Dodaj do ulubionych

Łuszczyca-jak naturalnie, tanio leczyć?

18.06.18, 06:08
Problem nie nowy i dotykający coraz to liczniejsze rzesze.nie dziwi, w naszym zestresowanym świecie...Jak podleczyć, bo wyleczyć podobno nie można?
P.S.
Och, sam dałem pierwszą poradę-eliminacja stresu z życia codziennego; niemal niemożliwe:).
Obserwuj wątek
  • krzysztof_3232 Re: Łuszczyca-jak naturalnie, tanio leczyć? 05.09.18, 16:14

   Witam, Przeczytajcie proszę wycinek z książki Dr. Clark: Kuracja Życia :


   "Łuszczyca i egzema
   Przyczyną obu tych dolegliwości są nicienie z rodziny Ascarididae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i być może to właśnie one wpły¬wają na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy, w rodzinach, gdzie zwierzęta trzymane są w domu, choroba ta przybiera postać chroniczną. W le¬czeniu stosujemy zapper.
   ? Bernadettę McNutt, lat 34, cierpiała na trądzik pokrywający plecy, twarz i klatkę piersiową. Od młodości leczyła się promieniami ultrafioletowymi, Retinem A i antybiotykami, a w międzyczasie przeszła dodatkowo półpasiec i grzybicę. Jej skóra zawierała stront, nato¬miast w nerkach znaleźliśmy złogi kadmu, srebra i berylu, co uniemożliwiało ich prawi¬dłowe działanie oczyszczające. Z pasożytów występował tylko jeden, ale za to w dużych ilościach - włosień kręty. Oprócz niej zakażone były również jej dzieci oraz kot. Zasto¬sowanie ziół przeciw pasożytom przez kilka miesięcy nie przynosiło żadnych efektów. Przełom nastąpił dopiero w chwili, kiedy najmłodsze z dzieci przestało nosić pieluchy.
   ? Royce Hamilton, lat 17, miał trądzik pokrywający twarz tak gęsto, że trudno było zna-leźć zdrowe miejsce większe od monety jednogroszowej. Stan taki utrzymywał się od ro¬ku. Badanie moczu wykazało obecność kamieni oraz śladowe ilości białką jednocześnie w ca¬łym ciele występowały włosienie. Efektem było nieustanne uczucie zmęczenia. Kurację roz¬poczęliśmy od oczyszczania nerek, jako przygotowanie do późniejszego zabiegu usunięcia pasożytów. Wystarczył kontakt ze środkami higieny, aby doprowadzić do nagromadzenia się w trzustce i nerkach dużych ilości cyrkonu oraz tytanu. Usuwanie włosieni trwało czte¬ry miesiące, pomimo że w domu nie było ani małych dzieci, ani zwierząt. W rezultacie twarz zaczęła się oczyszczać, choć po kolejnych trzech miesiącach nastąpił nawrót. Kolej¬na kuracja spowodowała, że twarz chłopca w końcu przybrała piękny, młodzieńczy wygląd-
   ? Evan Knight, lat 36, od 9. roku życia cierpiał na łuszczycę okolic łokci i kolan, lecz obecnie schorzenie rozprzestrzeniło się na palce i skórę głowy. Problemem bywały także częste zapalenia oskrzeli oraz obrzęki powiek. Chociaż opisane objawy są typowe w przypadku glist, podczas pierwszej wizyty odkryliśmy w skórze włosienie, przy¬wry oraz Echinostomum. Przystąpiliśmy do programu przeciwpasożytniczego, który po trzech tygodniach przyniósł duże efekty. Jednocześnie pacjent zastąpił dotychczaso¬we napoje mlekiem, aby podnieść odporność, a także przeprowadził pozostałe niezbęd¬ne zabiegi, co spowodowało usunięcie z organizmu złogów arsenu, formaldehydu i tulu.
   ? Gary Chastain, lat 41, miał zaczerwieniony nos, z wykwitami po obu stronach, w związku z czym stosował sulfonamidy oraz Emycin. Testy wykazały pasożyta z rodzaju Leish-mania tropica. Na miejscu zastosowaliśmy generator częstotliwości, co dało natychmia¬stową poprawę. Jednak po czterech tygodniach sytuacja wróciła do stanu początkowego. Tym razem wykryliśmy złogi czterech rozpuszczalników: benzenu, trójchloroetanu (TCE), TC etylenu i heksanodionu. Czynniki te uniemożliwiały osiągnięcie trwałej poprawy, albowiem w krótkim czasie wywoływały ponowne zakażenie. Jednocześnie niezbędna była wymiana plomb, które powodowały odkładanie się w tkankach różnych metali, takich jak tytan, platyna i srebro.
   ? Floyd Oldham, lat 50. Nos chorego pokrywały liczne krosty, a twarz była zaczerwienio¬na. Stwierdziliśmy obluźnienie wnętrzności, przy czym pacjent często odczuwał potrze¬bę oddania moczu. W organizmie odkryliśmy dwa rodzaje wiciowców: Leishmania tropica i Leishmania brasiliensis. Pięć tygodni po ich zniszczeniu za pomocą generatora i ziołowej kuracji oczyszczania nerek krosty zniknęły, jednak zaczerwienienie twarzy pozostało, pomimo zlikwidowania pasożytów. Okazało się, że przyczyną tym razem jest kobalt.


  • rebeka678 Re: Łuszczyca-jak naturalnie, tanio leczyć? 28.09.18, 12:38
   Bardzo ważna jest dieta oparta na badaniach np. testach na nietolerancje pokarmowe. Często jest tak, że jakiś produkt, który nie jest akceptowany przez nasz organizm wywołuje zaostrzenie łuszczycy. Tak jakby nasz organizm w ten sposób bronił się przed jakimś produktem. Także polecam po pierwsze precyzyjny test (niestety nie są zbyt tanie, i trzeba być uważnym w tym co się kupuje) a później na jego podstawie specjalista dietetyk ułoży odpowiednią dietę :) Dodatkowo bardzo dobre efekty ma tlenoterapia hiperbaryczna, najlepiej o jak najwyższym ciśnieniu.
  • zielarka1988 Re: Łuszczyca-jak naturalnie, tanio leczyć? 08.11.18, 11:19
   Sa rozne porady receptury stosowane w przypadku łuszczycy . Łuszczyce leczy sie od wewnątrz . Sa to zaburzenia watrobowe zwiazane z przpływem zółci soków trawinnych .,. Stosowanie leków faramkologicznych masci nie pomaga z tego wzgledu ze nie leczy przyczyny choroby . Stosuje sie ziola watrobowe jak rowniez do wcierania w poszczegolne miejsca wtedy zmiany znikną . Porady receptury z medycyny naturalnej moge wysłac na maila . zielarka.masaz@interia.pl:)
  • menago_bb Re: Łuszczyca-jak naturalnie, tanio leczyć? 28.11.18, 17:51
   Dziękuję za wszystkie posty...sam też naturalnie szukam i szukałem odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie i , (oczywiście będzie krytyka) skłaniam się ku teorii że łuszczycę powoduje niewłaściwy "sygnał" do mózgu o o potrzebie tworzenia nowych komórek-czyli jest to schorzenie neurologiczne. Recepta-życie bez stresu (marzenie), no i wszystko co bezstresowego życia dotyczy... również "świadomy oddech" i dotlenienie :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka