Dodaj do ulubionych

DuoLife Żyję Świadomie

08.10.16, 12:59
Witam.
Chciałam się z Państwem podzielić moimi spostrzeżeniami.
Ostatnio dostałam informację o cyklu konferencji prowadzonych przez polskich naukowców - Ogólnopolski Cykl Konferencji - Żyję Świadomie, organizowanej przez Fundację na Rzecz Świadomego Życia.
Ponieważ opis wydarzenia brzmiał:

"Jeśli chcesz wiedzieć jak:
- Radzić sobie z zagrożeniami współczesnego życia?
- Jak walczyć z pasożytami, boreliozą, chorobami układu krążenia i stawów?
- Skutecznie odtruwać organizm z toksyn i odbudować prawidłową florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym?
- Poprawić przemianę materii i regenerować narządy wewnętrzne?
- Zwiększyć przyswajanie spożywanych produktów, zdolność wchłaniania wapnia?
- Skutecznie wzmocnić system odpornościowy i bronić się przed nowotworami?
- Łagodzić stany zmęczenia, niepokoju, nadpobudliwości nerwowej, depresji?
- Poszerzyć swoja wiedzę na temat zdrowego stylu życia?"

postanowiłam wybrać się na tą konferencję, tym bardziej, że 2 osoby w mojej bliskiej rodzinie zachorowały na boleriozę i tym bardziej, że koszt tej konferencji to tylko 20 zł.

Zawiodłam się niestety strasznie, bo nie była to żadna konferencja, która miała poszerzyć wiedzę uczestników. Pierwsza część polegała na tym, że prowadzący opowiadał pokrętnie o biologii, o tym jak dużo można osiągnąć za pomocą natury (nie mówiąc zupełnie o praktycznym stosowaniu roślin itp. tylko o samych efektach). Używał przy tym trudnych słów, skomplikowanych nazw związków, co chwile wspominał o swoich osiągnięciach życiowych, swoje słowa popierał cudownymi przypadkami uzdrowień, żeby pokazać, jak wielkim jest autorytetem.
Druga, dłuższa część już nie pozostawiła złudzeń. Była to typowa reklama suplementów diety na wszystkie najpopularniejsze dolegliwości i choroby.

Czuję się trochę oszukana, bo zapłaciłam 20 złotych, straciłam ponad 4 godziny, żeby otrzymać baaaaardzo małą porcję praktycznej wiedzy. Oczywiście jeśli chciałabym sobie kupić na szybko suplementy diety to pewnie zdecydowałabym się na te, bo ponoć jako nieliczne z dostępnych na rynku są w 100% naturalne, więc pod tym względem organizatorzy osiągnęli efekt skutecznej reklamy. Trochę jednak ceny odstraszają.

Generalnie, jeśli chciałby ktoś skorzystać z tych "wykładów" to odradzam. Strata czasu. Więcej i szybciej o naturalnych metodach wspomagania leczenia mogą się Państwo dowiedzieć z internetu.

Ale to oczywiście moja subiektywna opinia.
Obserwuj wątek
  • menago_bb Re: DuoLife Żyję Świadomie 09.10.16, 07:30
   Sama idea-pomysł na tytuł jest świetna.Rzeczywiście, najważniejsza jest edukacja i tego w Polsce brakuje. (w Kanadzie np. już w szkole wspomina się-przecież nie edukuje) o rutuałach VooDoo, a tak elitarna u nas "wiedza" NLP przekazywana jest od dziecka.I potem mają Polaczki mieć szansę....tak więc pomysł świetny a wykonanie...drugi raz będzie pewno lepiej :).
  • sowita Re: DuoLife Żyję Świadomie 11.08.17, 10:41
   Też jestem zdania, że większość tego typu "wykładów" to zwykła strata czasu, to co oni tam maglują przez 4 godziny tak naprawdę można streścić w 20 minutach. Osobiście doradzam znaleźć kompetentną osobę, która zajmuję się danym problemem na co dzień, a nie tylko sprzedaje suplementy diety. Powstało ostatnio wiele przychodni zajmujących się naturalną medycyną, oczywiście przed wybraniem się dobrze ją sobie sprawdzić, bo tych lipnych też nie brakuje. Sama od jakiegoś czasu korzystam z porad zielarza i dietetyczki w klinice medycyny naturalnej w Krakowie. Jak szukacie sprawdzonych metod naturalnych polecam się do nich zgłosić; naturalne.wikpol.krakow.pl/
   • tulime Re: DuoLife Żyję Świadomie 23.02.18, 23:55
    Dziękuje Bogu że dał nam doktora Kardasza!!! Ten człowiek jest Wielki i zasługuje na Nobla!!! Gdyby nie BorelissPro, który jest jego dziełem, ja z pewnością jeździłabym na wózku inwalidzkim i czekała na rychłą śmierć!!! Kiedy moja Borelioza, której byłam nieświadoma, rozwinęła się we mnie do tego stopnia, że ledwo wstawałam z łóżka a ból ramienia był tak dotkliwy, że nie mogłam spać a rano zwyczajnie się ubrać, poszłam po skierowanie do ortopedy. Ten zlecił prześwietlenie i kiedy zapytałam co mi jest, powiedział, że rośnie mi jakiś guzek w ramieniu, Kiedy zapytałam co dalej, powiedział że może mi dać blokadę albo środki przeciwbólowe, więc wybrałam to drugie bo to tańsze. po niecałym pół roku bolało mnie już drugie ramię, a rano potrzebowałam 2 godzin na rozruszanie się, pijąc nieświadomie herbatę z czystka,( który jest w składzie Borelissu) po którym zawsze się ożywiałam jako tako. Trwało to jeszcze ponad pół roku, miałam okropne bóle pleców, mięśni, bardzo żle spałam, czułam się wiecznie zmęczona, aż zd razył się Cud, zostałam zaproszona na wykład Dr Kardasza i zaczęłam zażywać Cudowny Jego Boreliss!!! Dzisiaj mnie nic nie boli i śpię jak suseł a jem jak wilk, dzięki dr Kardaszowi!!! Niech Bóg nad nim czuwa!! Byłam na wykładzie dr Kardasza dwa razy i jestem zachwycona Jego wiedzą i tą jaką zdobyłam. Dzisiaj moją 36 córkę, niestety też dopadła borelioza, ale dzięki doktorowi Kardaszowi, to już nie wyrok!!! Jeżeli ktoś chciałby usłyszeć całą moją historię choroby, chętnie opowiem, podaję emaila: toromix@interia.pl
  • krygerduo Re: DuoLife Żyję Świadomie 05.10.17, 14:45
   Osoby które chcą sami ocenić czy to prawda czy tylko pic na wodę zapraszam na podobną konferencje online na żywo oczywiście ta konferencja będzie trwała tylko godzinę jest darmowa i trzeba zapisać się wcześniej ponieważ jest ograniczona ilość miejsc. duolifeonline.pl/zdrowie/?r=kryger

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka