Dodaj do ulubionych

Olej z Konopi innowacją w kosmetologii

21.04.20, 21:29
Dzień dobry,

Pragnę się z Państwem podzielić czymś zupełnie dla mnie szokującym. Od około roku w Polsce dostępne są kosmetyki na bazie oleju z konopi. W pełni legalne i wysoce skuteczne produkty, które wykazują szereg dobroczynnych właściwości związanych zarówno z wyglądem naszego ciała (skóry) jak również poprawą naszego samopoczucia przez oddziaływanie na sferę psychiczną. Ta innowacja może odmienić zupełnie spojrzenie na konopie i ze znienawidzonej zakazanej substancji zaczniemy ją postrzegać jako wysoce skuteczną roślinę. Zapraszam do zapoznania się z produktami chillmedic.pl/kosmetyki-konopne i do napisania ew. opinii o ich skuteczności.
Obserwuj wątek
    • okonek1 Re: Olej z Konopi innowacją w kosmetologii 15.05.20, 09:47
      Ja stosuję produkty konopne od dłuższego czasu
      Ja łuszczycę i rożne atopowe zapalenia mamod 13 at i chciałbym się podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami, może akurat komuś przydadzą się moje informacje. Łuszczyca czy AZS jest przede wszystkim choroba, która wymaga cierpliwości, nie nalezy nastawiac się na super rezultaty np po miesiącu na to naprawdę trzeba czasu. Unikajcie jak ognia sterydów (Clobederm, Belosalic, Dermovate itp). To wam pomoże faktycznie szybko, tylko że jeszcze szybciej wysypie was ze zdwojoną siłą, naprawdę nie warto. Przez jakiś czas mój dermatolog leczył mnie tym gównem i efekty były, jednak nie można tego stosowac zbyt długo i gdy tylko przestawałem było o wiele gorzej. Obecnie dla nas najlepszym lekarstwem jest słońce, im więcej będziemy się opalać tym szybciej to gówno zniknie. Polecam tez wypróbować olejki CBD i kosmetyki wzbogacone tym związkiem ja stosuję olej CBD 5% decarboxyled i tylko zaczynajcie od mniejszych dawek 4 krople na dzień i olejek z CBD essenz ja kupiłem w Konopnej Farmacji w Poznaniu ten zestaw nazywa się ŁUSZCZYCA - ZESTAW DOMOWE LECZENIE za 161 zł można zamówić telefonicznie znajdziecie numer na ich stronie www.konopiafarmacja.pl. Także fajna jest maśc konopna z woskiem pszczelim jest znakomita i przede wszystkim nie jest sterydem. Polecam też stosować siarkę organiczna MSM naprawdę jest to bardzo fajna rzecz i warto tego spróbować a efekty są, tylko wiadomo po jednym opakowaniu nie liczcie na cud. Tak jak napisałem ta choroba wymaga cierpliwości, ja tam mam na nogach małe czerwone plamki i chodzę normalnie w spodenkach, naprawdę nie ma się czym przejmować, a jak będziecie chociaż trochę odsłaniać te miejsca na słońcu to efekt będzie szybki i bardzo skuteczny. Pozdrawiam wszystkich

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka