Dodaj do ulubionych

Komplementy kobietom a po co>????????

26.06.11, 17:17
Jak ją komplementować? facet.wp.pl/gid,13028087,img,13028142,kat,1007873,galeriazdjecie.html

Nie mówię komplementów, bo po co kobiecie komplement skoro wie jak wygląda. One i tak chcą przede wszystkim kasę. Dlatego nie bez powodu ktoś tu zwrócił uwagę o 100zł. Współczesne kobiety nie są wrażliwe i patrzą tylko przez pryzmat pieniądza. A faceta oceniają po stanie konta i dochodach a nie po tym czy kocha prawdziwie sercem. I nie wierzę, by to się zmieniło przez najbliższe 50 latv
Obserwuj wątek
    • babyboy4 no właśnie po co? 26.06.11, 21:48
      po co? ja komplementowałem kobiecie, raz na jakiś czas wysłałem kosz kwiatów, pozwalałem na to by była wolna i czuła się swobodnie i odeszła. Chyba najlepiej być sku....em takich to one uwielbiają i ja od dziś taki będę:)
      • sigurimix Re: no właśnie po co? 29.06.11, 17:16
        generalnie ko***ty nie chcą naszych serc. One chcą tylko naszych pieniedzy!!! Porządni faceci nie mają u nich żanych szans jedynie sk***le. Polki do tego jeszcze są łatwe dla obcokrajowców a swoimi gardzą.... z tego są znane na całym świecie :-(
          • sigurimix Re: no właśnie po co? 29.06.11, 23:20
            moja droga, dziękuje - dodam jeszcze że nie tylko o pieniadze chodzi ale i o... karierę, władze itd. Mężcyzna który tego kobiecie nie zapewni nie jest nic wart. Może i są wyjątki ale ja takowych nie spotkałem - a widze że i na tym forum nie jestem osamotniony...
            • varia1 Re: no właśnie po co? 30.06.11, 08:11
              nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz... ale to charakterystyczne dla osób, które jeszcze właściwie niczego w życiu nie przeżyły...
              fakt że tobie się coś takiego zdarza nie musi oznaczać że jest to zasada
              świat nie kręci się wokół ciebie, zauważasz?;)
            • nglka Re: no właśnie po co? 02.07.11, 02:53
              sigurimix napisał:

> moja droga, dziękuje - dodam jeszcze że nie tylko o pieniadze chodzi ale i o..
              > . karierę, władze itd. Mężcyzna który tego kobiecie nie zapewni nie jest nic wa
              > rt. Może i są wyjątki ale ja takowych nie spotkałem - a widze że i na tym forum
              > nie jestem osamotniony...

Strasznie maluczki jesteś. Im bardziej jedziesz generalizowaniem, tym bardziej upewniam się że niczego prócz pieniędzy zaoferować zwyczajnie nie możesz.
              Na tym forum większość facetów to frustraci (całe szczęście - nie wszyscy). Wszak to forum kobiece i z reguły fajni faceci się tu nie zapędzają a jedynie fajne lub niefajne babki.
              Tutaj znajdziesz albo facetów z poczuciem humoru, lubiących towarzystwo kobiet - albo zakompleksione misie które miiauuuuuczą na potęgę nic wartościowego nie wnosząc, o, tacy jak Ty na przykład :)

Wracając - baby nie lubia sku...eli; baby lubią facetów z jajami, którzy zarówno przytulą jak i znając swoją wartość nie dadzą się zdominować. Rozumiem, że bardzo podnosi to twoją samoocenę gdy wymyślisz sobie bajkę i ją przedstawisz - bajkę o tym jakie są WSZYSTKIE kobiety i bajkę o tym jak to ty świetnie wiesz kogo kobieta potrzebuje (bo skoro nie ciebie to musi być z nią coś nie tak, nie?) :-) - ale niestety to tak nie działa, misiu.
        • k2i Re: Komplementy kobietom a po co>???????? 03.07.11, 15:36
          oj sie zgadzam jak najbardziej , choc cżłowiek nie raz myśli patrząc na dosłownie mega piękną kobietę i ona mówi że to że tamto w niej jest nie tak, się człowiek wtedy zastanawia czy taka grubiańska jest i leci sobie w ch...a czy jakaś szalona co w sobie piękna nie widzi i co może byc przyczyną tego że taka zakompleksiona
    • e-no-kolego Re: Komplementy kobietom a po co>???????? 30.06.11, 11:32

> Nie mówię komplementów, bo po co kobiecie komplement skoro wie jak wygląda. One
      > i tak chcą przede wszystkim kasę....
      masz kiepskie doświadczenia, jak sądzę? W polsce w ogóle ludzie nie są przyzwyczajeni do uprzejmości ani pomocy. Raczej zawiść jest cechą górującą niestety. Niskie poczucie własnej wartości nie pozwala właśnie na ani prawienie komplementów, ani ich przyjmowanie. To samo dotyczy afirmacji zainteresowań. Wzorce płynące z reklam, tv i innych mediów są właśnie nastawione na sukces finansowy i konsumpcję, więc w dobrym tonie jest zainteresowanie jedynie kasą. Smutne :/
    • panetranzer piękne kobietnie sa wierne te wierne nie sa piękne 01.07.11, 00:10
      Niestety wiele kobiet tak ma. A poza tym tak to jest - jak człowiek ma pecha do kobiet, te które mu się podobają sa przeważnie zajęte - i do tego jeszcze jak się im powie jakiś komplement to one od razu znienawidzą człowieka.
      Zawsze uważałem i nadal tak twierdze że Te piękne Kobiety - nie sa wierne - te wierne nie sa piękne (jak przeklady...)
    • k2i tak troche po co? 03.07.11, 15:33
      Hmmm a propo tych skurczybyków, lekko ponad dwa lata temu rozstałem się z byłą po długoletnim związku i tak z początku kręciłem z taką 7 lat młodszą studentką (nawet chyba wtedy o tym wspominałem tutaj na forum) no i to kręcenie do niczego nie doprowadziło, ale kiedys w takiej szczerej rozmowie powiedziała mi wprost że gdyby szukła męża i poważnego związku to by sie od razu do mnie zgłosiła....no potem znalazła sobie jakiegos policjanta który z nią szalał, ale od jakiegoś czasu zaczeła ponownie nawiązywać ze mną kontakt a niedawno dowiedziałem się ze zerwała z tamtym, no i traf chciał że ostatnio dzwoni do mnie i prosi mnie o spotkanie.....tylko że teraz gdy mam świadomość tego ze pewnie coś zrozumiała to ja ja mam kompletnie w nosie, fizycznie całkiem łądna jest i w zasadzie z mojego punktu widzenia nadaje sie tylko do sexu...bo nie chciałby być w tym związku ze swiadomościa ze jestem z nią tylko dlatego że mam kasę i jestem że tak powiem solidnym osobnikiem który zagwarantuje jej bezpieczeństwo bo ona jest typem kompletnego lenia tylko dbającym o to aby ładnie wyglądać. Tak że to oczywiste że CZĘŚĆ kobiet (nie wszystkie) myślą tylko o kasie i zabezpieczeniu przyszłości.
      Ale co do komplementów to są kobiety warte komplementu ale takiego mniej pospolitego, szkoda ze takich jest mało a jak juz są to się zazwyczaj cenią lub są zwyczajnie nieosiągalne:/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka