria Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 12.12.21, 19:40
      Unormuj swój układ pokarmowy. Jak nie zrobisz z nim porządku to możesz do woli zażywać rózne specyfiki i nie spodziewaj sie poprawy.

Nie wypowiadam się na temat diety bo nie jestem ekspertem, ale przede wszystkim musimy miec zdrowe jelita. Sama od dawna mam problem ze zdrowiem i przeszłam już różnych lekarzy. Zaczełam grzebać w badaniach klinicznych i wychodzi na to, że nawet depresja moze mieć swoje źródło w jelitach...

Jak chcesz zobie poczytac moje artykuły, które zaczełam pisać po przekopaniu się przez tonę materiałów na Pubmedzie to zapraszam:
      doctorherbal.pl/nerwica-zoladkowa-jak-sie-jej-pozbyc-bez-wizyty-u-psychiatry-w-2-miesiace/

A jak bardzo chcesz coś łykac to sięgnij po czosnek - ale dobrze standaryzowany na allicynę. Im więcej tym lepiej. On zabija wszelkie zarazki - jak Domestos...

doctorherbal.pl/czy-istnieje-bezpieczna-dawka-czosnku-i-czy-powinnismy-sie-tym-w-ogole-przejmowac/
    • tomasz.naturopata Re: Pasożyty, lamblie, bakterie, POMOCY !!! 08.02.22, 13:15
      Mogę podpowiedzieć jak w 100% naturalnym sposobem pozbyć się niechcianych gości oraz rozpisać sposób użycia tych suplementów które sam stosuję oraz osoby które są zachwycone efektami. pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka