Dodaj do ulubionych

Niedzielowo

03.04.11, 10:28
Co zrobić, jak rano chce się wymiotować? Głodna jestem, a sam widok jedzenia działa na mnie zwrotnie. Jak przeżyć ten dzień? :(
--
Kochaj ojczyznę nad życie. Serce oddaj ludziom. Duszę - Bogu. Sobie zostaw godność - przyjdzie sprzedać w trudnych czasach.
Obserwuj wątek
    • raohszana Re: Niedzielowo 03.04.11, 10:30
      triismegistos napisała:

> Co zrobić, jak rano chce się wymiotować? Głodna jestem, a sam widok jedzenia dz
      > iała na mnie zwrotnie. Jak przeżyć ten dzień? :(
      *
      A Ty co, w ciąży?
      Ciasteczka imbirowe, mięta, rumianek.

--
      Nie musisz być bohaterem. Nie musisz walczyć o sprawy, które uważasz za słuszne, jeśli boisz się konsekwencji swoich czynów. Ale pamiętaj, tchórzostwo nie jest wytłumaczeniem dla podłości. Nie musisz być bohaterem, ważne, żebyś nie był gnidą.
        • raohszana Re: Niedzielowo 03.04.11, 10:37
          triismegistos napisała:

> Taa, chyba z koniaczkiem...
          *
          To kaca masz, a tu czarujesz i nic nie mówisz :P
          Rumianek i mięta, czasem woda mineralna z cytryną na to pomaga ;]

--
          Nie musisz być bohaterem. Nie musisz walczyć o sprawy, które uważasz za słuszne, jeśli boisz się konsekwencji swoich czynów. Ale pamiętaj, tchórzostwo nie jest wytłumaczeniem dla podłości. Nie musisz być bohaterem, ważne, żebyś nie był gnidą.
        • raohszana Re: Niedzielowo 03.04.11, 10:48
          A w ogóle masz Ty gazetowom pocztę?

--
            • raohszana Re: Niedzielowo 03.04.11, 10:53
              triismegistos napisała:

> Masz.
              *
              Dopisać się do Ciebie nie można :P

--
                • raohszana Re: Niedzielowo 03.04.11, 11:10
                  triismegistos napisała:

> Ani chybi spisek adminów droga pani...
                  *
                  Zapewne! Nie chcą żeby się koalicja anty-adminowa zawiązała i nawet pocztę blokują! Skandal! Do trybunału!

--
    • inzynier.kowalska Re: Niedzielowo 03.04.11, 13:00
      > Co zrobić, jak rano chce się wymiotować?

Zwymiotować.
      Potem wypić herbatę, położyć się i za dwadzieścia minut wstać i zjeść.

--
      Bo ja od życia wiele nie wymagam i zadowalniam się byle czem.
      • funny_game Re: Niedzielowo 03.04.11, 13:51
        inzynier.kowalska napisała:

> > Co zrobić, jak rano chce się wymiotować?
        >
        > Zwymiotować.
        > Potem wypić herbatę, położyć się i za dwadzieścia minut wstać i zjeść.

Ale nie to, co się zwymiotowało :F

Ja tylko niosę pomoc, jak Autorka to przeczyta, to chyba raczej gładko pójdzie rozmowa z porcelanową słuchawką :F

--
        God rest the souls of that poor family... and pussy's half price for the next 15 minutes! - Al Swearengen
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/dd/ai/hcbd/Bd2sD31ZeFjNibDlMX.jpg
        • triismegistos Re: Niedzielowo 03.04.11, 14:32
          Melduję, że obyło się bez dyskusji z porcelanowym uchem. Jakby ktos był ciekaw, to gorzka czekolada ma cudowne właściwości uzdrawiające.
          --
          - Mamusiu, a komu tatuś pokazuje język?
          - Temu panu, który go powiesił.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka