Dodaj do ulubionych

Moc Uzdrawiania

01.04.22, 12:04
Centrum Uzdrawiania Holistycznego zaprasza na sesje uzdrawiania naszego kolegi i współpracownika, Bioenergoterapeuty Juliana Rozwagi, specjalisty z dużym doświadczeniem.

Pan Julian Rozwaga zajmuje się bioenergoterapią od wielu lat, specjalizuje się w diagnostyce, czyli badaniu i odczytywaniu Aury człowieka ze zdjęcia, a także w oczyszczaniu Biopola i jego harmonizacji w trybie online. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu, wszystko na odległość.

Na podstawie odczytów z Aury określa i interpretuje stan energetyczny organizmu pacjenta, oznacza metodę i sposób działania w trakcie seansu uzdrawiania.

Oczyszcza z negatywnej energii, uzupełnia braki energetyczne, zdejmuje z pacjenta negatywne stany emocjonalne, harmonizuje, pobudza siły witalne organizmu, umacnia odporność.

Jego metody przynoszą uzdrawianie w następujących sytuacjach:

- przeziębienia, szczególnie w przedłużających się infekcjach,
- wspomaganie energetyczne przy covid, przywracanie równowagi po covidowej,
- dysfunkcje organów wewnętrznych,
- nerwica, przywracanie równowagi i spokoju wewnętrznego,
- problemy kobiecych narządów,
- problemy bezpłodności,
- energetyczne odwracanie płodu w sytuacji nieprawidłowego ułożenia,
- wsparcie energetyczne do operacji chirurgicznych,
- regulacja wewnętrznych układów fizjologicznych,
- wyprowadzanie z chronicznego zmęczenia i wypalenia zawodowego, przywracanie chęci do życia i aktywności.
- oraz wielu innych.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na mail: centrum.uzdrawiania@gazeta.pl
Obserwuj wątek
  • annabruzda Re: Moc Uzdrawiania 03.04.22, 18:27
   Potwierdzam zdolności pana Juliana Rozwagi, jestem przykładem jak zadziałało jego mistrzostwo świata leczenia na odległość.

   Wielki szacunek dla niego, za to co robi, skromny pan w podeszłym wieku, z ogromnym bagażem doświadczeń pomagania ludziom, tzw Stara Dobra Szkoła. Świetlana postać, uzdrawia wspaniałą energią miłości.

   Przed przystąpieniem do uzdrawiania wykonuje diagnozę z Aury, dokładnie wyjaśnia dzięki swojej zdolności do jasnowidzenia jakie są ukryte przyczyny niedomagań oraz dobiera zawsze bardzo trafną metodę oddziaływania.

   Polecam i odpowiem na wszystkie pytania z własnego doświadczenia - annabruzda@gazeta.pl - przekażę namiary na pana Juliana.
  • klaudia.bartnik Re: Moc Uzdrawiania 03.04.22, 19:30
   Bardzo się cieszę, że pojawił się post o Julianie, gdyż to człowiek, który dla mnie osobiście ma duże znacznie, pomógł mi przy poważnej chorobie, ale również wspiera do dziś. Sama doświadczyłam jego działania w codziennym życiu zaczynając od diagnozy, aż po leczenie. Świetnie, że można kontaktować się na maila, bo w dobie rozwoju kontaktu zdalnego jest to wygodna forma. Jestem wdzięczna, że ktoś tak prawdziwy wspiera ludzi w trudnej walce z problemami o różnym podłożu, a jednoczneśnie jest tak skromny przy posiadaniu rozległych umiejętności i wiedzy. Polecam
  • centrum.uzdrawiania Re: Moc Uzdrawiania 12.04.22, 16:39
   Medycyna holistyczna w odróżnieniu od medycyny konwencjonalnej, patrzy na człowieka przez szerokokątny obiektyw, a nie wąski jednopunktowy.

   Bardzo dobre jest łączenie metod, które siebie wspierają wzajemnie, gdyż choruje zawsze całe ciało, a nie tylko jeden organ, błędnym podejściem leczenie jednego organu, w którym kumulują się procesy chorobotwórcze, w danym momencie, wg medycyny holistycznej jest tylko najsłabszym miejscem, które informuje o chorobie całego organizmu. W akupunkturze, znając symptomy, wywiera się igłami nacisk na punkty nie związane z danym organem, ponieważ w nim są widoczne jedynie symptomy, lecz nie przyczyny.

   Warto jest zgłosić się do dobrego naturodiagnosty, który zrobi przykładowo odczyt z aury, lub wykorzysta inne naturalne bezinwazyjne metody. Dotrze do przyczyn zakłócenia energetycznego , braków energii, nadmiarów itd. Na tej podstawie można dobrać metodę energetycznego oddziaływania, do tego odpowiednie zioła, olejki i to daje dopiero wspaniały efekt.

   Polecamy bardzo dobrego naturodiagnostę, który dokonuje odczyty z Aury - Julian Rozwaga - uzdrawianie na odległość.

   wszelkie informacje centrum.uzdrawiania@gazeta.pl
  • klaudia.bartnik Re: Moc Uzdrawiania 25.04.22, 21:41
   Jeśli macie pytania odnośnie Pana Juliana to zapraszam pod adres e-mail: bklaudia235@gmail.com
   Odpowiem na wszystkie pytania, gdyż sama korzystałam i mogę polecić każdemu
  • centrum.uzdrawiania Re: Moc Uzdrawiania 25.04.22, 23:10
   Często klienci pytają nas o to dlaczego o danym uzdrowicielu nic nie można znaleźć w internecie, gdzie mieszka, gdzie przyjmuje stacjonarnie, bo chcieliby mieć jakieś uwiarygodnienie jego działalności.

   Są tacy, którzy nigdy się nie afiszują, ani nie reklamują. Proponuje się im zrobienie strony w internecie, ale zdecydowanie odmawiają. Twierdzą, że nie ma przypadków, kto ma do nich przyjść ten przyjdzie.

   Współpracujemy z różnymi specjalistami medycyny naturalnej i tacy ludzie mają swój punkt widzenia na wszystko, często różny od ogólnie przyjętego i być może włąsnie to ich czyni innymi.

   Ludzie obcujący z jasnowidzeniem oraz energiami, mogą zachowywać się niestandardowo, jeżeli ktoś tego nie rozumie i nie akceptuje, powinien poszukać sobie takich, którzy będą odpowiadali ich oczekiwaniom, współcześni, obłożeni smartfonami, laptopami itd. Nie wszyscy są tacy nowocześni i medialni i naszym zdaniem, oni dzięki temu zachowują kontakt z naturą i są w tym autentyczni oraz prawdziwi.

   Nie każdemu klientowi to odpowiada, to jest kwestia wyboru i oczekiwań. Wiemy, że od 2019 roku wielu uzdrawiaczy przestało uzdrawiać bezpośrednio, teraz tylko na odległość.

   Mają tacy uzdrawiacze swoje uzasadnione wymagania wobec tych, którym pomagają, co naszym zdaniem polepsza ich jakość uzdrawiania.

   Są intuicyjni, mieliśmy przykłady, że ktoś z początku był zszokowany ich metodami, ale później okazywało się, że mieli całkowitą rację.

   Ich metody są niekonwencjonalne, ale chyba przez to skuteczne.

   Łatwo jest przyjść do kogoś kto jest rozreklamowany, co wcale nie znaczy, że skuteczny. Trudniej zaufać bez tej cudzej opinii. Wtedy trzeba zaufać swojemu sercu i to daje najlepsze rezultaty w wyborze specjalisty.

   Do medycyny naturalnej, potrzebne jest nastawienie naturalne, bez tego czeka nas rozczarowanie i niepotrzebne koszty.
  • frida357 Re: Moc Uzdrawiania 31.08.23, 22:54
   Potwierdzam zdolności i wielki dar pana Juliana, dowiedziałam się o nim od pani Ani i jestem jej bardzo wdzięczna za to. Ma sporo lat, ale daj mu Boże długie życie, aby jeszcze pomógł wielu ludziom, dziękuję mu za jego serce i dobro jakie wyrządza.
   • piotrpiotr111 Re: Moc Uzdrawiania 16.09.23, 05:58
    a jakie sa mniej wiecej koszta takiego zabiegu?
    mozna podac jakis cennik
    • centrum.uzdrawiania Re: Moc Uzdrawiania 16.09.23, 12:50
     centrum.uzdrawiania@gazeta.pl prosimy o kontakt, tam wszystko wyjaśnimy
  • ekstrasensoryk Re: Moc Uzdrawiania 25.09.23, 20:34
   W mojej ocenie pan Julian też wypada bardzo dobrze jako uzdrawiacz, w ogólnym kotle ezoteryki i bioenergoterapii. Przeryłem się trochę w rożnych komentarzach i nie znalazłem żadnych negatywnych opinii, a to już jest coś, raczej same pozytywy.

   Uczciwy, serdeczny, wszystko wyjaśnia prosto i jasno. Polecam jak najbardziej, sam się trochę na tym znam, więc wiem co napisałem.
  • centrum.uzdrawiania Re: Moc Uzdrawiania 26.09.23, 18:13
   JAK SIĘ OCZYSZCZAĆ ENERGETYCZNIE?

   Można próbować oczyszczać się samodzielnie, jest wiele takich metod i sposobów, do samodzielnego skutecznego samooczyszczania dochodzi się latami, to jest wiedza + umiejętności + nawyki.

   Należy zadać sobie pytanie, czy robię to systematycznie, czy gdy mam kaprys, dorywam się do oczyszczania, raz na rok, a właściwie sobie tym szkodzę, to tak jak z głodówką, która również jest metodą oczyszczania, można sobie bardzo zaszkodzić, to bajki, o cudownych jednorazowych metodach.

   Rozsądek i rozwaga oraz mądrość podpowiadają, że użycie jednorazowej techniki oczyszczania może być bardzo szkodliwe dla naszego organizmu. Prościutka metoda, ale realizowana codziennie, bo wtedy ma się porównanie do dnia poprzedniego, daje wgląd w stały proces i widzi się postęp, nie ma nic bardziej zwodniczego niż robienie oczyszczania raz na 5 lat, szkodzi się tylko swojemu ciału i psychice. Rozregulowuje organizm.

   Podobnie jest z oczyszczającymi rytuałami, gdy się liczy, że one zrobią coś za mnie, one są pewnego rodzaju inicjacją, silnym zapoczątkowaniem procesu oczyszczania, ale dalej trzeba to kontynuować we własnym zakresie i trzymać się ściśle instrukcji. Lub powtarzać rytuał sukcesywnie, aby podtrzymywać proces.

   Metod oczyszczania należy się uczyć, by nie popełniać błędów, najlepsze wskazania dają praktycy, a nie teoretycy, zarówno do oczyszczania ciała na poziomie fizycznym, jak psychicznym oraz duchowym.

   Ważnym elementem zanim przestąpi się do oczyszczania, należy dokonać oceny swojego stanu, zazwyczaj udajemy się do lekarza, który kieruje nas na specjalistyczne badania, lecz nie wszystkim to wystarcza, wówczas należy udać się do szamana, bioenergoterapeuty, lub jasnowidza osób kompetentnych (jeżeli takich znajdziemy), którzy podpowiedzą nam co mamy robić, aby się oczyścić bez szkody dla siebie.

   Właściwe i skuteczne oczyszczanie się ze złogów jest Sztuką, którą nie tak łatwo opanować, w tym przypadku wymaga to subtelnych działań, na siłę można sobie tylko zaszkodzić.

   Dzielę się swoimi doświadczeniami jak widać z powyższego tekstu i jesteśmy gotowi pomóc tym, którzy chcą zaangażować się w swój proces oczyszczania fizycznego i duchowego, bez uwzględniania tych dwóch sfer w człowieku, to strata czasu, zajmowanie się tylko jedną, jest błędem i nie daje pełnych rezultatów, jedynie cząstkowe.

   Dobrze jest zrobić sobie diagnozę Aury , która wykaże odchylenia zarówno w sferze fizycznej jak i w subtelnych ciałach naszego zespolonego organizmu kosmicznego, ducha i materii fizycznej.

   Każda żywa istota na ziemi posiada metabolizm zarówno ciała fizycznego, jak psychicznego i duchowego, a każdy metabolizm to proces przemiany materii lub ducha, w którym powstają złogi, które mogą zalegać w nas, więc zanim podejmie się decyzje o oczyszczaniu, trzeba dobrze się do tego przygotować, na łapu capu, będą tylko szkody.


   Odpowiemy na wszelkie pytania, w przypadku zainteresowania naszą wiedzą na ten temat. Już kilka osób na forum, które zgłosiły się do nas po diagnozę, przekonały się, że metody, którymi dysponują nasi specjaliści, diagnozy i rozmowy o tym działają oczyszczająco, a jeszcze można wykonać rytuał oczyszczający.


   UWAGA! Nie technika oczyszczania jest najważniejsza, lecz jakie mamy do tego podejście, bo spartolić najdoskonalszą technikę jest bardzo łatwo, gdy nie jesteśmy do tego przygotowani odpowiednio, będziemy popełniać błędy i tak jest z każdym zadaniem w naszym życiu, które sobie stawiamy.

   Pytanie jak widać jest bardzo ważne i fundamentalne dla jakości naszego życia, bo to jest jedna z najważniejszych funkcji - oczyszczania się. Nikt nie znosi smrodu wokół siebie, a kto się zastanawia, że może śmierdzieć duchowo z powodu śmieci pseudo-duchowych jakie w nim zalegają. Bo ich w porę nie oczyszcza.

   Gdy zadają nam to pytanie, pewnie mają na myśli jakąś prosta metodę na oczyszczanie ciała fizycznego, waga tego problemu jest o wiele bardziej istotna niż wydaje się to na pierwszy rzut oka!

   Wszystkie starożytne ścieżki rozwojowe takie jak joga hinduska, kabała, sufizm, joga tybetańska, chi-kung, huna, wysoka magia, hermetyzm itd zaczynają proces rozwojowy od tego samego, od OCZYSZCZANIA i nie wprowadzają dalej adepta bez gruntownego przejścia tego poziomu. Starożytni Mistrzowie tych ścieżek komentują to w ten sposób - " Nie pozwalamy, aby do brudnego wnętrza wkładać złoto i szlachetne kamienie"! Mocna metafora, sugestia i zasada wynikająca z Praw Kosmosu!

   Starożytni Mędrcy i Mistrzowie Rozwoju wiedzieli jak można skutecznie się oczyścić, bo to nie jest kwestia jednorazowej techniki, ale Wielka Sztuka Oczyszczania się. Takie metody nasi specjaliści zgłębiają od wielu lat i kto zaryzykował ich sprawdzenie na sobie, to mamy kilka próbek wypowiedzi w temacie.

   (...)

   Udzielanie pomocy drugiej osobie zaczyna się zawsze od głębokiego oczyszczania jej całego organizmu, ciała fizycznego, psychiki i ducha. I to warunkuje dalszy postęp we wzmocnieniu oraz kolejno ukierunkowaniu losu i karmy. Sam przed udzieleniem pomocy również się oczyszczam, żeby nie przekazać drugiemu własnych brudów, których nikt nie może uniknąć, wszyscy się brudzimy.

   (...)

   Po co ludzie przychodzą na to forum w poszukiwaniu cudownych doradców? Bo maja potrzebę zmiany losu na lepszy, bo społeczeństwo żyjące sztuczną poprawnością, nie zapewnia tego. Dobra wróżka, jasnowidz, zawsze na początku, zanim podpowiedzą jakie wprowadzić zmiany, powinni pomóc się oczyścić ze starych złogów, żeby przygotować czysty i mocny grunt pod tą zmianę, bez oczyszczenia gruntu, nawet najlepsza zmiana, jako delikatny kwiat zginie wśród śmieci i chwastów!

   centrum.uzdrawiania@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka