czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w pierw

12.07.11, 05:19
czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w pierwszej kolejnosci?mimo licznych deklaracji samych kobiet ,psychologow mediow itp utwierdzam sie w przekonaniu ze dla kobiet wyglad jest znacznie wazniejszy niz wnetrze,charakter ,pozycja,czy nawet pieniadze, facet moze byc glupi,biedny,bezrobotny ale gdy ma regularna twarz,meska, sylwetke czyli cialo i typ ktore podoba sie kobietom ma o wiele wieksze szanse na randke i nastepne spotkanie , nic ktos mniej atrakcyjny fizycznie ,ale inteligentniejszy,bogatszy ,wykształcony itp, ciekaw jestem dlaczego zaklamane kobiety wciaz deklaruja ze wyglad nie jest najwazniejszy a wlasnie ze jest tak jak i dla facvetow tylko ze my sie do tego przyznajemy, skad to zaklamanie u kobiet
    • elkilo Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 05:54
      Ważny jest całokształt - wygląd, zachowanie, co mówi, jak się ubiera. Ta "mieszanka" powoduje dopiero, że facet podoba się kobiecie.
    • gobi05 Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 08:11
      > zy nawet pieniadze, facet moze byc glupi,biedny,bezrobotny ale gdy ma regularna
      > twarz,meska, sylwetke czyli cialo i typ ktore podoba sie kobietom ma o wiele
      > wieksze szanse

      Gdy byłem w liceum pani od biologii powiedziała, że regularne rysy twarzy, inteligentne wejrzenie - to cechy świadczące o dobrych genach. Inaczej mówiąc, można przyjąć, e ktoś kto nie wygląda jak debil nie jest debilem, a to już sporo. Męska sylwetka jednak jest IMHO przereklamowana...
    • tanebo Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 09:41
      Odnoszę wrażenie że kobiety nie przyznają się do preferowania czynników zewnętrznych by nie być posądzone o rozwiązłość. To jak ze zdradami. Ze statystyk wynika że zdradza 50% mężów i 20% żon (dane przypadkowe, proporcje nie).
    • ursyda Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 09:49
      Władza, władza jest najważniejsza. Ile razy mam to powtarzać. Boszzzzz.
      Idę do fryzjera.
    • empeczy toś amerykę odkrył 12.07.11, 10:05
      każdy leci na smukłe ciało i ładną twarz. Nie od dziś wiadomo.
      • oxf Re: toś amerykę odkrył 13.07.11, 00:28
        jak jestes nudziazem to i cudowna buzka ci nie pomoze. Jestem tego zywym dowodem ;(
    • triismegistos Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 10:17
      Kuźwa, kolejny nawiedzony filozof.
      Po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak "kobiety" Jestem ja, jest hotally, jest ciocia Zosia i są kąbiowe maniury. I każda leci na coś innego.
      Po drugie dlaczego zakłamanie? Nigdy nie twierdziłam, i żadna ze znanych mi kobiet nie twierdziła, że wygląd męski się nie liczy.
      Po trzecie nie wiem jakim cudem to charakter miały robić to najpierwsze wrażenie, skoro pierwsze co widać, to wygląd, a nie unikatowa kolekcja motyli, doktoraty i dotacje na biedne afrykańskie sieroty.
      Po czwarte ciesz się, że ci na poważnie odpisałam, bo takich bzdur zazwyczaj mi się nie chce komentować.
      Po piąte zaraz przelezie kąbi i udowodni ci, że one i tak lecą tylko na kasę.
    • pepsikola Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 10:42
      kobiety leca na:
      1. wyglad
      2. pieniadze
      a czy faceci sa inni? taaaa....
      panowie w glownej mierze na pkt. 1, choc i na pkt. 2 tez coraz wiecej jest kwiotkow. sa jeszcze tacy co leca na wszystko co sie rusza:).no bo chyba nie leca na "dobre serduszko".....
      wiadomo, ze jezeli jestesmy w klubie, na jakiejs imprezie itp. to zeby kogos ot tak poznac to najpierw ten ktos musi zwrocic nasza uwage.
      • simply_z Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 10:50
        jesli mezczyzni leca na wyglad ,to nie rozumiem dlaczego kobiety mialyby na niego nie leciec?
        jestesmy jakims odrebym gatunkiem.? wiekszosc zwiazkow ,podrywow zaczyna sie od tego ,ze ktos nam sie fizycznie podoba.
        • tibarngirl Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 17:14
          Myślę, że kobietom nie wypada jakby przyznać się, że zwracają uwagę na wygląd, bo to nie jest z nimi skojarzone. Pierwszy z brzegu nawiedzony socjo - biologas wystrzeli z teorią, że chłopy to na wygląd, a baby na portfel, bo tak to było od czasów fenicjan (przed pewnie leciały na tego, kto przyniósł większego mamuta). Osobiście potrafię sobie wmówić, żeby mi się jakiś - na początku totalnie niezajmujący - facet zaczął podobać, ale z czystej złośliwości nie będę tak postępować, skoro faceci nie potrafią sobie wmówić na identycznej zasadzie żebym to ja się im zaczęła podobać ;D. Oceniacie panowie po wyglądzie, to sami zobaczcie, jak to fajnie jest być traktowanym jak kawał mięsa w masarni. Tak, kobiety zwracają uwagę na wygląd, tyle, że nie dzieje się to w taki sposób, jak zwraca uwagę facet [ no i tutaj pasuje text o tym biednym, głupim, ale z dobrym ciałem - no sorki, ale ja tak widzę u facetów: głupia, pusta, rozwiązła, ale jak ma super tyłek, twarz i cycki to na pewno nie będzie omijana przez adoratorów].
        • pepsikola Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 22:06
          no chyba pisze wyraznie ciuloku:) ze i kobiety i mezczyzni leca na to samo:)
    • kolor_purpury Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 18:13
      szkoda, że obok 'dodaj do ulubionych' i 'skasujcie' nie ma opcji 'oznacz jako ociekające męską frustracją'.
      myślę, że w Twoim wypadku nie tylko wygląd jest przeszkodą w zapoznawaniu kobiet
    • miau_weglowy Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 18:14
      oczywiscie,ze leca, ale nie w tym sensie, co ci sie wydaje. wyglad przestaje miec znaczenie, kiedy wylaza niedoskonalosci innej natury
    • krwawa_orlica Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 18:19
      Nie na wygląd, my tylko na kasę lecimy.

      Żal pl.
    • anaisanais96 Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 19:05
      Jeśli pytasz o nastolatki to tak, wygląd jest dla nich najważniejszy. jeśłi zaś pytasz o kobietę, która szuka faceta z myślą że zostanie jej mężem to taka ma gdzieś jak mężczyzna wygląda(no, chyba że jest naprawdę paskudny). Ważne by była zaradny, opiekuńczy, monogamista itp.

      Nie uwierzę ze jeśli kobieta ma do wyboru głupiego, leniwego przystojniaka i brzydszego zaradnego mężczyznę to wybierze tego pierwszego.
      • wen_yinlu Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 14.07.11, 15:34
        > pytasz o kobietę, która szuka faceta z myślą że zostanie jej mężem to taka ma
        > gdzieś jak mężczyzna wygląda(no, chyba że jest naprawdę paskudny).

        Tylko czemu później po ślubie jej libido spada do zera? ;>
        Mogłabym być w miłym aseksualnym związku z nietrakcyjnym facetem... ale jak do łóżka to brzydki nie może być i tyle.
    • necessity Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 19:07
      Wygląd ma znaczenie, ale kiedy się kobiecie spodoba powinna szybko sprawdzić co ma w główce. Pozwolę sobie zauważyć, że inteligencja też jest pociągająca.
    • dopracowanywkazdymcalu Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 21:52
      pierwsze wabiki to: wyglad i mowa ciala.

      pierwsze mozna zawsze troche udoskonalic. Drugie mozna udosknalic calkowicie. Pracuj pracuj a efekty przyjda
    • zamysleniee Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 21:57
      to co w głowie to podstawa.
      Dzisiaj ujął mnie ktoś (mądra głowa, pozycja), wygląd zszedł na dalszy plan.
      Teraz wyobraźnia działa. Ooooj
    • moonogamistka Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 21:57
      Pierdo...enie...sorki... Odzrucilam kilku pieknych adonisow tylko dlatego, ze nie bylo o czym z nimi pogadac.
      Sorry kreci mozg.
      • zamysleniee Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 22:08
        dokładnie!
      • psotkaaa Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 12.07.11, 22:13
        Kobiety zwracają uwagę na wygląd ( spotykając przystojnego i brzydala to wiadomo, że zwrócą uwage n atego pierwszego). To normalne. Jednak wygląd to nie wszytsko - istnieje niewiele kobiet, które są z facetem tylko i wyłącznie ze względu n awygląd. Jednak on jako pierwszy działa na nas ;) Bardzo pociągającadla kobiet oprócz wyglądu jest inteligencja ( cudownie jest gdy facet zna się na czymś i jest o czym z nim pogadać). Dodatkowy plus gdy m akase i jest zaradny. Ale kazdy jest inny wiec są kobiety, które leca głównie n akase, na wygląd czy na inne rzeczy...ale głównie to połączenie wielu elementów czynią faceta atrakcyjnego.
    • kochanic.a.francuza Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 13.07.11, 14:38
      sylwetke czyli cialo i typ ktore podoba sie kobietom ma o wiele wieksze szanse na randke i nastepne spotkanie , nic ktos mniej atrakcyjny fizycznie ,ale inteligentniejszy,bogatszy ,wykształcony itp,

      Na randke to szanse ma. Ae na randce mozna wyciagnac inne informacje i jesi nie sa one zadowalajace, to juz wiecej szans nie ma.
      Twoja mama tez musiala byc wybredna, zeby urodzic zdrowe, silne dziecko. Muiala tez widzoec w mezu material na dobrego opiekuna. Dlatego zyjesz i tu piszesz.
    • brak.slow to nie, tamto nie,, 13.07.11, 15:38
      leci baba na kasę-źle
      leci na wygląd-też źle
      leci na starego-co ona w nim widzi, pewnie kasę
      leci na młodego-co on jej moze zapewnić-tylko bzykanie
      na obcokrajowca, a juz nie daj boże nieco bardziej opalonego-dziwka.
      i tak w koło macieju.

      to na co te kobiety mają lecieć jak nie na wygląd? wygląd to bardzo istotna rzecz, jesli mowimy o pożadaniu, potem się nie dziwcie bladzi, zaniedbani, z brzuchami i watlymi klatami panowie, że wasze kobietki z wami nie chcą sypiać. tyle w temacie
    • eijawanoko Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 14.07.11, 20:14
      dziecko, zamiast spać o piątej nad ranem ty się przeglądasz w lusterku?
      stąd bezsenność.... :DDDD
      • black-sandra Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 14.07.11, 20:28
        Kobiety lecą na całokształt . Facet musi ;
        - mieć kasę
        - być zaradnym
        - mieć prawo jazdy
        - poczucie humoru
        - inteligencję
        - być wysoki
        - dobrze zbudowany
        - kochany
        - doświadczony życiowo
        - odpowiedzialny
        - mieć swoje pasje

        Wtedy jest atrakcyjny :)

        Z urodą u faceta jest tak , że dla każdej kobiety jest to inny typ ale najważniejsze są te czynniki , które decydują , że w oczach kobiety największy brzydal będzie tym jedynym i najpiękniejszym :)
    • kiniak0000 Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 14.07.11, 23:08
      Tak samo mężczyźni najpierw patrzą na wygląd kobiet, a dopiero później je poznają. Normalną sprawą jest, że najpierw kogoś widzisz, poznajesz oczami umysłu, a potem jest czas na dalsze, głębsze poznanie, odkrywające ewentualne zalety i mankamenty drugiej połówki. I to się sprawdza zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

      I nie oszukujmy się, dla każdego z nas wygląd naszego partnera jest ważny. To, żeby wyglądał równie dobrze jak my;) - tj. aby nie odróżniał się za bardzo od nas. I żebyśmy się dobrze czuli w jego towarzystwie. Bo kto chciałby mieć za partnera/partnerkę jakiegoś frankensteina czy jakąś tam raszpę. Tylko rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę jest to, że to co jest dla jednych piękne, dla drugich może wydać się okropne, i na odwrót.

      Zgadzam się, że wygląd zewnętrzny jest istotny, ale nie popadajmy w przesadyzm - jak mądre przysłowie głosi: Książkę winno się oceniać po zawartości, a nie po okładce :)





      roccosifrredi napisał:

      > czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w pierwszej kolejnosci?mimo licznych
      > deklaracji samych kobiet ,psychologow mediow itp utwierdzam sie w przekonaniu
      > ze dla kobiet wyglad jest znacznie wazniejszy niz wnetrze,charakter ,pozycja,c
      > zy nawet pieniadze, facet moze byc glupi,biedny,bezrobotny ale gdy ma regularna
      > twarz,meska, sylwetke czyli cialo i typ ktore podoba sie kobietom ma o wiele
      > wieksze szanse na randke i nastepne spotkanie , nic ktos mniej atrakcyjny fizy
      > cznie ,ale inteligentniejszy,bogatszy ,wykształcony itp, ciekaw jestem dlaczego
      > zaklamane kobiety wciaz deklaruja ze wyglad nie jest najwazniejszy a wlasnie z
      > e jest tak jak i dla facvetow tylko ze my sie do tego przyznajemy, skad to zakl
      > amanie u kobiet
      • niesmialy234432 Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 15.07.11, 05:57
        ale przeciez kobieta nawet nie zechce podjac rozmowy jesli facet nie bedzie jej odpowiadal fizycznie ,niewiadomo jaki bedzie inteligentny ,bogaty czy uprzejmy a o dziwo z przystojnym debilem pogada ,ba nawet da mu druga szanse itp bo gdyby np facet o wygladzie brada pita byl debuilem, bez pracy itp to i tak99 procent kobiet by sie z n im umowilo i chcialo sie bzykac czy pokazacv itp
    • lolcia-olcia Re: czy aby napewno kobiety nie leca na wyglad w 15.07.11, 06:35
      zapewniam cię, że pieniądze są ważniejsze
Inne wątki na temat:
Pełna wersja