Dodaj do ulubionych

biorezonans a różne dolegliwości

27.11.21, 19:44
Cześć wszystkim,
Zmagam się z różnymi dolegliwościami od dłuższego czasu, wciąż niezidentyfikowane (po wielu miesiącach) pieczenia/bóle/swędzenia w penisie, bóle jądra. ( po wielokrotnych wizytach u urologa i USG). Ostatnio bóle głowy, czasem kołatania serca, napady lękowe... naprawdę różne dolegliwości, które właściwie nie pokrywają się z prawie wzorowymi wynikami morfologii i badaniem moczu.
Jestem po jednej wizycie w gabinecie medycyny naturalnej. Pani wykryła candide, gronkowca złocistego oraz bakterię coli. Z jej wypowiedzi zrozumiałem, że będę musiał chodzić na terapię, minimum 5 razy + dieta przeciwgrzybicza i suplementacja. Niestety w międzyczasie zatrzymała mnie dodatkowo izolacja domowa :)))
Proszę o radę - czy to ma sens? właściwie to moja ostatnia deska ratunku, ale chciałbym zaczerpnąć opinii ludzi zorientowanych w temacie. Czy rzeczywiście mogę wyleczyć swoje dolegliwości chodząc na terapię biorezonansem?

Z góry dzięki za odpowiedź!
Kuba
Obserwuj wątek
    • wozny1234 Re: biorezonans a różne dolegliwości 04.12.21, 15:15
      Jest w Wrocławiu gabinet Herbasol, który specjalizuje się w diagnostyce oraz w terapiach na mikroorganizmy i chorób wywołanych przez te patogeny. Nie możliwe, że wyszło tak mało, ja u nich miałem o wiele więcej tylko, ze tu mi się sprawdziło na badaniach naukowych. Oni robią test metodą Schimella. Jest też tam zielarz i dietetyk, więc mają podejście profilaktyczne do ludzi, a także mikrobiolog, więc ci wszystko lepiej wytłumaczy. Ja sam tam chodziłem i mi bardzo pomogli. Na stronie internetowej mają też dużo przydatnych informacji - może ci się przyda.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka